Chrápání v těhotenství, máte to taky někdo?

lenus202
23. led 2014

Ahoj holky, nevím jestli je to normální, ale asi už měsíc v noci děsně chrápu, dokonce se i slyším! Manžel mě musel několikrát i probudit 😀 tohle jsem nikdy neměla a teď, jako když zapnou motorovku 😀 Máte to taky někdo?

megy
23. led 2014

já chrápu i netěhotná, ale co jsem těhu, tak je to horší - dokonce si mě manžel natočil zvukově, abychm u prý pak neříkala, že nechrápu 😀 ale je to normální - protože v těhotenství díky hormonům dochází k otokům nosní sliznice, po porodu by se to mělo napravit 🙂

lenus202
autor
23. led 2014

@megy no to doufám, protože já si pak ráno připadám i taková unavená (tohle bývá, když má někdo apnoický pauzy, to jsem četla), tak ti budu věřit, že se to pak upraví 😉 tak to manžela nenapadlo, aby mě natáčel, ale je to sranda 😀

megy
23. led 2014

@lenus202 nemysli hned na apnoické pauzy, to je troššičku jiná kategorie 🙂 neboj, já mám svého muže taky natočeného, protože on tvrdí, že nechrápe 😀 😀

pe3ka
23. led 2014

Taky si teď v těhotenství sem tam zachrápu a slyším se 😀

liza5
23. led 2014

jo jo taky jsem to měla poslední dva měsíce před porodem tak jsem spala sama v pokoji 🙂

zuzamik
23. led 2014

Taky jsem se občas přistihla... 😉

odvarkova
24. led 2014

Chce to pri spani vic podlozit hlavu, me to funguje a lip se mi spi, spim skoro v polosede a citim se rano odpocata 😉

lenus202
autor
24. led 2014

@odvarkova to určitě zkusím 🙂

s222a
31. led 2014

Děkuji, že v tom nejsem sama, sem se styděla když mi to řekli, nikdy sem nechrápala a teď řežu špalky pořád!

gepe
31. led 2014

Jo meli jsme to 🙂 manzel chrapal jak drevorubec, mala si to zvykla a od doby co je na svete a ma postylku s nami v loznici je to nejlepsi uspavani pro ni 😀 jinak na chrapani v tehptenstvi i mimo nej nevidim nic spatnyho pokud to tedy neni spojeny s apnoe apod 🙂

lenus202
autor
2. únor 2014

@gepe neříkám, že je to špatný, ale nechrápala jsem, když jsem nebyla nemocná a teď pořád 😀

purplin
3. únor 2014

Taky jsem byla osočena z chrápání 😀 podložila jsem si hlavu a je klid 🙂

deedeedee
3. únor 2014

Neslysim se ale prej jo 🙂

ninizoi
6. únor 2014

@lenus202 Taky hrozně chrapu i se někdy slyším... přítel kolikrát ani spát nemuže... Snad se to po porodu spravýýý... ☹

lenus202
autor
6. únor 2014

@ninizoi jééé chudák se ani nevyspí? Nic si z toho nedělej...manžel, když nemůže spát, tak jde na gauč 🙂 ale doufám v to, že to pak přestane 😉

martina2706
30. pro 2014

Ja v těhotenství začala taky hodne chápat.Chudak manzel odchází na gauč🙂.Tak doufam,ze je to dočasne a po porodu to přejde.

svetlanap
4. led 2015

Já jsem taky ke konci těhotenství chrápala, manžel se smál, že konečně není jediný, po porodu to přešlo

sisinka74
9. led 2015

chrapu jak Baryn, az me to nekolikrat probudlo. Chrape i manzel a chrape i nas pes. Chudak dite, aby se vubec pak vyspalo 😀

bunny123
9. led 2015

Já chrápala tak, že jsem se sama budila s tím, co je to tady za hluk 🙂 Manžel mě nahrával a bavil se tím. Chrápala jsem každou noc, celý třetí trimestr. Ke konci to bylo nejhorší, když jsem byla těsně před porodem hospitalizovaná, prosila jsem o nadstandard, že to nemůžu spolubydlícím udělat 😀

akmitaf
9. led 2015

ahoj nečetla jsem vše, ale od vánoc mi to manžel říká každý ráno. No a musím říct, že nezapírám, někdy vzbudím i sama sebe - doufám, že to odezní. Manžel spal za poslední týden už 2x v obýváku.

lenus202
autor
10. led 2015

@akmitaf po porodu jsem chrápat přestala, tak vydržte, i manžel 🙂

monika_89
24. led 2015

I já mám tento problém. Nikdy jsem na to netrpěla, ale od začátku těhotenství je to katastrofa. Přesně, jak píšete 🙂 manžela budí mé chrápání a dokonce i budím sama sebe. Doufám, že se to po porodu zlepší...

lenka978
7. črc 2015

Tak snad to prestane i u mne. Chrapu tak, az se sama na to vzbudim nebo mne muj pritel postuchuje. Uplne se za to stydim. Jsem v posledim trimestru tesne pred porodem a mam pocit, ze se to tsk zesililo, jakoby svinu zabijeli. 😀 Nechtela jsem nadstandard, ale hodne zvazuju naf tim, protoze pri nadechu schrapu a pri vydechu mrncim. Je to des. Kdxz ma chlap nocni, tak mi to neva a jsem rada 😀 Myslite ze to prejde??? 😝 😵 🤐

lucinka58
7. črc 2015

Já se přidávám taky do skupinky maminek které chrápou jako dřevorubec 🙂 Chudák manžel je testerem špuntů do uší a dokonce i minulý týden to chudák poprvé nevydržel a šel spát do obýváku ☹ Normálně jsem před těhotenstvím chrápala jen když jsem měla ukrutnou rýmu, ale teď je to fakt záhul - dokonce to budí i mě. Ještě, že za chvilku bude malej na světě - tak doufám, že s bříškem odejde i chrápání 🙂

motina
7. črc 2015

Kamarádka během těhotenství chrápala tak, že se manžel odstěhoval do obýváku 😀 ale neboj, po těhotenství jí chrápání opustilo 😉

atenka46
9. črc 2015

Tak ja jsem se teda ze zvědavosti přítele ted ptala a pry jsem taky zacal pekne chrapat 😀 ale sam mi to neřekl..... 🙂

kaliopea
19. srp 2015

díkybohu...už jsem si myslela,že jsem sama 😀 😀 manžel je ze mě na prášky,pořád na mě v noci mlaská 😀 já už teď taky budím sama sebe a na dnešek jsem třeba skoro nespala kvůli tomu 😀 už se těším až budu po porodu...btw-manžel si mě taky nahrál,nejhorší zážitek slyšet se chrápat 😀

monyszek
28. srp 2015

Noo... v noci nechrápu, spíš odpoledne, když na mě přijde únava a občas si zdřímnu. To bylo taky chrápání, že jsem se až slyšela... 😀 jednou mě i moje vlastní chrápání vzbudilo 😀

lasicek
28. srp 2015

Taky jsem chrápala, manžel musel zavírat okno, abych nevzbudila sousedy 😀

evly
19. zář 2015

U nás taky tak, běžně nechrápu, manžel taky ne a nesnáší to, když někde pracovně spí a někdo chrápe,tak se nevyspí. Ale teď už si zase stěžuje, že chrápu a taky mi to nahrál na mobil a sem tam spí vedle v pokoji. Měla jsem to tak i v prvním těhu, ten třetí trimestr a porodu zase vše ok,tak teď už ty 3 týdny nějak doklepeme a pak to snad bude zase v pohodě 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru