Do kina v pokročilém stádiu těhu. Je to dobrý nápad?

cajori17
20. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat jestli je dobry napad jit kolem 35 tt do kina ?chteli bychom v cervenci do palace cinemas a mam strach ze je to moc hlucne a miminku to muze ublizit......nechceme jit na zadny horor proste na normalni film, predem dekuji za odpovedi 🙂

alcar
16. črc 2014

Ja byla asi v 24.tt v narvanem divadle a nezvladala jsem to. Jednak jsem sedela uprostred rady, takze chodit na wc nebylo mozne a navic me asi v polovine predstaveni chytla nejaka klaustrofobie. Busilo mi srdce a nemohla jsem se poradne nadechnout. Uz jsem pomalu videla vsechny svate a predstavovala jsem si, jak kvuli mne konci predstaveni a volaji mne zachranku. 😀 No nic prijemneho to nebylo. Do konce tehu uz jsem pak radsi nikde nesla. 😅 Ale pokud s timhle nemas problem, urcite si zajdete! Jednak se aspon nebudes doma nudit a uzirat myslenkama na porod a pak uz se clovek dlouho nikam nedostane. Ale doporucuji urcite si sednout na kraj rady, kdyby neco... 😉

pepibubu
16. črc 2014

Já šla ani ne měsíc před porodem Pepína na Temného rytíře... 🙂 A bylo to super :D

zelva
16. črc 2014

Já byla v těhu také. Někdy snad v 6. měsíci. Bylo to 3D a nějak se mi z toho dělalo špatně, až jsem musela odejít. 😝

saraca
22. dub 2022

Ahoj, chtěla bych obnovit tuto debatu s vašimi novými poznatky o hluku v kině. Zajímá mě spíše, zda jsem nemohla ublížit plodu, když spoty ( reklamy) jsou v kině o něco hlasitější než film. Reklamy trvají asi 10 minut? Všude jsou různé odpovědi a záleží kolik to bylo decibelů a to já nevím

saraca
Autor odpověď smazal
Zobraz

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru