III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

radus78
17. bře 2009

taky přejeme všechno nejlepší Tomáškovi 😀

tanuki
17. bře 2009

toš my také 😀 😀

ilci
17. bře 2009

taky přejem vše nej Tomáškovi 😉

ohřívám to ve vodní lázni, mám fůru různých mističek a kelímečků od Tupper, takže to aspoň využiju na ty 2 lžičky příkrmu apod. 😀
Mikeš zatím nemá moc tendence se krmit sám, flašku si teda už drží (ale blbě), se lžičkou ho to napadlo jen dneska jednou a to letěla mrkev jaksi mimo cíl a skončila na zemi 😀

betina
17. bře 2009

vše nej nej Tomáškovi, hlavně hodně štěstí a zdraví!!!!

tak v rychlosti..dneska jsem se s Veruš podruhé narodily. Vracely jsme se z Brna domů a jely jsme po hlavní, najednou jsem viděla, že nám do cesty z vedlejší vjíždí auto, začala jsem brzdit, ale už nedobrzdila. jen jsem strhla řízení a to naštěstí, protože o nebyl čelní střet, ale boční. Každopádně auto mám ezrušený a nám se nic nestalo, jen to byl tak otřesnej zážitek, že nevím, kdy budu mít odvahu sednout si za volant

radus78
17. bře 2009

Beti, hlavně že se vám nic nestalo. 😕

ilci
18. bře 2009

beti, ty jo, hlavně že jste v pořádku 😕

spetra
18. bře 2009

děkujeme za přání a přejeme Verunce vše nej... 😉
beti: to je ošklivý... ☹ musíš za volant hned nebo už tam opravdu nikdy nesedneš... ☹ ale chápu tě...

radus78
18. bře 2009

tanu, Verunečce všechno nejlepší!!!! 😀

ilci
18. bře 2009

jejda, tady jsou to jedny "narozeniny" za druhýma 😀

Verunce vše nej 🙂

jajdaelda
18. bře 2009

taky se přidáváme ke gratulaci Verunce!!!

beti..to je šílený...ono jezdí strašně magorů...dneska jsem jela s tchýní od doktora a najednou za mnou nějakej debil,tlačil se nám na kufr....vjeli jsme do obce, kde je 30km/h,tak jsem schválně jela max. 40..no myslíte,že to vydržel?...nevydržel a předjel mě,takže musel jet tak 60...a ta 30 je tam kvůli škole ...by mě zajímalo,co by dělal, kdyby mu tam vběhlo dítě 😠

jinak jsem ostřihaná...kadeřnice se toho nebála narozdíl ode mě a šmikla mi to tak o 15 cm 😅 ...nevypadá to špatně,ale mikádo jsem v životě neměla...vypadám jako taková seriozní mamina 😀

radus78
18. bře 2009

jajdi, hlavně že nevypadáš jako seriozní tatínek...

jajdaelda
18. bře 2009

radu 😀 no přemýšlela jsem,že půjdu na ježka 😀 ta moje kadeřnice mi říkala, že při kojení ji úplně vypadaly vlasy v koutech...tak to po kojení opravdu zkrátila na ježka 🙂

Kuba se dneska ve 4 ráno rozhodl,že už spát nebude 😒 tak teď čekám,až zabere,že bych si taky zdřímla,ale nějek se k tomu nemá ☹ fakt nevím,jestli to kojení 3-4x za noc je OK...mrknu na kojeni.net

ilci
18. bře 2009

radu 😀 😀 😀

ilci
18. bře 2009

jajdi, to mě připomnělo, jak jsem jednou viděla u nás na kruháči, jak auto pouštělo na přechodu maminu s kočárkem a ten za ním ho normálně začal objíždět a klidně ho předjel
naštěstí ta mamina už byla mimo jeho dráhu
ale stačilo kousek a napálil to do ní v plné rychllosti 😠
já vždycky na přechodu radši čekám, páč si nenechám smést kočár nějakým de....em

tanuki
18. bře 2009

Beti, tak ať to brzo rozdýcháš ☹
děkujeme za gratulace, to jsme tu nejmladší, co 😀
To jsem zvědavá, jak dopadneme - koupila jsem babycalm místo Sabu, zaúkolovala taťku, ať to rychle připraví, že jdu kojit..tatťka rychle přečetl, že 10kapek, tak jsme jí to dali, šklebila se trochu, tak jsem mu řekla, že to chci taky ochutnat..chuť zajímavá, jak hašlerka..no a pak koukám, že se to má nejdřív hrooozně rozředit 😅 😠 😠 😠 ale jsou to jen nějaké olejíčky, tak snad bude mít jen srajdu 😒

betina
18. bře 2009

ahoj holky,

tanuki, Verunce vše nej nej a at ji přejde bolení bříška!

holky, my dneska dobrý, jen já chytla nějakou depku, tak snad se to zlepší. dávala jsem Veruš ted dva dny po sobě mrkvičku a ani prd, určitě je to tím, že jsem jí blbka dávala ty sladký kaše 😠 , no tak musím jít na kojeni.net a mrknout, jestli má někdo stejný problém a jak to řešit.

hezký večer holky

tanuki
18. bře 2009

Díky, no u nás byla taky dobrá noc 🙂 pro někoho by to vyznělo asi dost vtipně, ale bylo velmi příjemné, že Verča se po dlouououhé době vzbudila v1:30 a pak ve 4: 30 (předtím ještě ve23) jsem nenáročná 😎 😀 (UŽ)

betina
18. bře 2009

jj, tanuki, máš pravdu 😀 člověk je pak štastný za každou hodinku!!!! u nás je to fakt jak na horské dráze, předevčírem za noc tak 6X buzení, včera 2x!!!!! a dneska to budse zase jinak.

tak tobě přeji klidnou noc!

ilci
18. bře 2009

beti, tak už jste najeli na mrkev? 😉
a vůbec neotvírá pusu nebo to plive?

betina
18. bře 2009

ilci, plive to, ale lžičkou umí, protože už dva měsíce je na kašičce, ale prostě ta mrkev... 😠

ilci
19. bře 2009

mě třeba pak 3.den plival brambor, ale mrkev mu jede

tak to zkus trochu rozředit MM, jestli jí to třeba nebude víc chutnat
jinak fakt nevím, asi pár dní počkat a zkoušet znovu

radus78
19. bře 2009

beti, asi bych zkusila chvilku počkat a zkusit to znovu.

holky, kolik jste platily za Prevenar?

ilci
19. bře 2009

radu, mě říkala sestra, že u nich stojí teď 1800 - záleží na objemu objednávky, když toho berou víc, je to levnější
v lékárně nevím

tanuki
19. bře 2009

hodila jsem do alba fotku s novými brýlemi, tak kdyžtak mrkněte 😉 byla to sranda, normálně se v zrcadle nepoznala, teď při druhém pokusu už snad jo

ilci
19. bře 2009

Veru je kočanda

jinak jsem z dnešní KO špatná, průdušky se Mikšovi nelepší, jdem zase v úterý a dr. říkala, že to bude asi astma ☹

tanuki
19. bře 2009

☹ a vy jste astmatici?

radus78
19. bře 2009

Verča je fakt kočka

ilci, snad se vám to nepotvrdí

ilci
19. bře 2009

nejsme, já jen trpím na průdušky, touhle dobou jsem vždycky nachlazená, ale jinak nic

jajdaelda
19. bře 2009

ilci..taky moc držím pěsti,ať se vám to nepotvrdí..

tanu.. Veru je opravdu kočka 😀 a má moc hezký svetřík...kdo pletl?
radu ... já platila 1899,- u nás v prdelákově...druhou dávku zkusím koupit na Příbrami,ale myslím,že bude max. o těch 99 levnější

tak já po dalších třech téměř probdělých nocích jsem se rozhodla koupit Kubulínovi mléčnou kaši...panejo, ta hustota je o něčem úplně jiném než ta nemléčná...tak zbaštil 180ml 😅 ..tak se může zkusit vzbudit za 2 hodiny,že má hlad 😠 😀 ...ale baštil o 106...jednou rukou mi držel moji ruku s miskou, a druhou rukou si přidržoval ruku se lžičkou,aby mu furt neutíkala 😀

jo a od 8.4. začneme chodit plavat,tak jsem na toho našeho plaváčka zvědavá.....to abych si pořídila nové plavky a hlavně do nich trochu zhubnula ☹ 😀

betina
19. bře 2009

ilic, co to čtu? ☹ hlavně, at vám to nepotvrdí a kdyby, nedejbože, ano, tak miminka se s tím umí porvat a nemusí to zůstat do dospělosti. budeme na Mikeška moc myslet. kdy budeš mít výsledek?

jajdi, dávám tu kaši mléčnou už 2 měsíce a malé fakt jede 😀 dneska teda poprvé stáhla 150ml

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru