Celodenní poslíčci? Nebo budu rodit?

dameno23
7. bře 2016

Chtěla sem se zeptat,mám už dva dny v kuse nepravidelný bolesti jako na ms a i jako kdyby se mi tam mělo něco rotrhnout,šilený tlaky,ale opravdu jen v oblasti kde je hlavička.V noci sou i pravidelný někdy po 10min jsou více bolestivý než přez den ale porod nikde.Mohou být i takové poslíčci?Celodenní?Jsem 37tt otevřená,málo plodovky a hrozící předčasný porod.No nevim jestli mám plašit nebo jestli sou to jen poslíčci,měla ste to některá takle před porodem?

trif
7. bře 2016

Ja mela pravidelne bolesti po 20 minutach uz den a pul pred porodem po tom, co mi praskla voda. Byly tak velke, ze jsem lezla po podlaze a nevedela co s tim. Ale vubec jsem se neotevirala a porod mi nakonec vyvolavali.

dameno23
autor
7. bře 2016

@trif takové bolesti mám také,z postele sem se hnu max. na záchod nebo vykoupat když to zrovna přestane.Jen je nemám pravidelné,to mám většinou v noci.

trif
7. bře 2016

@dameno23 Jj, je to desne, ale me ty bolesti nepriblizily k porodu ani o pid. Byla jsem pak hrozne zklamana, ze jsem tak dlouho trpela a ono nic... Pomohlo az vyvolani - pulka tablety a taky Hamilton a nejake cipky do zadku.... 😕 Pak uz to slo pomerne rychle, ale jeste s kapackou oxytocinu na sale.

marketaryzi
7. bře 2016

Já měla den a půl nepravidelné bolesti. Různě se to střídalo, co 10 až 30 minut. Pak to naráz skočilo na 5 minut. Než jsme vzbudili tchýní, tak to bylo co 3 minuty a do porodnice jsem dorazila se stahy po 2 minutách. Malá byla na světě za 2 hoďky po příjezdu. V porodnici mi vynadali, že jsem přijela pozdě ( měla jsem streptokoka) , že jako druhorodička přece poznám, že rodím 🙂)))) první porod jsem měla vyvolávaný a bolesti byly mnohem horší, teď mi to přišlo jako slabší menzes, tak se v tom pak vyznejte....

dameno23
autor
7. bře 2016

@trif tak já teď byla u doktorky a oznámila mi že mně to tak bolí protože sou to počínající kontrakce jelikož sem se prý otevřela na 4cm.Že si mam jit eště domu a kdyby to začalo být pravidelný i kdyby po 10min tak rychle do porodnice právě hlavně kuli streptokoku no tak sem zvědavá jak dlouho eště vydržím

dameno23
autor
7. bře 2016

@marketaryzi tak to mně asi čeká něco podobného,já to taky nepoznám mně to přijde také jako menzes takže nevím,ted mi teda dr.řekla že to už sou kontrakce jelikož sem otevřená na 4cm.Tak si mam počkat až to bude po 10min pravidelně a upalovat protože mám také streptokoka.

sarivojvodova
13. bře 2016

Holky a od kdy začínají? :/ Já jsem ve 26 tt a pořád od včera máme bolesti a zabita mi jen vana. Jsou to poslíčci?

tinuse381
13. bře 2016

ahoj taky jsem to tak měla ve čtvrtek, celý den bolesti a kontrakce a stále jsme 2v1, ale každá to má jinak ;)

dindonka
13. bře 2016

Doporucuji horkou vanu a tim se porod rozjede, pokud to je na porod a nebo se to rozezene. I u predcasnyho porodu, pokud mate rodit porodite, pokud ne, ulevite si a prejde to

tinuse381
13. bře 2016

@sarivojvodova myslím že ano 🙂 taky jsem je měla už tak brzo a pomáhala na to teplá vana 🙂

sarivojvodova
13. bře 2016

@tinuse381 Děkuji ti moc 🙂 ležím v ní a je to lepší. 🙂

tinuse381
13. bře 2016

@sarivojvodova to je dobře, to znám, děsná úleva vždycky 🙂

kamilka90
26. črc 2017

Ahoj holky, snad mi trochu poradíte 🙂 v 1:30 mě poprvé vzbudila bolest v kříži a v podbřišku, úplně přesně jako bych dostala silnou MS. Chtěla jsem to hlídat časově, ale nešly poznat žádné intervaly, 2x jsem to měla po 10min, pak to bolelo různě dlouho v kuse, pak jsem to kolikrát zaspala... bojím se, že to nepoznám :/ měla jsem to až do rána, teď hodinu nic... myslíte, že příště si teda zkusit teplou sprchu nebo to neřešit dokud to nebolí a zvládnu to zaspat? Děkuju

eldrag
26. črc 2017

teplou sprchu, ve vane nepoznas unik plodovy vody. ja měla takové kontrakce u ovou porodu vic jak dva dny. u prvního pomohl až oxytocin (za mě super vec) u druheho se porod rozjel uz sam po těch 2,5 dnech . Asi bych klidne zajela na kontrolu 37TT uz jedobrý základ pro mimco

kamilka90
26. črc 2017

@eldrag Holky ze skupiny mi psali, že dokud to zvládnu zaspat a není to pravidelné, tak to jsou poslíčci.. na kontrolu a monitor jdu v pondělí, tak uvidíme, jestli ho vůbec stihnu a když, tak co mi řeknou 🙂 ale asi se něco chystá, měla jsem to takhle poprvé...díky, sprchu příště radši zkusím 🙂

jajyna
3. lis 2017

Holky, jsem 40+0 a doteď vše bylo v klidu, nic se nechystá na porod. Od včerejší noci mám zřejmě poslicky... Bolest nepravidelná a trvá cca minutku. Co mě ale zaráží že bolest se projevuje jen když ležím, proto jsem se vůbec dnes nevyšla, protože to vždy přišlo tak během půl hodky, někdy 20minut,takze když jsem už zas usinala, tak přišla bolest a furt dokola. Když sedím, tak je to ok. Měla jste to taky tak některá?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru