III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

radus78
23. pro 2009

nakupování chlapů je u nás bez komentáře. To se fakt nedá ani popisovat 😀 Holky já nechápu jak to stíháte. U nás bude štědrý den tak za 3 dny. Dřív to nemůžu stihnout 😠

lestep
23. pro 2009

radi- někdy si připadám, že mám v zadku vrtuli, ale bude to asi tím, že mám fajn manžela, který se postará o malýho a já můžu vařit a uklízet. 🙂

ilci
23. pro 2009

my máme k obědu houbovou polívku, ta už je uvařená, až prcek usne, dodělám salát, nastrojím stromek a dobalím dárky
kapr až zítra, ten je ještě u tchánů

jinak nějaký extra úklid na Vánoce nedělám, stejně se uklízí průběžně celý rok
mě nemá kdo malýho pohlídat, takže děláme všechno spolu, nejhorší je teda vaření 😀

jajdaelda
23. pro 2009

lestep...tak tu vrtuli bych tedy dneska potřebovala....mám hotovej akorát salát a polévku k večeři. Polívku na oběd dodělám ráno, v troubě mám něco,čemu se budu snažit říkat vánočka 😀 , pak musíme naložit kapra, ozdobit stromek a dárky dobalím asi zítra....

ilci
23. pro 2009

tak vánočku ani nezkouším, udělala jsem v pekárně mazanec, právě koštuju a dobrej 😀

jajdaelda
23. pro 2009

tak jsem to vyndala...no při troše vůle a hodně cukru navrh to možná i bude jakžtakž vypadat....
já mám vánočku hrozně ráda a i když se tchýně nabízela,tak prostě moje hrdost mi nedá to alespoň nezkusit...výsledek okoštuji až vychladne 😉

jajdaelda
23. pro 2009

tak holky, zítra asi bude obtížné se sem dostat,tak vám všem takto přeji pohodový Štědrý den,ať jste jen veselé a šťastné a prckové ať moc nezlobí 😉

betina
24. pro 2009

holky, tak hezky Štědrý den! máte krásná přáníčka, tak hlavně, abysme to všechno přežili ve zdraví 😀 Verunka ráno měla asi 5 minutový záchvat radosti ze stromku, takže už dárkama asi nic nepřekonáme 😀 tak dobrou chut a hezký den celým rodinám! papa

tanuki
25. pro 2009

ahoj, tak jak jste to zvládli? u nás teda super dárek od tchánovců pro V. 2. motorku Enduro, samozřejmě jí koupili i pro bratrance...který ji od nás (dle dohody) dostane zítra k narozeninám 😠 😠 😠 no, jinak na motorce byl navázaný Verunky dudlík, který zapoměnla u nich v autě..a z něj měla skoro největší radost včera 😀
stromeček byl celkem jídelní, takže si pochutnala 😉

jajdaelda
25. pro 2009

ahojda...u nás dobrý...Kuba byl ze stromku vyvalený a z dárků ho nejvíc bavilo strhávat papír 😀

lestep
25. pro 2009

ahojky, jak jste se měli? my dobře. Jen návštěva u mé mamky byla klasika- nic moc, ale zvládli jsme to!!

Ondráškovi se dárečky líbily. Nejvíce se mu líbil advetní věnec, a svíčky na něm. 🙂

ilci
27. pro 2009

Mikšíka stromek nijak extra nezaujal, na dárky koukl a stále vedou staré oblíbené
ono mu to chvíli trvá, než si zvykne

on tchánů dostal kufříček a takový skládací vláček, který vzhledem k malým částem není pro něj vhodný, tak schováme na později
od našich knížky, batůžek, mobil, piánko

spetra
28. pro 2009

já bych řekla, že T. bral stromeček víc loni než letos... a taky se mu líbí víc každý okolo než ten náš a to jsme mu tam navěšeli plyšáky... Vánoce jsme si užili, i když první rostla stolička, pak zase nachlazení... ☹

jajdaelda
28. pro 2009

tak Kuba začal právě před chvílí odstrojovat stromek - sundavá řetězy a třásně a hází je do koše 😉

holky,mají vaši prckové vyplazený jazyk? Kuba skoro celý den, nevím proč....mamina si myslí,že to je zubama, manža tím,že se naučil dělat čertíka a já si myslím,že to je zlozvyk - když mu řeknu,ať ho zastrčí,tak ho na pár sekund zastrčí a zase vyplázne...

spetro....jak zvládáš těhu?

tanu..co vlastně škola?

spetra
29. pro 2009

jajda: už dobře, nevolnosti zmizeli a únava je už jen malá... 🙂 tak teď mě snad čeká hezké období celý II. trimestr... 😉

betina
29. pro 2009

ahoj holky,

tak my máme ted Verunku u babičky na dva dny a doma pracujeme 😠 , jen se my teda hrozně stýská a tak se asi za tím mým malým drobkem dneska rozjedu.
Jajdi, už máš napsaný snažilka 😀 , tak moc držím pěstičky, aby to vyšlo co nejdříve a vše bylo v pořádku!
spetri a už jsi byla na NT screeningu nebo tě to teprve čeká?

u nás vánoce byly fajn, Verunka byla myslím moc spokojená. na mě ted ale něco leze, tak snad to přejde, opravdu nerada bych lehla. hezký den holky

ilci
29. pro 2009

tak Mikeš jazyk venku nemá
dnes u oběda jsem zjistila, že vpravo dole se mu prořezávají 3 zuby a nahoře taky
tímto mu omlouvám prořvané noci 😀
akorát už nechce přes den spát, potvůrka
večeři proklimbá a zase řádí do 8h

jajdaelda
29. pro 2009

beti...Ty máš ale postřeh 😀 .. díky za přáníčko...

spetra, tak to je dobře,že je Ti lépe,užívej si to,později to bude asi záhul...

ilci..6 zubů najednou??? tak to je docela masakr

lestep
29. pro 2009

jaja- taky jsem si všimla. 🙂

ilci
29. pro 2009

jajdi, 6 najednou, a to mu jeden roste blbě a známá říkala, že se to bude muset vytrhnout 😒
ho lituju už předem

betina
29. pro 2009

ilči, myslíš, že se to dá tak brzo poznat? u nás e taky hodně zubů a mám pocit, že jsou všechny křivo 😀
tak nám ted volala babička, že u nich byla holička, aby Verunce trochu ostřihala vlásky a prý to byl řev jako tur a pak se uprdla a nebaví se s dědou ani babi en s tetou 😀 urážlivka po mamince 😀

spetra
29. pro 2009

jajda: všimla jsem si tu fora... Otehotniem v januári 2010 - verím tomu 😀
beti: na křivo maí děti zuby dost často, většinou se to srovná a pokud ne jsou to přece jen první zuby....

ilci
29. pro 2009

beti, oni mu rostou 2 zuby ne vedle sebe, ale za sebou, jeden v horní klenbě cca 1 cm od toho druhého

mě takhle rostl dospělácký zub pod jazykem, ale postupně doputoval až na správné místo

jajdaelda
29. pro 2009

ilci...tak to mě tedy taky mrzí ☹ já takhle měla v klenbe horní dvě stoličky a trhali mi je až v dospělosti... přes den mi nevadily,ale v noci jsem se budila bolestí, protože se mi do nich skřípal jazyk 😖

spetra...jj, taky jsem ho viděla,ale tam už jsou docela rozjetí...a mimochodem "Já tomu verím tiež" 😀

beti...taky už jsem přemýšlela, že Kubu fiknu,protože to má fakt dlouhý..vzadu mi to ani tak nevadí,protože to se mu to kroutí,ale přes uši už mě to docela štve...

tanuki
30. pro 2009

ahoj, no nejhorší je to držení hlavičky, bych taky řvala, kdyby mě babi držela..s křečovitým úsměvem se na mě vrhala cizí slečna s nůžkama 😀

škola, jdu se učit 😀 v pondělí se musím nakliknout na termín na státnice a teď ejště 4týdny makat, mít u sebe co nejmíň dítě, si jí užiju v noci ažaž 😀

tanuki
30. pro 2009

ahoj, no nejhorší je to držení hlavičky, bych taky řvala, kdyby mě babi držela..s křečovitým úsměvem se na mě vrhala cizí slečna s nůžkama 😀

škola, jdu se učit 😀 v pondělí se musím nakliknout na termín na státnice a teď ejště 4týdny makat, mít u sebe co nejmíň dítě, si jí užiju v noci ažaž 😀

bane, taky se mi po ní hrozně stýská..ráno si tak hoďku pohrajeme, pak jí dám k babičce a večer jsme 2hoďky u babičky a přesun dom..přesně tak, cestou klimbá a pak řádí 😀 pořád se chodí koukat na rybičky

jajdaelda
31. pro 2009

tak včera byla švagrová v ráži a chtěla taky ostřihat Kubu,zatímco jsme byli na nákupech... 😀

Holky, protože je dneska ten konec roku, tak vám všem a vašim rodinám přeji úspěšný vstup do nového roku a ať je takový, jaký si přejete 😉

ilci
31. pro 2009

taky všem přejeme veselého Silvestra a

¨šťastný vstup do nového roku

radus78
31. pro 2009

taky se připojujeme a přejeme úspěšný vstup do nového roku se spoustou lásky, zdravíčka a štěstíčka. 😵

betina
31. pro 2009

ahoj holky,

krásný, šťastný nový rok 2010 plný zdraví, lásky a spokojenosti moc přejeme. a taky máme ještě přání, abysme se teda v tom roce 2010 uviděly na tom srazíku.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru