Epi-no, pomoc pre pôrod bez nástrihu. Počuli ste o tom?

nicka44
16. bře 2012

ahojte 🙂...damy poculi ste o epine baloniku ktorym si cvicite vaginu tri tyzden pred porodom a ta sa vam potom pekne stahuje a roztahuje v priemere ako je decka hlavicka?je to vraj super mali to moje kamosky a naozaj sa doktori divili ani jednu netrebalo nastrihnut, ani z vnutra sa nenatrhli nic..krasne sa roztiahli...je to super az nato ze tostoji kolo 80 eur...neviete o niekom kto predava aj ked pouzite? zeny zvyknut to preddavat kolo 50eur aj menej

pavlinaoo
16. bře 2012

@nicka44 O epi-no je tady opravdu rozsáhlá a dobrá diskuze, tam se dozvíš vše. I tam holky, které mají odrozíno, epi-no prodavají, nebo mrkni tady v barazu v sekci - jiné pro maminky, nebo tak nějak... 😉

nicka44
autor
16. bře 2012

no ludze nasla som predavaju aj nepouzite lebo nestihli pouzit iba za 40eur taze pecka

rcody
21. čer 2013

Ahoj holky, koupím Epi.No Delphine (i použité), vážně zájemkyně (kdo chce ale opravdu prodat, na jako se mi už stalo že slibovala paní a pak mi napsala že ho dá kamarádce) - musím začít cvičit za 2 týdny, takže za každou nabídku budu moc ráda. Pište prosím do zpráv, hezký den všem Romča

petja
29. říj 2013

@rcody zkuste na diskuzi epino nebo bazárek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru