Bolestiví poslíčci?

andysek1235
30. pro 2021

Ahoj holky dnes jsem 36+2tt , včera v noci mne vzbudilo jakoby zavrtavani miminka úplně do spodku bolelo to jako čert a docela mne to vyděsilo, poslicky už mám nějaký ten týden a hlen. Zátka nejspíš taky odešla ale nevím to jistě. Když se mimi pohybuje tak to dost bolestivé tlačí v podbřišku až jakoby do spodku .máte sním některá zkušenosti? . Čím by to mohlo být? Přemýšlím zda jít na pohotovost to zkontrolovat jestli není něco spatne . Na poslední kontrole bylo mimi zadeckem dolů, tak se bojím abych nešla moc pozde. Budu ráda za jakoukoliv zkušenost děkuji

veroniquecz
30. pro 2021

Pokud se ti cokoliv nezdá, tak si na tu pohotovost zajeď. Budeš mít klid 🍀

sanyy22
30. pro 2021

@andysek1235 lepší je nechat se zkontrolovat 🍀 i pro tvůj klid🤭 nebo alespoň tam zavolat 😊

anabel321
30. pro 2021

Ahoj, tohle jsem měla také od 36 týdne...od 38 poslíčci a malá se narodila teď 23.12 v týdnu 41+4....jestli se ti opravdu něco nezdá tak ať se na tebe kouknou v nemocnici, ale měla jsem úplně to stejné....šla jsem na vyvolání a v porodnici se malá rozhodla přijít na svět přirozeně a za mě nádherný porod, vzpomínám na něj ráda 🙂

majdaptak
30. pro 2021

@andysek1235 Ahoj, jsem teď 39 tt a mám zhruba mesic-mesic a půl to samý. U první dcery mi jen tvrdlo celý břicho a jako by menstruační bolesti mi řekly, že ten den je něco jinak a večer jsem porodila.
Tohle druhý těhu je úplně jiný - břicho tvrdne min často celý, spíš podbřišek a vystřelují mi křeče až do pochvy, do toho ještě normální poslíčky. Hlavně v noci teda, skoro se nevyspim..do toho mi tam malá dole rejdí asi hlavou střídavě do pipky a zadku a bolí to občas fest, až bych i zaječela nejradši. Když se mi to stalo poprvé (cca 34tt), taky jsem přemýšlela nad pohotovostí a myslela jsem, že už rodim. Je to tak každou druhou až třetí noc, hlavně, když mám plnější močák nebo se přejím - to je jistota. Mám menší břicho a jsem drobnější, takže myslím, že tam má prostě mimi málo místa a "bojuje" s močákem a střevy. Teď už stačí jakýkoli množství jídla a hned začne kopat a natahovat se přes celý břicho. Vyšetření, monitory mám cajk, žádná krev, špinění, nic.
Naprosto chápu, že tě to znervoznuje, taky mi to vadí a už se těším (a "těším"), až bude venku. Kdyztak si pro klid duše zajeď.

andysek1235
autor
30. pro 2021

@majdaptak ahoj děkuji za odpověď asi máš pravdu že to může být tím menším břichem protože mi přijde že v tomhle těhotenství mám mnohem menší bříško než u holek ani jsem tolik nepribrala jako u nich tak je možné že tam má málo místa celkoce je toto těhotenství jiné ve všech směrech, na pohotovost si raději zajdu ad mám jistotu že se nic neděje sice je to dost vyčerpávající ale ráda bych vydržela alespoň 2 týdny ještě po hromadě jelikož je mimi otočení koncem pánevním tak se toho i bojím 😆

majdaptak
30. pro 2021

@andysek1235 Ja taky přibrala půlku, co s první, takže je to možný 😊 Dej, prosím, vědět, co ti kdyztak řekli na pohotovosti.

andysek1235
autor
30. pro 2021

@majdaptak No nakonec jsem tam volala a řekla že jezdit nemusím a že mám přijet jak budou kontrakce pravidelně tak nevím

andysek1235
autor
1. led 2022

@majdaptak ahoj tak dávám info dnes mne to donutilo dojet na pohotovost miminko se nakonec otočilo hlavičkou dolů takže budeme rodit spontánně jupii 🙂🙂🙂. Jinak mám hodně silné poličky a otevřela jsem se na jeden prst tak aspoň vím že se něco děje jinak jsme oba v pořádku a pořád 2v1 mějte se a děkuji za odpovědi 🙂🙂🙂

majdaptak
1. led 2022

@andysek1235 Tak super! To je vtipný, že jsem to měla stejně jako ty - taky se mi kolem 35. otočila nahoru a pak dolů 😊
Přeju nám oběma co nejlepší porod 💪🏻

andysek1235
autor
1. led 2022

@majdaptak No krása já jsem to v té ordinaci až obrecela jak jsem byla šťastná 🙂 jinak kolik jsi týdnu?

majdaptak
2. led 2022

@andysek1235 To se nedivím, taky mě to rozhodilo, když mi dr řekl, že má hlavu nahoře a začali jsme se bavit o císaři vs. porod KP. Jinak termín jsem měla včera a zatím nic 🥴

andysek1235
autor
2. led 2022

@majdaptak No právě hrozný strach jsem z toho měla🙂 jinak to čekání je hrozně vid já sem to tak měla s dcerou tak sem se těšila že poradím nakonec jsem porodila až večer před vyvolackou 🙂 doufám že už to budeš mít brzo za sebou 🙂 já jsem teprve 36+5 tt a už bych klidně rodila hehe 😀😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru