Hlenova zátka. Může odcházete postupně několik dní? Jak vypadá?

karol1996
20. kvě 2022

Holky, muze hlenová zátka odchazet "postupne" nekolik dni? Nebo to odejde raz naraz? Jak vypada?

misicka1988
20. kvě 2022

@karol1996 Ano může, mě odcházela více jak 14 dní před porodem. Je to taková rosolovitá narůžovělá hmota, s příměsí krevních nitek. Tedy tak jsem to měla já. U prvních 2 těhotenství mi odešla až při porodu.

jezkovyvocicka
20. kvě 2022

@karol1996 Rodila jsem přesně před měsícem.Kdyz mi začala zátka odcházet,našla jsem si na netu,že obvykle do 24 hod.nastane porod...nu,u mě nastal za šest dní.A průběžně ze mě zátka odcházela.

karol1996
autor
20. kvě 2022

A nemuze to byt jen "divny rosol" bez krve? Tskive lehounce do zelena. Spis pruhledny.? Obcas mam uplne mokry kalhotky, jako by to byla voda, ale hned to prejde...

martulka88
20. kvě 2022

@karol1996 hlenová zátka je takový rosol - zdrclé želé čirý-lehce žlutý a nebo může být i narůžovělý, že je tam krev. Já jsem měla zátku lehce nažloutlou. A může ti odcházet i několik dnů.

dasipe
21. kvě 2022

Jestli cítíš obavy, zavolej si k doktorovi 🙂 mě začala odcházet v noci a druhý den jsem porodila 🙂 u každého je to jinak 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru