Hodně strií ve 34tt

lucaaaaaaqa
30. srp 2017

Pomoc už sem v 34tt a strie mám snad všude po stehnech ale tedkon se mi dělají další hrozné to Švédi mažu to ale nic proste se stejně udělají mate to někdo stejně ? Nebo to mám zase jen já? 😢

makky1310
30. srp 2017

Neboj, urcite nejsi jedina. Ja vim ze je to neprijemne ale bohuzel to k tomu patri. Nekdo maze a stejne se udelaji, nekdo nemaze a nic. Zalezi na elasticite. A nejaky cas po porodu dost vyblednou. To mimi za to stoji😉

lucaaaaaaqa
autor
30. srp 2017

@makky1310 já vím ale sem z toho úplně na prášky je to šílený rudy a fialové no hrůza no :/ Chjo

makky1310
30. srp 2017

@lucaaaaaaqa ja vim😔. Ale fakt neboj, ono to hodne vybledne. Mne se teda v tehotenstvi udelalo jen par na brise(uz jsou vybledly) ale mam jich kupa z obdobi kdy jsem mela 25kg navrch. Taky na stehnech atd...ale dneska by si toho uz nikdo nevsiml😉

sobist
30. srp 2017

Na stehnech jsem měla strie vždycky, to jsem neřešila, akorát mi přijde vtipné že se mi tam ještě nějaké vlezou mezi ty staré. :D V podstatě moje nohy jsou jedna taková velká strie. :D

Co jsem začala řešit někdy ve 14tt byly prsa, tam jsem strie nechtěla, ale bohužel se mi z boku nějaké udělaly, co se dá dělat. Od té doby se mazu skoro denně ElastiQ a dlouhou dobu to bylo super. Asi i proto, že jsem kůži měla lehce natáhnutou špeky, takže na růst miminka byl prostor. :D Pak mi vylezl pupík a potrhala jsem se kolem něj, z ničeho nic, asi tři týdny zpátky. Strie jsou malé, tenké, nijak výrazné. Na bocích je to ok, tam se kůže zdá pořád pružná a s vůlí, ale vepředu prostě ne. 🙂
Už to neřeším.
Mažu se dál, jestli to pomáhá nebo ne těžko říct, podle mě by to mohlo vypadat mnohem hůř bez toho mazání, ale kdo ví.

ivuse20
30. srp 2017

Taky je mám totálně všude - prsa, boky, bříško, stehna pěkně kolem dokola. Začala jsem se radovat, že žádné mít nebudu a rozjelo se mi to pěkně po půlce těhu. Zesvětlalo to, ne že ne 🙂

marki00
30. srp 2017

Bohužel s tím asi nic neuděláš, já se mažu i třikrát denně a stejně se mi udělaly a vypadá to hrozně. Ale časem to zesvětlá a bude to maličko lepší.

makky1310
30. srp 2017

@ivuse20 kamosky segra, kdyz sla k porodu, se taky radovala ze nema nic, no a u porodu ji popraskalo bricho.

krina
30. srp 2017

Mne se na konci 1.trimestru udelaly na prsou a mazala a masirovala jsem kazdy den po sprchovani bi-oilem (elastiQ krem byl na to moc tuhy).Bi-oil je docela drahy,ale myslim,ze fakt pomohl a bez nej by to bylo mnohem vic videt. Taky byly tmave fialove,ale ted uz skoro nejdou poznat. V 9. mesici se mi udelaly i na brisku a tam uz bi-iol nestacil a mazala jsem Leniensem (dala mi ho ma PA,ze je to pry zazrak,je to myslim nake sadlo a v lekarne ho normalne sezenes) a stridave i ElastiQ (ale spis proto,ze jsem dostala vzorecky a chtela zkusit vsechno). Ted uz nejsou fialove a pomalu blednou,ale takovy uspech jako s prsama to bohuzel nemelo ☹ Zas jsem nasadila Bi-oil a doufam,ze se to jeste zlepsi,az se brisko stahne.
Zkusila bych urcite ten leniens,je hodne mastny a za hubicku a kdyz tak kombinovat s necim jinym,ale hlavne mazat mazat a mazat nekolikrat denne (olej jen po sprchovani,jinak pry vysusuje).
Drzim palce, at je to lepsi a dalsi se uz nedelaji! 😉

cery26
30. srp 2017

Zkus modrou Indulonu. Ja se mazala cele tehotenstvi pouze tim a strii nemam ani jednu. A to jsem pribrala 25 kg a byl mne vazne kus.

lucaaaaaaqa
autor
30. srp 2017

Moc vám všem dekuju aspoň vidím ze v tom nejsem sama :D mám je právě všude prsa boky a stehna šílený :o už Toho mám dost jen se těším až to bude světle a budu mít klid

biedronka10
30. srp 2017

Me strie na brise vyskakaly behem jedine noci uz ve 4 mesici a to jsem az do 6 mesice nemela vubec bricho. Proste asi hormony. Mazala jsem 2x denne jak blazen, ale nepomohlo to. Je to holt o genetice i kdyz ma matka nema ani jednu na pamatku. Jizvy mam tak dlouhe a cetne, ze uz asi ani verejne koupaliste nehrozi. Mozna v jednodilnych plavkach

luj89
30. srp 2017

Ahoj, ja mazala olejickem od Saloos a strii na brise nemam ani jednu. A to mam strie z puberty, tak jsem je v tehu ocekavala a ono nic.

pucka123
30. srp 2017

Ahoj tak mi se začaly dělat strie už od 26tt a jelikož vím že to mam i dědičné tak jsem rezignovala na bi-oil a podobně drahé krémy protože by to byly vyhozené peníze ..... koupila jsem si v lékárně dr.max krem co se jmenuje Lady max a můžu říct za sebe ze čim víc mažu tim světlejší ty strije jsou 🙂 samozřejmě se mi dělají strie dal ale když je mažu jsou světlejší a vypadají mnohem lépe 🙂

katerinaf27
30. srp 2017

Mě se tak cca před třemi lety začli taky dělat strie a ani jsem si toho nevšimla a ze dne na den byly :D 😖 A to jsem těhotná teprve teď 🙂 Mám je nejvíc na bocích, stehnech, zadku a trošku i prsa. A víš co? Manžel je má taky, stehna, boky, zadek. Prď na to :* Vem si, že někdo si ty jizvy dělá sám a dobrovolně (dozvěděla jsem se, že se kámoška řeže - nohy, ruce prostě všude).. Co ale můžu doporučit na strie jsou určitě vymačkané brambory, cibule, Elasti-q Exclusive nebo olej, ricinový olej a hlavně, dermaroller!!! ❤👏 A pokud chceš zainvestovat do něčeho, co vážně zabírá, tak třeba Trillastin nebo laser.. 🙂

lucaaaaaaqa
autor
30. srp 2017

@katerinaf27 ahoooj moc dekuju o tom laseru přemýšlím ale nevím jestli to pomůže :D doufám ze ano protože já to fakt nemůžu nějak prekousnout kdyby byly málo ale tohle je móc :2

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru