Hlenová zátka odešla včera, porod se ještě nerozjel

nelinka001
21. srp 2013

Holky jak jste to měly s hlenovou zátkou?mě odešla včera ve 12:40, po čtyřech hodinach nastaly bolesti, kontrakce mam slaby cca 3-5 za hodinu.Tlak na konečník,a bolest v kříži. A už jsem unavena. Moc jsem toho nenaspala,a už chci aby se to rozjelo. Vana to nijak neurychlila, sex taky ne ☹

speedygon
21. srp 2013

@nelinka001 tak to jsou jen poslíci...odchod zátky může být i dlouho před porodem....zkus ještě další "vyháněcí" recepty: intenzivní tření bradavek(alespoň 20 minut), ricinový koktejl(např.) a sexík i to tření bradavek to chce alespoň 2x denně

zuzik22
21. srp 2013

Mě odešla hlenová zátka v neděli ráno a pak se celý den nic nedělo, až v pondělí večer mi praskla voda a nastaly kontrakce. Je lehké to říkat, ale zkus hodně odpočívat, uvidíš, že si tělo řekne samo.A jestli zátka opravdu odešla, tak si myslím, že už během pár dnů může porod přijít 🙂

angelsb
22. srp 2013

Mě hlenova zátka odešla ,tak hned i plodovka porod za 4 h v 38 tt každá to má jinak

mrazulkav
22. srp 2013

mě odešla hlenová zátka dnes ráno a celý den nic... ani poslíčci...

mrazulkav
23. srp 2013

@nelinka001 tak jak to dopadlo?

nnnadja
26. srp 2013

@mrazulkav tak jak ji na tom? Me odesla dnes rano! V sobotu kontrakce...Dnes nic jen me boli v křížích:( a jsem unavena. Jsem zvedava, co se vyvine...

mrazulkav
26. srp 2013

@nnnadja u mě se nic neděje :( zátka odcházela ve čtvrtek ráno a v pátek dopoledne, jinak ne... prcek teda v pátek a v sobotu kopal vyloženě nahoře, ale od včerejška čutá zase na boku... bolesti žádný... co jsem koukala, tak někomu odejde zátka i 14 dní před porodem...

nelinka001
autor
26. srp 2013

Tak stale nic ☹ Malýmu se evidentně ven nechce, jen mě hodně bolí v kříži a silný posíky.. Měly jsme jeden falešný poplach ve čtvrtek v noci... Tak jsem zvědavá co se bude dít. Dnes jsem byla na kontrole, hrdlo 1,5 cm.

nnnadja
27. srp 2013

Mně od včera taky nic... Ve čtv jdu na kontrolu, jsem zvedava!

nelinka001
autor
30. srp 2013

@nnnadja tak co? nějaké změny? nebo stále 2 v 1?
😉

mrazulkav
31. srp 2013

@nelinka001 @nnnadja nás včera propustili z porodnice 🙂 v úterý ve 3 ráno jsem zaregistrovala divný pobolívání břicha a vzhledem k tomu, že se pravidelně vracely, jsem odhadla, že to asi budou kontrakce. Pak jsem ještě usnula. V 5 jsem vstala a začala zapisovat časy, v 6 jsem vytáhla manžela z postele, že nejede do práce, ale do porodnice... v 9:29 byla malá na světě 🙂

nnnadja
31. srp 2013

@nelinka001 je tak to gratuluju🙂 to jsi mela rychle a hezke. Ja stale 2v1. Ve ctv u dr. pry jsem tevrena na 2cm. Objednal me jete n pristi tyden s tim, ze bud se uvidime nebo ne. Zatim me teda porad tvrdne bricho a dost, ale jinak nic. Ale mam takovy pocit, ze to bude kazdym dnem. Jen kdyz uz jsme to vydrezeli do ted, tak bych chtela jeste maleho odvest v pondeli do skolky a v utery na trenink za novyma trenerama🙂

nelinka001
autor
10. zář 2013

Tak dnes je nam deset dní 🙂 Dřív jsem se sem nedostala. Máme chapečka, u porodu měl 3100 g a 49 cm. Porod trval 20 hodin. Z toho deset hodin jsem byla na 3 cm s kontrakcemi po 2 minutách. 4 vyvolávací preparáty a já se pořád neotevirala. Když dokapala 5 kapačka, chtěly mě chystat na císaře. Doktor že ještě uděa kontrolu a hups, byla jsem otevřena na 9 cm. A šlo se tlačit 🙂 za 15 min byl maličký v mé náruči 🙂
Teď nas šileně trápí prdíky, tak v noci bojujeme a válčime.
A dalšim problémem jsou u mě svědivé strie. Je to šílene. Ani v těhu mě tak nesvědilo břicho jako teď. Mam ty strie tak zarudé a zduřené. Mažu si je, ale moc to nezabíra ☹ 😠

mrazulkav
10. zář 2013

@nelinka001 Gratuluji 🙂 ty jo, 20 hodin, to jsi hrdinka... U nás už se pomalu prdíky zlepšují, tak přeji pevné nervy, vím o čem je řeč 😉

prdelka123
5. říj 2013

123 Včera jsem byla v nemocnici aby mě zkontrolovali ano natáčeli mě a řekli že vidí kontrakce ale slabé a chhteli si mě tam nechat ale man to 3 kroky domů tak jsem šla řekli mi že o víkendu počítají že boudu rodit,tak ještě di mě pro jistotu sáhla a usmála se a řekla krásný výsledek ale slabé bolesti mám není to tak strašné už 3 den ale necítím se že bych šla rodit a moje ginoloska mi odstranila 2.10 hlenovou zadku nebo jak se to říká tak já nevím máte někdo zkušenosti prosím jen mě zajma kdy to tak přijde dekuji moc...ještě něco může mi prasknout voda i když nemám silné bolesti no a 14.10 mám termin tak já už tomu nerozumím

odvarkova
29. říj 2013

@nelinka001
@mrazulkav

Neli, moc gratuluju k přírůstku a přeji zdravíčko, mě na strie pomáhal obyč Aviril olejíček.
Holky já rodila prvního syna 36h, měl 4,2kg a 55cm, pěknej macek, jsem zvědavá, jak to bude v únoru 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru