Hlenová zátka?

2. kvě 2022

Zdravím všechny, chci se zeptat, všechny moje kamarádky mi říkali, že hlenovou zátku poznám, že je to jako ,, sopel ,, ale s nitkami krve většinou.
Dnes (34+3tt) dopoledne jsem měla na celé vložce přesně takový hnus, který vypadal jako sopel (bylo to jiné než výtok, ten mám celé těhotenství a toto bylo jiné), jen to bylo takové bych řekla mírně nažloutlé ale bez krve.
Může to být tedy hlenová zátka? Bylo toho opravdu hodně, tudíž mě to dost i vyděsilo, jelikož před tím jsem byla na záchodě asi 20 minut zpátky a nic tam nebylo a potom najednou toto a opravdu velké množství.
Vyloženě silné bolesti nemám, jen chvílemi mě pobolívají záda, stehna a trochu břicho ale nic hrozného (pro porovnání - jako pár dní před menstruací)
Mám si tedy radši zavolat k doktorovi a zajet na vyšetření nebo to řešit kdyby se bolesti zhoršili?
Děkuji

katherine177
2. kvě 2022

Měla jsem to asi týden před porodem a teď jsem byla těhotná 8tt(zamlklé těhotenství v 6tt) a asi dva dny před samovolným potratem jsem to měla taky .Asi bych si raději zašla za doktorem.

klokanka31
2. kvě 2022

Radši se nech zkontrolovat,mě odešla zátka a zároveň s ní začaly slabé bolesti v kříži. Myslela jsem si že to nic není a ono to byl začátek porodu.

autor
2. kvě 2022

Dobře, moc děkuji za odpověď, radši pojedu.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru