Chrápání v těhotenství, máte to taky někdo?

lenus202
23. led 2014

Ahoj holky, nevím jestli je to normální, ale asi už měsíc v noci děsně chrápu, dokonce se i slyším! Manžel mě musel několikrát i probudit 😀 tohle jsem nikdy neměla a teď, jako když zapnou motorovku 😀 Máte to taky někdo?

xleni
19. zář 2015

Já prý taky chrápu 🙂 cca měsíc
Mám pocit, že mám v nose jakoby 'nafouknuto'. Trochu jako když mám rýmu, ale přitom ji nemám.

rinaldi84
20. zář 2015

Ahoj holky, jsem 27 tt, nikdy jsem nechrapala a posledni 3 dny normalne budim sama sebe...a to i na boku. Snad to zase prejde 🙂

kaliopea
20. zář 2015

@rinaldi84 já už jsem po porodu a v nemocnici jsem prý ještě trošku chrápala (díkybohu za nadstandart 😀 ),ale teď už nechrápu 🙂

rinaldi84
20. zář 2015

@kaliopea me so ted kolikrat davali doma k puse zrcatko, jestli vubec dycham a najednou je ze me motorovka 🙂 budu doufat, ze to prejde 🙂

jepice1
30. říj 2016

Ahoj,tak to se mi ulevilo. Ja obcas chrupala i pred tehu,kdyz byla ryma,nebo se clovek poradne picnul. Ale ted od 30 tydne jsem mela rymu a ouha,ryma je pryc a ja stale chrapu jak drevorubec. Vzdycky to manzel bral s humorem,ale ted uz se take parkrat odstehoval do obyvaku,tak jsem rada,ze ctu,ze se to v tehu stava. Bohuzel jsu z toho taky unavena,pac se mi samo o sobe uz hur spi a kdyz uz konecne zaberu,prpbudi me mlaskavy zvuk muzicka. A kdyz ne,jsem deprimovana,ze je manzel zas v obyvaku😁

sametacek1
13. lis 2016

No tak jako taky chrapu, ale desne, kolikrat me to i zbudilo a to jsem si i nadavala, ze se ani uz kuli sobe nevyspim... :D ted mam nake 2-3tydny do porodu, ale vypada to ze pujde kazdou chvili a zacinam uvazovat o nadstandartu.. sice to vyjde dost draze no ale chudat ta co bude semnou :D a ted jeste k tomu mam plny nos porad, no tak to je taky neco do toho :D to uz jsem byla za doktorkou co stim a v lekarne, vsude mi rekli ze ted nic az jedine po porodu to vyresit operaci pokud to neprejde. Tak ono jsem nabrala 25kg na vaze, tak ze ono to taky zabrat :D ale jako asi se budu v nemocnici dost stydet..

kris5
4. črc 2017

Obnovuji diskuzi. Holky,odkdy vám to chrápání přestalo? Mne to prave začalo poslední mesic pred porodem a teď uz jsem 5.den po porodu a pořád chrapu :/... Chudák manžel a i se bojim,ze tim rusim malého :D. Přešlo vás to hned,nebo třeba par dni po porodu?

luska__
4. črc 2017

já taky chrápu a děsně slintam

jepice1
4. črc 2017

Ahoj urco tak 14 dnu i dyl po porodu,jak se telo odvodni a splasknou sliznice,... Taky jsem se lekla,ze to zustane. Na sestinedeli v porodnici jsem se citila fakt mega trapne,pac nastandart nebyl.

kris5
10. črc 2017

@jepice1 Také mi to bylo na sestinedeli trapné vůči ostatním holkam na pokoji... Nadstandart byl také plný :D. Dekuju za odpověď. Tak snad to každou chvíli zmizí... Lekla jsem se, že už mi to zůstane :D

kris5
10. črc 2017

@luska__ Také jsem ke konci tehotenstvi hrozne slintala a i teď, skoro 2 týdny po porodu, si občas zaslintám :D

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru