Děložní čípek,bazální teplota a hlen

dendasubaristka
6. říj 2018

Zdravim. Trošku své tělo nechápu. Čípek by měl být prý vždycky při ovulaci měkký špatně nahmatelny. Musím říct že u mě je čípek pořád dobře nahmatelny celý cyklus. Akorát při ovulaci měkne. A otevírá se. Teď první cyklus po clostilbegytu je to u mě takhle. Při ovulaci mi nepřišel úplně nějak meky,byl měkčí ale nic extra a otevřený taky nic extra,ovulace byla v neděli,takže jsem jakoby 6 dni po ovulaci. Poslední dva dny jsem měla teplotu 37,3 a 37,2 a dneska mi to skončilo na 36,8. Hlen mám už pár dní takový docela hojný krémový,ale včera byl spíš takový víc kluzký. A cípek je docela měkký a otevřený přitom včera byl celkem tvrdý :D tak nevím co si o tom myslet,jestli i zahnizdeni má vliv na čípek. Pokud by to zahnízdeni bylo.

dendasubaristka
autor
6. říj 2018

A nebo mám dvě ovulace. Protože mi gyndarka řekla že tam mám dva folikuli dozrale.

leniczka23
6. říj 2018

@dendasubaristka Podle cipku se tehu abdolutne neda vypozorovat. Podle BT ano. Ale.podle cipku ne. Takze nema smysl aby si ho pozorovala po.ovulaci. A dve ovulace to urcite taky bejsou protoze druha nastava vzdy par hodin od te prvni, nikdy ne po par dnech.

dendasubaristka
autor
6. říj 2018

@leniczka23 aha super 🙂 děkuji moc.

dendasubaristka
autor
6. říj 2018

@leniczka23 a podle bt by to mohlo být zahnizdovani ten pokles?

leniczka23
6. říj 2018

@dendasubaristka jj podle BT by to.mohlo znacit uhnizdovani..drzim moc palce

dendasubaristka
autor
6. říj 2018

@leniczka23 děkuji :*

dendasubaristka
autor
6. říj 2018

@leniczka23 ještě dotaz pokud by to bylo těhotenství tak ta teplota by se měla zase zvednout zítra nebo až pozítří? 🙂

peta19888
9. říj 2018

Mohu se blbě zeptat...teplota by se měla asi měřit až když to nějakou dobu nevychází že? Nechci se moc pozorovat hned ze začátku, aby to pak nebylo v hlavě, že to třeba nepůjde 🙂

dendasubaristka
autor
9. říj 2018

@peta19888 ahoj blbá otázka to rozhodně není 🙂 jako záleží na tobě některé holky si měří aby zjistili jak to mají s ovulací jestli chodí nebo jestli se třeba trefili. Někdo to začne měřit až později kdy to nejde. Záleží na tobě. Jako já to začala dělat asi v roce snažení,ale samozřejmě člověk na to myslí svým způsobem a třeba te to může stresovat. Někoho to uklidní že třeba zjistí na bazalce že sex byl v den ovulace,ale pak když se nepovede tak s toho může být špatný však jsme se trefily proč se nepovedlo. Moje rada zní. Nejlepší co můžeš udělat je. Vůbec to neřešit. Prostě žít život jako před tím. Jen s tím bonusem že jeden měsíc to vyjde 🙂 protože u nás je podle mě právě problém moje hlava která se nedokáže uvolnit.

elwe
9. říj 2018

@peta19888 z mého pohledu je ideální nechat tomu půl roku jen tak, a když se nedaří, tak začít měřit teplotu. Pokud podle teploty bude vše v pořádku (bude ovulace, od ovulace do menstruace uplyne aspoň 12 dní), tak klidně přestat měřit po 3 měsících a nechat tomu delší dobu, případně řešit primárně případný problém u partnera

dendasubaristka
autor
10. říj 2018

@leniczka23 ahoj přijde mi že se docela vyznás 🙂 potřebovala bych se ještě zeptat. Po tom snížení na 36,8 jak jsme si psali mi to víc jak na 37 nevylezlo. Mohlo by to pořád být těhotenství pokud bych byla těhotná? Protože mi přijde divné že po ovulce jsem měla normálně 37,2,37,3 pak to kleslo na těch 36,8 a teď to jde jen na 37. Vím ještě se to může zvýšit,ale i tak

leniczka23
10. říj 2018

@dendasubaristka je dulezity aby se ta teplota drzela a neklesala. Ono je v tomhle mozny temer vse jak mam tak vypozorovano (svagrovka dela v IVF centru proto toho vim dost😊)

dendasubaristka
autor
10. říj 2018

@leniczka23 tak to máš super 🙂 aspoň můžeš zjistit když něco potřebuješ 🙂 no tak se nechám překvapit. Jako od neděle mě bolí hodně bradavky na jaký kolíčky dotek a od pondělí mám nárazové bolesti podbřišku. Ale to může být PMS. To jsem si toho už zažila během dvou let několikrát ty bolesti prsou. Zas většinou mě bolelo prsa celé teď jen bradavky.

leniczka23
10. říj 2018

@dendasubaristka jj mam za sebou kompletni genetiku, folikumetrii atd..takze do snazeni jsem sla s tim ze vim ze jsem nadprumerne plodna😊 moooc drzim.palce..

dendasubaristka
autor
10. říj 2018

@leniczka23 :* ještě kdy si myslíš že si mám udělat test? V sobotu jdeme totiž na oslavu a pokud jsem v tom nechci po tak dlouhé době snažení něco pokazit a radši bych už nepila. Nebo to nemá ještě žádný vliv ten alkohol v takovém začátku. Měla bych to dostat v pondělí

leniczka23
10. říj 2018

@dendasubaristka kolik budes dpo? jestli uz 10-11 tak bych test klidne zkusila, ale piti stoprocentne nema jeste vvtehle fazi vliv protoze embrio jeste nebude ani napojene na tvuj krevni obeh..takze i kdyby ti vysel negativni a byla si tehule nemusis se bat a v klidu se napij.

dendasubaristka
autor
10. říj 2018

@leniczka23 no pokud byla ovu opravdu minulou neděli,tak jsem po ní teď 10 dní a to bych v sobotu měla být 13ty

leniczka23
10. říj 2018

@dendasubaristka tak to v sobotu z ranni moci klidne testni..drzim moc..

dendasubaristka
autor
10. říj 2018

@leniczka23 děkuji moc :* snad to konečně vyšlo. Ale musím říct že po těch dvou letech na to budu asi čumět jak puk :D a nebudu tomu moct uvěřit.

petruska11it
10. říj 2018

Ahoj všem prosím poradí mi zde někdo? Všechny diskuze jsou staré.
😂potřebovala bych helfnout, snažíme se s manželem o třetí Mimi a začala jsem si měřit bazalku abych furt nemusela kupovat ovu testy. Podle teplot hlásí že ovulace proběhla 14DC ale 14dc jsem měla teprve positivní ovulační test takže ovulace očekávaná za 24-48 hodin. Prosím kdo z vás je zkušenější kdy tedy proběhla ta ovulace? Podle čeho se mám řídit podle testu či teplot děkuju všem za odpověď

dendasubaristka
autor
11. říj 2018

@petruska11it no myslím si že teplota jasně ukázala že jsi měla opravdu ovulaci ten 14ty den. Hodně ženských nevěří ovu testům a teplota je prý nejpřesnější.

dendasubaristka
autor
11. říj 2018

@leniczka23 ahoj 🙂 já se musím pochlubit :p dnes mi teplota skočila na 37,2. Samozřejmě jsem to včera nevydržela a udělala si test á byl snehobili ale vím může být ještě na něj brzo,ale ta teplota mě fakt potesina 🙂

petruska11it
11. říj 2018

@dendasubaristka děkuju za odpověď můžu se tě zeptat ještě? Asi hodně chaotická křivka na to aby to mohlo být tehu viď? I když je ještě hodně brzo děkuju ti za odpoved

dendasubaristka
autor
12. říj 2018

@petruska11it jako ani to rozházené nemáš když se podíváš po ovulaci máš jednotnou teplotu,pak tam máš pokles 21 den a pak ti to zas stoupá. Ten pokles může znamenat zahnizdovani. Já to mám taky tak rozházené. Včera 37.2 dneska zas 37. A proto můžu být i tak. Jedna paní mi psala že to měla jak na houpačce a těhotná byla. A ten pokles jsem měla taky jednodenní 🙂

petruska11it
Autor odpověď smazal
Zobraz
petruska11it
Autor odpověď smazal
Zobraz
petruska11it
12. říj 2018

@dendasubaristka no já včera 37,1 dnes už jen 36,9 a test negativní jsem 10dpo už ztrácím naději moc tomu nedávám a hlavně mám na chlup stejně teploty jako minulý měsíc 24dc 37,1 25dc 36,9 to mám stejně jako tenhle měsíc, 26 DC jsem měla zase 37,1 27 DC 37 a 38 DC 36,7 a dostala jsem to když vidím ty první dvě teploty co jsou na chlup stejně myslím že i ty následující budou souhlasit 😢

petruska11it
12. říj 2018

@dendasubaristka prosím můžeš mi znovu napsat komentář ? ukazuje mi to že jsi mi napsala ale nikde to nevidím asi to nějak blbne

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@petruska11it ahoj nic už jsem nepsala to bude asi ten předtím co jsi už četla. Víš co u bazalky nemáš taky jistotu že ti ukáže těhotenství. Můžeš mít zvýšené a pak ti to klesne a dostaneš to. Vím je to těžké. My se snažíme už přes 2 roky. Jsem první cyklus pro clostilbegytu a podle bazalky jsem si myslela že to klaplo,ale začínám se cítit že to asi dostanu. Nic ti neukáže stoprocentně že jsi těhotná. Musíš počkat jestli menstruace dorazí nebo ne :( některé holky po ovulaci teploměr schovavaji. Zjistí že ovulace byla jestli se trefili a pak čekají. Protože ti to třeba dává naději a pak prd :(

dendasubaristka
autor
13. říj 2018

@petruska11it jo a 10 dpo se říká že je fakt hodně brzo spíš lepší zkusit den před menstruaci 🙂