Delší pobyt ve FN Lochotín, Plzeň. Máte zkušenost?

ketrin90
11. lis 2013

Ahojky maminky a těhulky,mám prosbičku ☹ Tento týden ve čtvrtek mne čeká kontrola u mého obvoďáka,který mi už před 14 dny sdělil,že se otvírám,mám taky časté tvrdnutí břicha během dne a pohrozil mi že pokud se to do čtvrtka nezlepší,čeká mě hospitalizace,tak abych si vybrala,kde bych chtěla rodit..Navíc je malinkej v poloze KP...hrozí nám císař..Jsem z toho smutná. ☹ máte také někdo zkušenosti s delším pobytem v nemocnici,do konce těhu mi zbývá 8 týdnů.. ☹

kotlik6
14. lis 2013

Ahojky já na Lochotíně sice nebyla dlouho,ale byla jsem tam spokojená...Kamarádka byla na otočení ,říkala,že to dělá snad jen jeden doktor,den se tam po otočení leží,ale stálo jí to prý za to.Porodila potom nomálně.Je to sice hodně nepříjemné,ale trvalo to tak minutu a dalo se to vydržet.Já rodila normálně a fakt jsou tam úžasný.Držím palečky ať vše dopadne co nejlépe... 🙂

jitkah86
15. lis 2013

Ahojky, já tam během prvního těhotenství ležela 2x + porod a bez problémů, ba naopak jsem si nemohla naprosto vůbec stěžovat, takže teď je také rozhodnuto kam půjdu 🙂 Mám také problémy od 30 tt. Zkrátilo se mi děložní hrdlo a jsem otevřená na špičku prstu, ale můžu ležet doma, jelikož se to nehorší. Beru Magnesium Lactici 4*2 denně a dobrý 🙂 Jinak co vím, tak i když ti chybí do porodu 8 týdnů, tak můj gynekolog, který ve FN pracuje říkal, že pokud je případ předčasného porodu, tak se napichují kortikoidy v kapačkách do 34+6 tt a většinou pouštějí do domácí péče ve 36 týdnu. Dopadne to dobře! Zůstaň v naprostém klidu ležet, nohy výš a bude to dobré. Já smím jen na toaletu, umýt a najíst, jinak ležet a vyplácí se už bezmála 4 týdny 🙂

ketrin90
autor
19. lis 2013

Moc děkuji za odpovědi holky 🙂 @jitkah86 takže se tam nejpíš uvidíme,máme stejný termín 🙂

jitkah86
19. lis 2013

Já už jsem tady 🙂 Včera mi zastavovali porod. Teď ležím na rizikovém těhu.

ketrin90
autor
31. pro 2013

@jitkah86 Ahojky,tak jak se dari?Uz jsi doma z porodnice?Ja tam byla dnes,delali mi Hamiltona,tak ze bychom se tam potkali?Koukam ze jsi stejny termin 🙂

jitkah86
4. led 2014

Ahojky, vydrželi jsme do 39. týdne 🙂 Malá se narodila 23.12., takže vánoční dáreček 🙂 Jsme doma a užíváme si, a co vy? Jak jste na tom?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru