III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

betina
23. únor 2009

holky,

budte v pohodě. já žeru furt a každý den sežeru normálně velkou milku 😀 a k tomu normální jídla a teřba večer si dám ještě normál večeři s manželem a pak acitivii, gumoví medvídky apod....čuně jako vyšitý 😀

tanuki
24. únor 2009

Beti, activie, to jsi ještě dobrá 😉 Tím odkazem tenkrát jsi udělala velkou radost manželovi 😀 manamana... On je trochu odchovaný sesame street, tak to znal 😀 Včera jsme na to zas s Verčou koukali, byla taková ukňouraná - nevím zda z hexy nebo že přes den méně spinkala koukala jak puk 😀 a já si to zpívám ještě dnes 😉

tanuki
24. únor 2009

já mám dneska nějaký průjem 😖

ilci
24. únor 2009

tak Mikeš spal opět s náma, ale až k ránu po koju,, po 40minutách uspávání jsem to vzdala
a vzbudil se do růžova vyspaný, normálně ječí, že chce vstávat a dnes se na mě pořád kření, i při vojtovce 😀

tanu, tož lepší než mít zácpu

betina
24. únor 2009

tanuki, tak to jsem ráda, že jsem vám udělala radost!

holky, je divný, že se neozývá jajdi, snad je v pořádku!!!!! každej den psala a ted od neděle nic ☹

ilci
24. únor 2009

tak snad jen nemá čas, doufejme, že to není nic vážného

tanuki
24. únor 2009

už jsem na ní taky myslela ☹

radus78
24. únor 2009

třeba si říká, že ji zítra pustí a napíše až z domu

radus78
24. únor 2009

hláeím, že Anička už je na tom líp, ale chytla to maminka 😠 Takže mám pořád nudli u nosu.

jajdaelda
24. únor 2009

ahoj holky ..jste moc hodne,ze na me takhle myslite....tak vazneho to snad nic neni,ale vysledky mozkom.moku jeste nemaji. Zitra me nepusti,nejdriv v patek. mam mobil,tv a cteni zakazany,abych nenamahala mozek 😉 Tak jsem se dnak tajne propasovala k mobilu...ba ne,priznam se,ze mi bylo dost spatne,takze jse nemela ani pomysleni na net. Vcera mi bylo strasne,myslela jsem,ze mi vystreli mozek z palice,jak mi trestila hlava..vezli me i na magnetickou rezonanci,vysledky taky zatim nejsou...ja si mysli,ze to bude ale od patere,dneska tady byla rehab.sestra a docela mi ulevila...tak poctive cvicim...fakt je mi lito lidi,co trpi na migreny....
jinak chlapi to zvladaji skvele,jen dochazeji zasoby mlicka...tak doufam,ze do patku vydrzi,bohuzel odstrikavat se mi nedari...a Kuba fakt u maminy se vzbudi 1x za noc a pak az kolem pul sedme....aspon ze tak...

Tak koncim,uz me zase boleji oci....zase se ozvu,koculenky moje...jste fakt zlaticka....
Tanu,kde mas fotecku?

jajdaelda
24. únor 2009

jo a abyste v to nebyly samy,tak ja se tady cpu v noci horalkama ;-D mnam a jsou uzasne krupve

ilci
24. únor 2009

jajdi, já na migrény trpím, takže asi zhruba vím, jak ti je
hlavně, že jsou chlapi v pohodě, ty budeš snad brzo taky

tanuki
24. únor 2009

někdo shora mi fotku smazal 😠 😠 😠

spetra
24. únor 2009

jajdi: tak si pořádně odpočiň

tanuki
25. únor 2009

jj, páteř může být opravdu sviňka. Mě se to stalo těsně před početím Veru. zablokovala se mi trochu a 24hod denně (občas se mi podařilo usnout) mi brněla a třeštila hlava. Poprvé v životě jsem přemýšlela nad tím, že jestli mi nikdo nic nepomůže..tak v horizovnu několika měsíců spáchám s.. že se to opravdu nedá vydržet ☹
Snad budou všechny výsledky neg a bude to chtít jen tu rehabku!

tanuki
25. únor 2009

sakra,zas mě začíná bolet břicho!? ale včera jsem zas testila a nic!!!

betina
25. únor 2009

tanuki a nemůže to bát právě z toho, že se ti blíží MS? mně takhle bylo blbě asi 4 dny, pak jsem si myslela, že mám i zánět ledvin a pak buch a MS dorazila 😀

jinak, nevím , co to mělo dneska v noci znamenat, ale od půlnoci se malá budila co hodinu až do rána, tak jsem dneska KO 😠

ilci
25. únor 2009

bety, takhle se Mikeš budil víc jak týden, co hodinu
teď už se budí tak 1x, pokud nepočítám buzení na jídlo

holky, vy už máte MS?
já právě kojím už jen částečně, taxem si myslela, že MS dorazí a zatím nic
ne že by mi to chybělo, je to takhle pohodlnější 😀

spetra
25. únor 2009

já MS naštěstí nemám a doufám že dlouho ještě mít nebudu....

betina
25. únor 2009

ilci,

dostala jsem MS 3 měsíce po porodu, vůbec jsme to nečekala, zvlášt, když jsem kojila co dvě hodiny 😠

jajdaelda
25. únor 2009

beti,tak to jsme na tom stejne 😢
holky,musim vam napsat,jak je mi ted smutno...vedle na pokoj dali nejakyho nemocnyho klucinu,odhaduji 3-4 roky,asi ma zrovna narozeniny...uz odpoledne jsem od jeho mamy slysela nekolikrat vetu "nedrzkuj na me" a pri tom ten klucik nevyda skoro hlasku...no a ted,kdyz se chystam spat,tak mama misto aby klucinu utesovala,kdyz mu neni dobre,tak cumi na tv a rve na nej,at se nevrti, nadava do pitomcu,padlo i "ku.vafix" a ze ho uz ma plny zuby a taky,ze ho privaze ☹...no je mi z toho uzko....jestli to bude pokracovat,tak zavolam sestru,na to nemam zaludek ani nervy....pani si to tady asi spletla s hotelem a i tak nechapu,proc nekteri lide maji deti...fakt to musi byt pro toho prcka "super" poslani do budoucna...je mi spatne,tak me ma mama plny zuby a tudiz jsem k nicemu...

jo,vysledky jsou negativni,takze jupi...ted se rehabilitaci dat dokupy a bude to super...manza si mysli,ze jsem to mela z prepracovani,takze mi dal na vyber,bud skolu nebo praci... :-/....pry muzu byt rada,ze to dopadllo takhle,coz ma tedy pravdu...
jdu si dat na to rozhodnuti horalku 😉

tanu,co slavis? Ze by narozky?

betina
25. únor 2009

jajdi, tak to je mi moc líto a chápu tvoje pocity, ted jsem taky vysazení na chováni rodičů k dětem. jenže....ty ted uděláš dobrej skutek, ale chlapeček přijde domů a tam ty nebudeš ☹ je mi to ale moc líto, toho chlapečka.

jajdi, jinak jsem moc ráda, že ti to dopadlo dobře a jajdi, myslím , že manža má pravdu, nemůžeš být matka, pracovnice a ještě studentka!

spetra
25. únor 2009

jajdi: úplně mi jde mráz po zádech... chudinka kluk, myslím že jen to že je v takovém věku v nemocnici je hrozné..
tak to je super, že to dobře dopadlo. Jak se cítíš? No pravda je, že si toho bereš opravdu moc. Tě obdivuju že to zvládáš. A motivuješ mě k tomu to zvládat taky. 😉 Ale já nemám takovou vůli, takže se zas tak nepředřu... Sem si říkala, že se budu každý den učit průběžně - aspoň chviličku. Abych měla šanci, tu školu dodělat. A zase nic, já se ze sebe fakt poseru. Termín zkoušky v nedohlednu, tak mé učení samozřejmě taky... 😠
jsem zvědavá jak se rozhodneš...

tanuki
26. únor 2009

to je opravdu hrozné, pomalu na sociálku.
Jajdi, tak gratuluju k výsledkům a přeju, aby Kubínovi to krásné spinkání vydrželo!
Jinak, u nás zas rapidní noční zhoršení 😝

tanuki
26. únor 2009

spetro, přesně...už předevčírem jsem si říkala, že DNES začnu.. včera teda se trochu slavilo 😉 a DNES začnu (snad!!!!) a nesmím žádný den vynechat..naučit se to jako rituál, podobně jako koupání pro Verču.
Každopádně, včera jsem byla posedět od 22do23, pak mě ve 2:30 už podruhé vzbudila Veru, to bylo strašné 🙄

betina
26. únor 2009

ahoj holky,

tak my opět druhou noc vstávání po hodine, dokonce od půl čtvrté do pěti to bylo půl 15 minutách, dneska asi chcípnu ☹

radus78
26. únor 2009

Ahoj holky,
jajdi, super, že ti to tak dopadlo. Toho chlapečka je mi líto. On jí to možná jednou vrátí i s úrokama až ji šoupne do domova důchodců.

Musím vás trošku podráždit 😉 Dnešní noc: A. usnula v 21,30h kolem 1 zakňourala, tak jsem ji pohladila a hned zase spala dál a jedla až v 5 ráno a pak spala do 8h. Je to asi tím, že je pořád nachcípaná a tudíž víc unavená. Vidím to na ní i přes den. Schválně jad dlouho jí to vydrží. 😀

ilci
26. únor 2009

jajdi, tak super, že je to OK
takových chlapečků a matek je bohužel víc, taky to vidím ve svém okolí

beti, taky jsme měli podobnou noc a oba jsme ospalí
na rozdíl ode mě to může Mikeš za chvíli zalomit 😉

jinak nás dnes snad čeká první hexa, ještě musím koupit něco na případnou teplotu
je lepší sirup nebo čípky?

tanu, takže slavíš narozky?

betina
26. únor 2009

ilci, Mikulášek je moooooc krásnej chlapeček!

ilci
26. únor 2009

beti, dík 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru