Homeopatika pro otočení miminka hlavou dolů - zkušenost?

zuuzaa86
30. črc 2014

Ahoj holky, potrebovala bych poradit. Jsem 33/34 tyden a dle posledni kontroly je mimi koncem panevnim, snazim se cvicit vsechny mozne cviky, babske rady taky zkousim, ale slysela jsem i o nejakych homeopaticich, ktere tomu take mohou napomoci. Nemate s tim nejaka nahodou zkusenost? Lze je koupit v obyc lekarne bez doporuceni doktora? Nevim, jestli se do toho mam poustet, preci jen s homeopatiky nemam moc zkusenosti. Nevite na jakym principu tyto funguji? Kdybych treba uz mela malou hlavou dolu a nepoznala to, brala je dal, zda by se zas neotocila zpet? 🙂 mozna uz mi z toho zacina i hrabat..:D ale hrozne se bojim cisarskeho rezu, tak bych rada udelala maximum pro to, aby se me mimisek otocil. dekuju moc a preju prijemne tehulkovani.. 😉

llluckaaa
30. črc 2014

@zuuzaa86 Na této stránce radí zdarma a já tam psala už dvakrát a dvakrát mi rychle doktorka odpověděla, takže tady to funguje dobře 🙂 Za zkoušku nic nedáš 😉

llluckaaa
30. črc 2014

@achjonetusim Hele já jsem vlastně taky skeptik, ale na druhou stranu pozitivní účinek nevylučuji. A byla jsem i docela překvapená, že mi teď naposledy pomohla. Ono hodně záleží na tom, jestli homeo správně zacílíš. Když jen tak střílíš od boku a koupíš si ty klasické, co se prodávají v lékárně, tak se ani nevidím, že třeba někomu nezabírají. Moje kámoška má ale třeba homeopatika vyrobená homeopatkou v koncentracích až 1000 CH a tam už to je o něčem jiném 😉

achjonetusim
30. črc 2014

@llluckaaa Nam zabraly vzdycky, mame skvelou lekarnici co jim rozumi 😵 Ale s tema odama na homeo uz jsme off topic.

duvi21
30. črc 2014

@zuuzaa86 A jo, tak ja jsem pochopila, ze jsi pro ne rozhodnuta, jen nevis jake. Mne zas lekar a homeopta doporucil davkovani 3gr a lekarnice mi rekla, ze min jak pet by nebrala, ze to nema smysl 🙂 Tak jsem na ni cumela, jak puk. Samozrejme jsem se ridila doporucenim lekare. Ale pobavilo me, jak je dulezita. Ale pokud bys mela strach cokoli uzivat, ze to muze mit spatny vliv napr. na mimco, tak do toho radsi nechod. Urcite bych sla jen do toho, cemu muzu duverovat. Ja mam s homeo jen dobre zkusenosti, ale jen osobni a s dcerou, nejsem zadny expert, takze si netroufnu vic radit. Treba se mimco kazdou chvili otoci 🙂

treasurka
30. črc 2014

@zuuzaa86 Tak ono Vám to neuškodí, jen mi příjde, že je to škoda peněz za "nic". Ale ne všechny KP musí jít automaticky císařem,ne? Nebo vy máte ten, který musí? Každopádně moc držím palce 😉

treasurka
30. črc 2014

@achjonetusim Velmi lehko mohou fungovat jako placebo i u zvíířat a velmi malých dětí a to tak, že osoba, která jim je podává věří v jejich účinek. Objakživa jsem používala homeopatika - lentilky na táboře, když přišly děti se "strašně" rozbitým kolenem - dostaly lentilku (samozřejmě jsme kolem toho dělali cavyky, jako že je to moc silný, že nevíme, jestli jim to dát a že to musí rychle spolkonout...), zabralo to spolehlivě 😉 mmch. v pedagogické psychologii funguje na podobném principu pozitivní nebo negativní přisuzování (Golem efekt, Pygmalion efekt), ale to je zase z jiného soudku... 😀

achjonetusim
30. črc 2014

@treasurka Je moc fajn ze jsi takova odbornice na to co ostatnim ne/pomaha 😀

treasurka
30. črc 2014

@achjonetusim To mě těší, že mě považuješ za odbornici, sama bych byla asi skromější, ale přesto díky 😎

zuuzaa86
autor
1. srp 2014

@duvi21 děkuju za rady, já právě s nimi zkušenosti nemám, jen jsem slyšela že nějaké existují na to otočení, ale nikdo tu vlastně nepsal, že mu to přímo pomohlo,tak se zatím nebudu do ničeho pouštět a zeptám se pak doktora.ale jdu tam laž za dva týdny, třeba se do té doby umoudři,zatím dle kopanců stále KP bych řekla☹

zuuzaa86
autor
1. srp 2014

@treasurka tak tyhle stojí zrovna 86Kč tak to není taková pálka.no zatím mám polohu různou, (zadkem dolů ale vždy^).nevím no,porod přirozeně KP bývá docela risk a u prvorodicek prý většinou stejně indikuji císaře,už jsem se na to předběžně ptala na kurzu v porodnici.děkuju moc, přemlouvám tu potvurku pořád, tak snad dostane rozum🙂

treasurka
3. srp 2014

@zuuzaa86 Držím palce moc, zkuste cvičit balonkem a případně se zeptat doktora na obrat mimča zevními hmaty, dvěma kamarádkám to takto vyšlo. Nevím, za jakého jste města, ale třeba v Pze u Apolináže to umí dobře 😉

zuuzaa86
autor
5. srp 2014

@treasurka děkuju🙂no jsem z Prahy a rodit budu v Podolí. Taky jsem o tom přemýšlela, na to mám kdyžtak ještě čas, zeptám se doktora. Ale jdu tam až příští týden🙂nevíte jestli ty kamarádky tam byly přímo registrované k porodu?

treasurka
5. srp 2014

Jj, byly

kaschmar
4. črc 2016

@apacheee Dobrý den, to moxování se musí dělat vícekrát? Jednou nestačí?A jak se to dělá doma? Děkuji. Zuzana

kaschmar
5. črc 2016

@apacheee ahoj mohla bys mi vyfotit a poslat na e mail ten bod pro moxovani....moc dekuji zuzana

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru