III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

jajdaelda
17. čer 2009

beti..už jsi začala chodit do práce?

ilci
17. čer 2009

my máme horší srpen - nemůžem asi 8.8. (plánujem jiný srazík), pak určitě 15. a 22.8. - to jedem na dovču do Příbrami 😀

ilci
17. čer 2009

jajdi, taky jsme jeli na dovču jak cirkus humberto : velký batoh, malý batoh, kufr, postýlka a ještě jsem nesla hrací deku, která se nám rozměrově nevešla do kufru 😀

jajdaelda
17. čer 2009

tak u nás je prvních 14dní v srpnu taky pasé, to máme celozávodku...
ilci do Příbrami?? jj,zmiňovala jsi,že to tady máte prošláplý...tedy alespoň manža,jestli se nepletu

ilci..to musel být pěkný pohled 😉 ...a v čem jste měli Mikeše ?? 😀

spetra
17. čer 2009

ahojky, chtěla jsem to taky navrhnout hromadný sraz.... kamarádka takhle sraz s fora na víkend měli a bylo to příjemné, vzali i manžele... už jsem se o tom bavila s manželem je pro... 😉 ale kdybyste chtěli můžem bez chlapů... loni jsme plánovali Pálavu na kolech, pamatujete... 😉 ale nám je to jedno, důležité bude opravdu se shodnout kdy a kolik nás pojede.... u nás poslední 2 týdny v srpnu taky ne, takže červenec zní ideálně, ale musíme začít makat na plánování... 😉 samozřejmě mimo období těch červencových svátků...
na jajdu se zítra těším, Kubíka hold uvidím příště.... 😉 kdyžtak Ti půjčím Tomáška... 😉

ilci
17. čer 2009

jadi, v kočárku, ten jsem brala jako samozřejmost, takže nebyl v seznamu 😀 😀 😀

jj, Pálava, kde že loňské sněhy jsou...

teď jsem tu měla kámošku, má termín 11.8., tak jsem i skoro slzu uronila, jak to rychle utíká

radus78
17. čer 2009

ahojky, tak indiána děláme o věci o ruku ne.A u věcí je jedno co to je - balon, rybilka, mamčino prso, mamčino koleno atp. 🙂

Pro srazík rozhoně jsem. Je mi jedno kdy, jen ne 18.7. Říkala jsem to MM a moc se teda netvářil, ale asi by jel. Na kolo mě nikdo nedostane. Seděla jsem na něm naposled předloni a nemíním se pouštět do velkých věcí 😀 Kdyby se jelo bez chlapů a pojedu kolem Přerova,tak můžu Ilci s Mikešem nabrat. Teda pokud vyhraju boj o auto 🙂 Kdyžtak pojedu s Ilci vlakem 😀

Doufám, že jsme zase na něco nezapomněla...

ilci
17. čer 2009

no vidíte, já toho 18.7. vlastně taky nemůžem, je naplánovaná rodinná sešlost

spetra
17. čer 2009

takže cca 25.7.? a s chlapama nebo bez? pokud bez tak můžem vyrazit i přes týden ne?

tanuki
17. čer 2009

ahoj 🙂 téda, vy tady takhle plánujete, to je hezké 🙂 co zbývá? Víkend 11.7.? My bychom kdyžtak také vlakem.. auto si jen půjčujeme, takže to není 100% jisté. Chlap by asi byl nejmaldší, tak nevím, zda by se mu chtělo..

Jajdi- u nás špaldovka jede - doslazená glukopurem a s ovocem 😅 ale dnes nejela kukuřičná.

jajdaelda
17. čer 2009

tak to vidím na dámskou jízdu (malí prckové prominou 😀 ) a pokud víkend tak 10.-12.7 anebo 24.-26.7. Rozmyslete,jestli můžete v týdnu...já bych kdyžtak mohla nabrat Tanu v Praze...
tak ještě lokalitu a skoro to máme 😀
holky, jdu se učit ☹ ještě sem mrknu večer a pak až zítra až se vrátím z Brna taky tady zatím něco vymyslete, my to dáme dohromady se spetrou 😉

ilci
17. čer 2009

přes týden nevím, chodíme na rehabku - ale to by se dalo omluvit
jen v týdnu od 27.7. máme 2x plavání

můj chlap by asi nejel, lépe řečeno by se mu asi nechtělo, on takové akce moc nemusí
ale neříkám, že by se nedal ukecat 😉

ilci
18. čer 2009

tak MM povídal, že kdyby to bylo na víc dní, jel by 😉

dnešní noc zas po delší době děsná, M spal hodinu v kuse po půlnoci a pak až od půl 4
do té doby si dával desetiminutovky a brečel, páč nemohl zabrat
nepomáhalo ani mlíko, což zabere vždycky
nakonec skončil u nás v posteli, já spala na úplném krajíčku, ruce nohy ve vzduchu, ale hlavně, že zabral
takže mám za sebou 4h spánku
odpoledne mám scuka s kolegyněma, asi odpadnu 😝

ilci
18. čer 2009

jajdi, dneska máš tu zkoušku?
držíme palečky

spetra
18. čer 2009

radus: tvůj manžel je řidič kamionz, snad se nemýlím, můj taky... to by si měli o čem vyprávět... 😀 😉
ale jinak mě je to jedno jestli s chlapama nebo bez, já bych taky řekla, že nebude chtít jít a ono jo...

radus78
18. čer 2009

spetro, MM je informatik, ale i tak by si asi měli o čem vyprávět 😀

radus78
18. čer 2009

ilci a nerostou vám zuby? Kámoška mi říkala, že když jim rostly zuby, tak se 14 dnů nevyspala

ilci
18. čer 2009

radu, tož říkám prckovi : Ukaž zuby a nic jsem neviděla
dásně furt stejný
ona už včerejší noc byla nic moc, ale tahle už fakt děsná
snad to nebude zítra ještě horší 😅
14dní? to mě odvezou 😝

jajdaelda
18. čer 2009

ahoj holky...tak mám obě zkoušky úspěšně za sebou..tak ještě jednu a mám třeťák hotovej...tak příští rok snad tu bakalářku 😅

spetra: tak citronový mascarpone bylo výborný, lehký a osvěžující ... 😉 než jsem dojela domů,tak jsem měla omrzlý nohy od klimatizace, protože jsem ji pouštěla na zem,kde jsem měla krabici s dorty 😀 Příště zkusíme tu cukrárnu, kde jsi čekala Ty,ju?

holky, heč...vím,jak vypadá Tomášek 😉 je to kouzelný, upovídaný a zvědavý miminko,jako asi všechny naše 😀 myslím,že to bude prima, až se sejdeme...

tanuki
18. čer 2009

takže každá myslela jinou cukrárnu? 😀
Gratuluju ke zk 🙂 já už také jen jednu, ale bude stát za to, počítám, že si jí v září zopáknu.

U nás se už na 95% sedí, ještě to trošilinku dotáhnout 🙂

jajdaelda
18. čer 2009

tanu...jj,nějak mi nedošlo, že Benešov je docela velký město 😀 😉

spetra
18. čer 2009

tak holky, aby se to rozhýbalo jinak nic nenaplánujem, čas hrozně utíká... Napište každá zda radši přes týden nebo přes víkend, s manželi nebo, bez, kolik nocí byste si představovaly...
tak já říkám někdy během druhé poloviny července, je mi jedno jestli s chlapama nebo bez, pokud s chlapama radši přes víkend, pokud bez radši v týdnu, ideálně 2 noci

spetra
18. čer 2009

jajdi: ono je tu těch mnam cukráren víc, jen je naprd, že se vlastně v každé může kouřit.... sice většinou nikdo nekouří, ale náhoda je blbec...

jajdaelda
18. čer 2009

tak ještě k tomu našemu srazu....
jestli s manželama nebo bez asi necháme na každém, ne? Můj manža asi nepojede...na červenec už má rozplánovaný zkoušky a o víkendu bude muset makat kolem baráčku...ale pokud někteří budou chtít jet, tak to určitě problém není, ne? Alespoň budeme mít mužskou ruku,kdyby bylo potřeba...

tak jdu koukat na telku a zkusím u toho hledat nějaký ubytování...

ilci
18. čer 2009

Verunce vše nej 🙂

jajdi, gratulace

tož přes víkend by MM asi jel, možná se bojí nás pustit samotné 😀

radus78
18. čer 2009

Verunce taky vše nej 😉
jajdi, taky gratulace 😉

mě je to celkem jedno. Přes týden bych možná měla problém s autem. Viděla bych to na max 2 noci. Ještě jsme totiž nikde mimo domov s Aničkou nespali,tak nevím, co čekat. Tož tak.

jajdaelda
18. čer 2009

přidáváme se ke gratulaci Verunce 😉

radu..myslím,že 2 noci budou optimální...

už hledám 😉 protože s ubytkem přes prázdniny bude asi problém 😕 jestli máte typ,tak sem s ním 😀

jajdaelda
18. čer 2009

http://www.abc-hotel.cz/cz/oo01090-penzion-u-ps...

http://www.abc-hotel.cz/cz/oo01296-ranc-gerlind... - nekuřácký ranč, pro rodiny s dětmi...cena od 320 za noc...ale nějak se mi ty stránky nezobrazují celé a nevím,jestli by tam nebylo díky koníkům "přemušíno"

http://www.arps.cz/romantika/index.html#pricelist - toto možná splňuje i železnici 😀 jen se mi nelíbí ta sleva 50% na dítě do 7 let,ale to by se určitě domluvilo 😉

no nic...jdu přebírat jahody...ještě na to mrknu

ilci
19. čer 2009

jajdi, to jsi šikovná, jak hledáš ubytko, mrknu na to

ilci
19. čer 2009

jo a splacením za dítě : teď na podnikové chatě jsme za M platili 50% taky
jako beru, že jsme tam vyhazovali plínky a vařili mu kaše k večeři, ale stejně, že

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru