Čekám na porod a nic 😞

pismenka
17. črc 2012

ahoj maminky, budu rodit po druhé,ale opět sem píšu. To druhé těhu nějak víc prožívám. Termín jsem měla v neděli a pořád nic. Teď budu chodit na prohlídky do porodnice 3x týdně, tak že zítra, pátek, pak pondělí a jestli do příští středy nic, tak s taškou. Mám nějaký strach, jsem i naštvaná, že nic. Včera mě vyšetřoval primář, mám raději chlapi, hezky mi vše vysvětlil a hlavně do mě když to tak musím říct - pořádně šáhnul. Předtím mě vyšetřovali doktorky a ty nic moc, ani nedokázali říct, jak jsem otevřená.....Primář říkal, že jsem otevřená, že mohu porodit kdykoliv, že kdyby mi píchl plodovku, že porodím,ale že to dělat nebude takhle násilně. Pak mě upozornil, ať se neleknu, že mohu trošičku krvácet po tom vyšetření.....ještě mi ani neodešla hlenová zátka (u prvního porodu byla už dávno pryč)
Ale dnes mě to přišlo jak hlenová zátka, takový fakt hlen s krví - ale, zase nevím, zda to není tím vyšetřením od primáře. A na hlenovou zátku se mi toho zase zdálo málo, já nevím 🙂

Už mě to bříško neba, pořád čekat a nic. Je mi docela šoufl, jak na začátku těhu, slinění, už nevím co jíst. Jedla bych, ale zase nevím co. Tak proto píšu, že je mi tak nějak smutno ☹ že pořád nic ☹ a bojím se vyvolání porodu, prostě neznámého.

saminomimino
26. črc 2012

@pismenka gratuluju moc 😵 😵 😵 😵 😵 a závidím porod,já se srovnávám s akutním SC a dost blbě 😒

anetadr
27. črc 2012

@pismenka no tak to byl tedy fofr🙂 to jsi měla vážně krásný porod🙂 Tak tedy moc gratuluji k Jarouškovi.

anetadr
27. črc 2012

@pavelice taky velká gratulace🙂

timbouctou
27. črc 2012

@pavelice gratulace 😀 veliká

@saminomimino já se taky těšila, že si to užiju, při prvním jsem byla naprosto mimo, že mi pomáhali oxytocynem a už jsem byla tak vyřízená, že jsem nic nevnímala, ani že ze mě malýho prakticky vymačkli, jak jsem po těch 36 hodinách už nemohla. A s druhým to vypadalo tak krásně a pak tohle 😢 no holt my míníme a děti mění, že 😠

pismenka
autor
27. črc 2012

holky dnes jsem měla i teplotu 37,2 že je to ale normální, ale připadala jsem si jako zmlácená, unavená, jak když na mě leze chřipka, tak jsem si musela vzít paralen a už je mi zase líp. V noci spocená, mokrá košile, fakt nepříjemný

timbouctou
27. črc 2012

@pismenka tak jsi to asi chytla včas, to je lepší než nechat bacil zaúřadovat a doufat, že to samo přejde a pak to dohánět u dr 😉

anetadr
28. črc 2012

@pismenka já jsem to tak po porodu měla taky a podle mě to bylo z únavy - hlavně odpoledne jsem mívala dost často 37,5 a taky jsem se potila a celkově mi nebylo nic moc - hodně se šetři, choď spát s prckem jak jen můžeš - tělo potřebuje regenerovat

pismenka
autor
28. črc 2012

@anetadr včera jsem si šla lehnout a budu se snažit odpočívat. Po koupání včera večer se do mě po vykoupání dala taková zimnice....ale dnes už zase dobrý

anetadr
28. črc 2012

@pismenka u mě to bylo nejhorší večer - to je asi tělo nejvíce unavené - fakt mi pomohlo, když mi sem pak naši jezdili pomáhat a já hodně odpočívala - nic jiného na to neplatí.

pismenka
autor
28. črc 2012

@anetadr včera odpo jsem si musela vzít paralen a před spaním taky, nešlo to vydržet......teď jsem spíš ospalá, ale po obědě si dám šlofíka - teda uvidíme v kolik si to naplánuje Jaroušek 😀 ted jdu vařit oběd

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru