III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

jajdaelda
31. pro 2009

beti...k tomu přáníčku na srazík se přidávám 😉

ilci
31. pro 2009

to je fakt, snad to aspoň většině vyjde a uvidíme se 😉

tanuki
31. pro 2009

ahoj, taky se připojujeme 🙂 my dnes máme klid- tatínka jsme vypustili..
zdravíčko, hezky spinkající děti 😝 a ten srazík teda 🙂 já bych si klidně ráda udělala výlet na Jižní Moravu 😉

jajdaelda
31. pro 2009

tanu...tak na jižní Moravu dostanu i manžu 😀 😀

lestep
31. pro 2009

vše nej do nového roku. kde plánujete srazík?

jajdaelda
1. led 2010

vítejte holky v novém roce....u nás včerejší večer nezačal zrovna nejlíp 😒 ...nějak jsem bouchla,ale nakonec se vydařilo...

lestep...to zatím ještě nevíme,ale pokud by se holky nebránily,tak klidně někde na té jižní Moravě...jen už si asi neužiju sklípku tak,jak bych si užila letos,ale co,hlavně,že vás uvidím 🙂

tanuki
1. led 2010

já měla klid- probudila jsem se těsn+ě před půlnocí a přemýšlela, zda je před nebo po 😉 ale V. to pak taky probudila, tak jsem jí vzala, ať se koukne, ale nelíbilo..

lestep
1. led 2010

jaja- copak se dělo? a kde přesně? kde jste ho měly minule?

tani- tak my jsme si to pěkně užily. ondrášek spinkal nahoře u babi a dědy, v 1 h jsme ho přenesly dolů a pěkně spinkal až do 7.40, tak jsme se vyspinkali všichni. tak jsem čilá, plná energie jako nikdy na nový rok. 🙂

jajdaelda
1. led 2010

lestep...aaale...nějak se ve mě nahromadily maličkosti za poslední dobu a včera stačila fakt blbost a prostě už jsem se nepřemohla 😖 ale už je to dobrý 😉

Kuba vstával v 7,tak mě taky nechal prospat

tanuki
1. led 2010

nebyl to premenstruační syndrom? 😉

jajdaelda
1. led 2010

tanu...no pokud ano,tak dle manži ho mám asi měsíc 😀
nevím co to je, ale prostě mi poslední dobou začaly vadit maličkosti...jsem blbá,zkouším se nad to povznést,ale nějak mi to tentokráte nejde...no,každopádně se včera pročistil vzduch,tak snad to nějakou dobu vydrží...

tedy máte taky tak hnusně? Chtěla jsem jít ven na rozhlednu - to je tady takový novoroční zvyk - a když jsem tam ráno vezla manžu,tak počásko ještě šlo,ale po obědě,se tady roztáhla mlha,je vidět asi na 50m 😖 a teplota spadla na 0 a je to hnusně vlezlý,takže jsem nikam nešla...

lestep
1. led 2010

jaja- u nás bylo krásně slunečno a po obědě začala taky pěkná mlha. měli jsme návštěvu a pak jsme se byli projít s manžou a malým venku, ale dalo se to. Taky jsem měla akový stavy. někdy dost šílený, všechno mě vytáčelo, vše mě vadilo, opravdu maličkosti. měla¨jsem v sobě nahromaděný hodně zlosti už z dřívejška. začala jsem v září chodit k homeopatce a beru homeopatika. musím řící, že začátky nic moc, ale teď se cítím jak fyzicky tak i psychicky\ perfektně, díky těch homeopatikám. 🙂

tanuki
1. led 2010

věř a víra tvá tě uzdraví 😅

tanuki
1. led 2010

jajdi a nedržíš třeba dietu? já se teď snažím víc sportovat a jíst míň sladké a tak vůbec a nálada taky pod psa 🙂 a nasrávací jsme hrozně. teď už mě ale netlačí kalhoty, tak je nálada lepší

jajdaelda
1. led 2010

tanu...dietu??? Co to je?? 😕 Teď se cpu bonbonama ze stromečku, před chvílí jsem zblajzla olivy, do toho nějaký chlebíčky....zrovna jsem manžovi říkala,že končím s tímhle jídlem,protože mám pocit, že jsem si zase rozházela žaludek nebo žlučník 😔

lestep
3. led 2010

kde jste všichni?

tanuki
3. led 2010

no holky..je to bída- včera jsem dostala 1kg bomboniéru Lindt 😵 😵 takže moje heslo, když řešit, tak kvalitně..teď naplňuju 😝
V. se přes noc vyklubala spodní 2ka, ale noc stála za to- bez prsa ani ránu. Vždy vytuhla, nenápadně jsem ho vytáhla adala jí dudlíka, v tu ránu naprosto hysterický řev.
Lestep, MS chodí pravidelně, já zas od 25.11. nic..

lestep
3. led 2010

tanu- já menses měla 2x a zaím tak nějak plus mínus stejně. teď čekám. 😎

jajdaelda
3. led 2010

tanu....že by?? 😉 ...počkej od listopadu??? tak to kdyb něco,to už bys asi věděla,ne?

já taky čekám 😎

jinak včera jsme byli u sousedky a je v 10tt,tak to by bylo super,kdyby nám to brzy vyšlo 🙂

betina
3. led 2010

no holky počkejte teda s tím, až začnu těhotnět já, tak vy budete rodit, to by takhle nešlo!!!!!!

jajdaelda
3. led 2010

beti 😉

holky, já se musím nastartovat na nějaký režim...jak přestanu chodit do práce,tak musím najít nějaké aktivity - chci zkusit tu Yamahu,jestli nás vezmou uprostřed kurzu a pak nějaký cvíčo s prckem..plavčo asi až tak v dubnu....

spetra
3. led 2010

jajda: Yamaha je super, je to sice tošku cenově náročnější, po první hodině jsem byla trošku v rozpacíhc jak toho divocha udržím, aby neutíkal... ale pak se nám to začalo moc líbit, kurz ám končí na konci ledna a určitě se přihlásíme i na další pololetí... 😉
hele holky tak testujte, těším se na zprávy o // čárkách.... 🙂

lestep
3. led 2010

tanu? fakt od listopadu? to už je nějaká doba ne? 🙂

ilci
3. led 2010

plavat chodíme furt, začínáme zase za týden, jsem zvědavá, jaká bude nová plavací teta

ta Yamaha je i u nás, ale netušila jsem, že se dá chodit už s takhle malýma dětma

jsem teda zvědavá, kdo bude další s // 😉

tanuki
3. led 2010

co je Yamaha? 🙂
Ne, já teda ne //, to by musela být nějaká vážná nehoda.. 🙂 Momentálně začínám být zesraná ze státnice, teď o půlnoci se přihlašuju 😢
Taky se začínám poohlížet, kdo by v okolí další mimčo třeba... jenže jedna má endometriózu, takže až začnou, asi se jen tak nezadaří.. a u druhých má zas problém partner.. chjo

jajdaelda
4. led 2010

tak tento měsíc jsem se dočkala 😖 na den přesně

tanu...Yamaha je hudební školička pro děti - říkadla, písničky,hudební nástroje a tak 😉 jinak moc držím pěsti,ať Ti to jde do hlavy 🙂

spetra
4. led 2010

ilci: na jamahu se dá chodit už od 4 měsíců...
holky to jste mi radost neudělali... ☹
jajda: příští měsíc to vyjít musí, přece počnete v lednu... 😉

ilci
4. led 2010

jajdi, to je fakt, já měla před Mikšem poslední MS 5.1. 😉
takže když se teď zadaří, budou děti ty 2 roky od sebe

spetro, Mikeš má sice hudbu rád, ale říkadla moc ne, no uvidím
zatím mu doma hraju na flétnu a dostal klávesnice na baterky, ovšem nejvíc ho zaujal ten reprák, klávesy ne

jajdaelda
4. led 2010

spetra...taky tomu věřím,ale nějak hrotit to nebudu...i když to bude asi těžký na to nemyslet...ale zrovna v plodných dnech budeme nejspíš na Moravě 😉 ,tak tam by se mohlo zadařit 😀

ilci...já to měla loni na den přesně...tentokráte je to dřív,ale přesně v den,kdy se měla dostavit...což je zase super znamení,že snad vše funguje jak má...

spetra
4. led 2010

říkadla jsou pojata rytmicky... bochují při tom třeba paličkama o sebe a hudba určitě vede nad říkadlama...
jajda: nám se zadařilo nejspíš hned po návratu z moravy... 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru