Divný pocit v ústech na konci těhotenství

jarunkaxyz1
28. srp 2008

Milé maminky, chtěla jsem se poradit, jestli nemáte zkušenost s divnými chutěmi? Jsem na konci těhotenství, celou dobu nic a teď posledních pár dní, do čeho kousnu, cítím naftu 🙂 🙂 🙂 . Nemáte některá s něčím podobným zkušenosti?

myska
28. srp 2008

Já s tím zkušenost nemám, nic takovýho se mě v těhotenství nestalo, ale v moudrých knihách píšou, že je to pachut v ústech normální.

heresta
28. srp 2008

Jaru: ja jsem taky skoro na konci a citim treba z caje rybinu 😅

k284
29. srp 2008

já,když jsem byla na konci těhotenství, tak jsem cítila Savo, snad jak kdyby se přidávalo i do jídla

sarkal
29. srp 2008

Ahojky tak mě bylo prvních pět měsíců rozně zle,zvracení atd. a také jsem měla divný pocit v ústech,který mám teda doteď.V knížce píšou je to divná jakoby kovová chuť,já sice necítím vyloženě kovovou chuť,ale je to prostě takový nepříjemný a tak skoro celé těhu žvýkám žvýkačky a pořád piju,abych tu pachuť zlikvidovala.
Takže normální to určitě je 😉

verushe20
15. črc 2014

já zase cítím jako kdyby kovovou pachuť občas..

teeerez
15. črc 2014

Uzila jsem si to na zacatku (do konce 4. mesice :-/ ). Tu pachut bych spis popsala jako kdyz kousnes do hliniku, ale myslim, ze to bude podobne. Porad jsme si zkousela cistit zuby, jestli to nepomuze :D nepomohlo, preslo to samo

verushe20
15. črc 2014

@teeerez a nevíš čím to je?

happylenulka
16. pro 2014

já teda nemám kovovou chuť v puse od začátku těhotenství, ale přidala se mi zhruba koncem třetího měsíce a od té doby se mě to drží :D a je to fakt nepříjemné... jakoby nestačili šílené nevolnosti, nechutenství :D do toho ještě ta kovová pachuť :D

chytrapani
10. lis 2015

Já jsem 37tyden a mám v puse zvláštní zápach asi tak 10 dní(mám pocit že cítím od spoda do krku a úst a nosu samotné mimi 😕

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru