III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
29. led 2009

prcek je dnes podezřele spavý
vzbudil se až v 7:40, pak přišla kolegyňka na návštěvu a v 10:10 už byl zas tuhej a furt chrní
jako fakt rekord 😀
tak obědvám

taky sebou v postýlce děsně mele, hlavu má ráno ve šprušlích

jajdaelda
29. led 2009

ilci...Kubulín taky....spal cca do 7:45,pak zabral v devět - probudil se v deset a od čtvrt na dvanáct opět spí.....tím se mu ale naštěstí zase upraví kojo po 3 hodinách,což jsem docela ráda...
a dneska to vypadá i na možnou procházku...snad ten led trochu povolí....

ilci
29. led 2009

zase spí u koja, potvůrka
led?
u nás už nic takového nemáme

jajdaelda
29. led 2009

no,tak u nás je to od minulé neděle pořád ledovka...zkusila jsem to s kočárem jednou a už nikdy více...2x jsem se skoro natáhla..při představě,že mi kočár ujede 😒

tak jsem chtěla napsat,že Kubulín od včerejšího poledne nekadil...no a teď se přímo pos.. 😅 plenka byla skoro malá 😀

ilci
29. led 2009

jajdi, já po kadění měním celou jeho garderobu, nám je plenka malá vždycky 😀 😀

radus78
29. led 2009

ahoj holky, tak to my teď máme s kaděním neuvěřitelný problém. Malá tlačí skoro pořád a zadaří se tak 2x denně. ☹ Nějak jí to nejde.

ilci
29. led 2009

2x denně?
my jsme částečně na UM, takže u nás je to tak co 3 dny
mít takovou nálož 2x denně, tak furt peru 😀

radus78
29. led 2009

no ona takovou nálož asi nedá.mě se zdá, že kadí míň než dřív.

jajdaelda
29. led 2009

radu, já si myslím,že 2x denně je dobrý...

ilci...a jakou velikost používáte? Nebo látkujete?

jajdaelda
29. led 2009

tak Kubulín se probudil ve 12:20 a už zase leží v postýlce a vypadá to,že zabírá ...

radus78
29. led 2009

jajdi, mě by to i stačilo, ale kdyby furt netlačila. Zkoušela jsem jí pomoct i trubičkou, ale nic. Je mi jí líto. Strašně kňourá jak jí to nejde.

jajdaelda
29. led 2009

tak Kuba taky dneska celý ráno tlačil, pomáhala jsem mu a taky nic...až teď odpoledne a sám...jemu pomáhá ho dát do sedu....to se mu prdí nejlíp

radus78
29. led 2009

to nám pomáhá taky. Vždycky si po kojení opřu nohy o konferák a posadím si Aničku na břicho a opřu o nohy, ale teď nezabírá ani to. ☹

betina
29. led 2009

ahoj holky,

radus, u nás je kadění jak kdy ale většinou tak 2-4x za den a to první kadění....se vždycky prokadí až k hlavičce, takže dvoje oblečení na den 😀 jednou mě to prádlo zavalí 😀 jinak ji ted pomáhá, jak se točí na bříško, vždycky u toho taaaak prdí, že přiběhne pes a má vyvalený oči, co se děje 😀

rehos
29. led 2009

Ahoj holky,tak my jsem zatím ještě po kadění převlíkat nemusely.Jinak se Marušce zadaří nekdy i pětkrát ale to spíš vyjímečně.jak te´d přikrmujeme tak vám můžu říct že to bývá docela síla 😅

tanuki
29. led 2009

tam Veru kadí děsně moc ráno..a při každém kójo 😉 a někdy i mezi kójo 😅

marci
29. led 2009

Ahoj holky, koukám že řešíte kadění. David mi do 3 měsíců kadil 8 - 10 denně a po vánocích jako když utne a kadí 1x za týden. V lednu kadil 4x. Jenže to jsou nálože, že když se blíží týden co nekadil, tak už se klepu, kdy ta katastrofa přijde!!! Fakt bych brala radši každodenní kadění než ty naše kalamity!!

tanuki
29. led 2009

teda holky, to si nedovedu představit- naše ranní EE je totiž nálož šílená..a to ej jen za noc 😅 Nebo porstě moje mléko hůř tráví a obecně víc kadí??

ilci
29. led 2009

marci, my to tak máme cca od 2 měsíců
někdy se prokadí až na moje oblečení
plínky máme 4-9kg

jajdaelda
30. led 2009

ahojky holky...tak se nám opět přiblížil víkend..dneska přijede holčina od nás z vesnice 😀 ,která má o den mladší holčičku,tak jsem na ni zvědavá

radu...vše nejlepší Aničce začínáte 5. měsíc, to je tedy mazec..za chvíli se začnou ty naše prďolky batolit

marci - 8-10x denně? to je do každý plínky ne? 😉

tanuki
30. led 2009

týjo, toto letí, tak vše nej!!!! Víkend, no.. u nás nebude nic moc - M. má v pondělí zkoušku, já ve čvrtek 😝
Prdla nám duše u kočárku 😢 naštěstí máme ten sportovní vozík, tak Veru trandí v něm. Vypadá to teda jako dobré dělo s předním kolečkem..a hlavně se s tím v jednom člověku a s dítětem moc nedá do výtahu..

jajdaelda
30. led 2009

tanu...no mě čekají příští pátek a sobotu zkoušky 4 ☹ a to jdu ještě v po a st do práce...už aby to bylo za mnou..

ilci
30. led 2009

holky, tak ať ty zkoušky zvládnete levou zadní

s tím spaním jsem to včera přechválila
prcek se vzbudil po procházce v 15 h a vydržel do 23h s jednou 20 minutovou přestávkou na zdřímnutí 😀
... to fakt není normální
a od 7h je zas vzhůru 😀 😀

marci
30. led 2009

Tak to já musím zaklepat, na oblečení (ani své, ani mé) se malý ještě neprokadil. Používáme látkovky. Hrozný je ale ten průběh jak urputně tlačí je u toho až fialovej a vydává zvuky jak vřeštící pavián 😀 . Vždycky se u toho strašně nadře. Včera po tom vyčerpáním usnul dřív než jsem mu oblekla novou plínu 🙂

betina
30. led 2009

ilci, to normální není, ale už se začínám smiřovat s tím, že naším děti spát nemusí 😀 veruš raději nespí, aby nepřišla o zlobení mamky 😀

jajdaelda
30. led 2009

no,tak my asi v tom spaní pokračujeme....Kubulín se probudil v 8:45 a teď to zase zabalil ... tak alespoň je chvilka na školu...

ilci
30. led 2009

před necelou hodinou se mojí kolegyni narodila holčička Laura 53cm a 4350 g , mazec 😝

ilci
30. led 2009

a prcek spal opět jen 20 minut a je čilej 😀
beti, vůbec na nás ti mrňousci neberou ohledy 😀 😀

tanuki
30. led 2009

laura je teda kus 😅
Jájo, to máš hezky spolupracující mimi, to u nás se to před zkouškou rapidně horší 😝

Marci a jak to máte v noci? Veru moc nekrká, tak spí na boku..a já jsem v noci líná důsledně přebalovat a občas to proteče mezi nožičkou a svrchňákama 😅

radus78
30. led 2009

jajdi, tanuki.. dík za gratulace. Strašně to letí.

ilci.. tak to je teda macek 😀

Anička teď sice taky spinká, ale protože jsme přišly z kočárkování. Jinak neusne. Je to mazec.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru