Do kina v pokročilém stádiu těhu. Je to dobrý nápad?

cajori17
20. kvě 2011

Chtěla jsem se zeptat jestli je dobry napad jit kolem 35 tt do kina ?chteli bychom v cervenci do palace cinemas a mam strach ze je to moc hlucne a miminku to muze ublizit......nechceme jit na zadny horor proste na normalni film, predem dekuji za odpovedi 🙂

pusolamy
20. kvě 2011

to bych vubec neřešila a klidne sla 🙂 je to jedna z poslednich moznosti na delsi dobu 😀

spaagetka
20. kvě 2011

Jen běž, na ulici je kolikrát daleko větší hluk než v kině. Užívej volnost plnými doušky 😀

kammka
20. kvě 2011

no já bych nešla z toho důvodu, že bych nevydržel můj močový měchýř 😀 😀
chodila jsem na wc pořád..

babulinkab
20. kvě 2011

a proč ne?

petaloudi
20. kvě 2011

To bych vůbec neřešila a v klidu šla. Já byla naposledy minulý týden a je dost pravděpodobné, že se do porodu do kina ještě vydám.

apollo11
20. kvě 2011

Ahoj, já myslím, že objektivně to vůbec ničemu nevadí a miminku to určitě neublíží, záleží jak to cítíš - mně třeba hluky v těhotenství strašně vadily, ani jsem nevěděla proč 😅 Mimi je na zvuky zvyklé a má to dost tlumené, asi to tak všechno přehnaně nevnímá jako maminka 😉

ladybugie
20. kvě 2011

Jéje, já si uvědomit, že se tak do dvou roků prcka nedostanu skoro ani k holiči, tak do toho kina chodím snad třikrát denně 😀

Neboj, prcek je na hluky a ruchy zvyklej 🙂 Hlavně si to užij, je to na dlouho poslední kino 😎 😀

sarkaa
20. kvě 2011

Já byla první těhu ve 30 tt na Úsvitu mrtvých 😎 😀 Akorát jsme si musela vzít sedadlo na kraji, abych mohla chodit na wc, ale nakonec jsem byla jen 3x 🙂

usounek25
20. kvě 2011

cajori17 :Ahoj, byla jsem v kině taky v podobném týdnu jak jsi ty v Olympii v Brně a bylo to v pohodě. Jak je známo, tak je to tam šíleně přeřvaný, ale malej byl v pohodě. Párkrát si kopnul a jinak celou dobu prospal a nahluchlej z toho taky není. 🙂

vendulka
20. kvě 2011

já byla v kině pár dní před porodem na hororu a všechno v pohodě

brusinka.pusinka
20. kvě 2011

já byla v kině v 39 týdnu těhu a to na transformerech se synem a v pohodě jsem si to užila 😀 😀 😀 a v 38 týdnu jsem pěšky vyšlápla horu u nás Javorový vrch 😉
myslím že pokud nemáš nějaký vážný problém tak se nemusíš bát jít do kina atd.... vše záleží jak se cítíš 😉 a věř pokud budeš mít miminko tak už se do kina dostaneš sporadicky 😉

ja.na81
20. kvě 2011

ja byla naposled v kine asi mesic pred porodem a pohoda 🙂 A bylo to fakt naposledy, prcek ma ted 9 mesicu a ja jeste poradne nikde nebyla, takze jen jdi a uzij si to 🙂

adela27
20. kvě 2011

Já byla v kině asi v 8 měs a to v první řadě 🙂), kravál hrůza 🙂) ale vše v poho,

raduzka25
20. kvě 2011

já byla taky v 38 týdnu a v pohodě,za 2 dny jsem šla rodit 😀 😀 😀 záchody máš po ruce, takže by jsem strach vůbec neměla.....

misi.21
20. kvě 2011

Já chodím do kina celé těhotenství,nedokážu si představit,že bych se rozmýšlela jít nebo nejít kvůli těhotenství... A když vidím,kolik je tam vždycky těhulí... řve to všude,ale když si vezmu,že jsem byla o víkendu na pouti,tak je to mnohem větší hluk a malá to celé prospala...Oni v tom břiše normálně klid taky nemají.Akorát bych nešla na nějakej psycho nebo horor,ale to je čistě mojí povahou 🙂

misk
20. kvě 2011

Běž dokud můžeš!!! 🙂)

ffiinnkkaa
20. kvě 2011

Hlučné pro mininko? To co slyší u Tebe v bříšku je určitě hlučnější 🙂

knobloska
20. kvě 2011

Já jdu na koncert Briana Adamse 😉 .

1luciferka1
20. kvě 2011

Jejda, já byla nedávno na koncertě Kabátů, to byl teda mega kravál a schválila mi to i gyndařka - šla tam taky 😀 takže kina bych se vůbec nebála 😉

bubbly
20. kvě 2011

Proc by to melo miminku ublizit? Vubec bych se toho nebala, kino je naprosto neskodne 😉

katchi
20. kvě 2011

Ja byla v kine asi tyden pred porodem na romantickem filmu a super, uzili jsme si to oba s mm, ted se do kina nedostanu 😀

werumka
20. kvě 2011

Víš, kolik kraválu nadělá v přímém přenosu srdce, plíce a třeba ještě navrch činnost žaludku a střev? To je teprv koncert 😀

aaadus
20. kvě 2011

Do kina jsem chodila celé těhotenství a naposledy jsem tam byla týden před porodem 😉

coxa
20. kvě 2011

Určitě jdi, já byla i na rockovém koncertu, ikdyž v hodně uctivé vzádlenost od podia 😅 a miminko dalo vědět když už toho mělo plné zuby. 😉

lukza
21. kvě 2011

klidně jdi já byla v 33týdnu na 3D avatar a to pěkně řvalo a mimi v pohodě si spinkalo jen to sezení mě dalo zabrat

luciebx
21. kvě 2011

ja bych sla.. a vubec bych se toho nebala.. ja sla i na diskoteku hihi..

verushe20
15. črc 2014

nešla bych, vadí mi, že to chvílema hrozě řve..

pattie
15. črc 2014

Já byla těsně před porodem na koncertě Brutusu a pohoda. Akorát jsem víc seděla než tancovala 🙂)))

pejtho
15. črc 2014

Nebála bych se, že to miminku ublíží.
Ale sama jsem od nějakého 30tt nechodila. Ale protože se mi špatně sedělo na sedačkách, hůře se mi v tom zadýchaném vzduchu dýchalo a to hlasité ozvučení se mnou tak třáslo, že mi z toho taky nebylo nejlépe.
Ale spíš jsem to brala jako svůj subjektivní pocit,než že by to nějak ublížilo miminku.
Takže pokud vám je v kině dobře a nic z toho vám nevadí, tak bych se nebála 🙂

Třeba týden před porodem jsem byla kamarádce na svatbě a v pohodě jsem s manželem roztáčela na parketě polku. Ale to kino mě osobně nedělalo dobře 🙂

hehena
16. črc 2014

byla jsem asi v 37tt na Avataru ve 3D. Závěr byl hodně hlučný, ale ta vizuální stránka mě natolik nadchla, že jsem to snad ani nestihla řešit. pamatuju si, že tenkrát mě strašně mrzelo, že jsem nestihla jít už na Alenku v říši divů ve 3D 🙂) neb před filmem Avatar na ni byly upoutávky a to muselo být ve 3D taky paráda.... pokud si vyberete běžný film, žádný akční, či tak, tak si myslím, že nemusíte mít vůbec obavy, že by vám bylo nepříjemně.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru