III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

tanuki
1. zář 2009

lestep, to se teda máš! 🙂

radus78
1. zář 2009

lestep, tak to ti teda závidím...

jajdi, když ona mi už po kaši mlíko nechce.

Doufám, že se v noci vyspím. Dnešní byla hrozná. Od 1:30 do 4 jsem s ní byla vzhůru. Vždycky na mě usla úplně hotová a jak jsem ji položila tak řev. Rostou jí zuby. 🙄 Ani Calgel nezabíral.

radus78
1. zář 2009

jajdi, děkujem za přání a přejem všechno nej Verunce 😉

tanuki
2. zář 2009

tak já dobré, snad i Jajda!

jajdaelda
2. zář 2009

Ahoj holky....mám SUPER zprávu...nádor to nebyl...ale nějaký cystický útvar, takže Kubču mimo kontrol nic nečeká....jsem neskutečně šťastná....

Tanu...super, šikulka...dneska je šťastnej den!!!!

😀 😀 😀

betina
2. zář 2009

ahoj holky,

gratuluji oběma. Jajdi, mám obrovskou radost, dej za mě Kubíkovi pusinku, jakej je šikula! jsem moc šťastná.

tanuki
2. zář 2009

to je báječné 🙂 😀 😀 😀
díky té horečce jsem se o Vás fakt bála! Ty dětské nádory jsou hrozně křehké a při prohmatávání se hned vymasírují nádorové buňky do oběhu.. (takže by se měl hmatat je jednou.. a ne víckrát) ale kuš s tím, doufám, že nás to nikoho nepotká 😉

jajdaelda
2. zář 2009

beti, pusinka předána 😀 až mlaskla

dodatečně Verunce vše nejlepší!!

Holky!!! 1.narozeniny se blíží!!!!!!!!!! 😕 Přijde mi to jak nedávno,co jsme tady lamentovaly,jak a kde nás co bolí 😀

radus78
2. zář 2009

ahojky, no samé super zprávy. takže taky gratulace oběma. My byly dneska na ortopedii a noha je prý krásně rozcvičená, takže to už má hlídat jen pediatr. 😉 😵

jajdaelda
3. zář 2009

radu..tak to je také skvělá zpráva....

holky,já jsem tak šťastná...

ilci
3. zář 2009

holky, bezvadné zprávy ! super 🙂

teď jsem se fakt pobavila, jak na sebe Mikeš kouká do dětského zrcátka u hrazdy, pusinkuje se a dělá berany duc
ty děti jsou fakt roztomilé, když chtějí 😀

rehos
3. zář 2009

holky zdravím,
beti super zpráva,gratuluju 😵
Maru už chodí normoš po bytě i venku už běhá ale neustále se samozřejmě zastavuje a zkoumá vše co je na zemi,hlavně vajgly 😀 Roste jí další zub takže slintá jak divá

tanuki
3. zář 2009

Gratulujeme Popelce k nožičce 😀
My taky pořád válčíme se zubama ☹

Ilči a jiné děti naživo by taky pusinkoval? 🙂

dnes jsem propadla sentimentu a projížděla "staré" fotky a pidividea..třeba když poprvé začala vydávat zvuky 😵 2.hlasitý smích v životě.. takový moje kukadlo to bylo 😀

Míry: 7900g a 73cm, Beti, jak vy?

ilci
4. zář 2009

tanu, Verunka je roztomilý drobeček 😉
jestli by pusinkoval, nevím, ale do očiček dloube s nadšením
a moc se mu líbí holčičky, co chodí okukovat "miminko" (je většinou větší než ty holčičky)
jedna ho "balila" v hospůdce na zahrádce, byly jí cca 4roky 😀

betina
4. zář 2009

Tanu, my jsme měly 7,5 kg a 71,5 cm, ale za poslední měsíc vyrostla na 74 cm a taky něco přibrala, protože se ted pořád cpe a taky si myslím, že trochu víc přibírá po sunaru.
jinak u nás je veselo, verunka kecá od rána do večera, taky se vzteká, spí jen hodinu přes hodinu, je to raubíř se vším všudy a mně už opravdu na ty její lumpárny dochází síly 😀

radus78
4. zář 2009

Holky, to jsou Verunky drobečci. Anička má podle vážení na normoš osobní váze už přes 10 kg. 😀

jajdaelda
4. zář 2009

holky je mi zase smutno...volala mi kámoška,že jsou v Motole, že jejímu 3týdennímu klučíkovi operovali srdíčko ☹ ...ach jo, proč se tohle děje??

Jinak my byli dneska za kámoškou,co má 15ti měsíční holčičku, váží s Kubíkem stejně 😀 Myslím,že Kubča se vrací do své formy 😀 Jinak dloubání ho baví strašně moc,hlavně do pusy a do nosu a taky tahat za naušnice 😀 ...jo a taky vás prckové tak koušou?

lestep
5. zář 2009

jajda- to jsou dobré zprávy. ještě že ten nález nebyl zhoubný, že jsou to cysty.. držte se.

tanuki
5. zář 2009

Jajdi, snad to nebude nic vážného, když se to nenašlo na prenatálním ultrazvuku...
Ty jo, tak sjem dnes po mnoha měsících uspala dítě v postýlce, za 20min. ASi jí dnešní dojmy položily 😀 Byly jsme se kounkout na plochou dráhu (miluje motorky) bylo to dost hlučné, takže se v ní zmítalo zoufalství s naprostým nadšením. Ale je to teda přiblblej sport 🤐

jajdaelda
8. zář 2009

holky, kde jste kdo??? 😕 😕

radus78
8. zář 2009

já jsem tu, furt řeším dárky k narozkám...

jajdaelda
9. zář 2009

radu...my se včera s manžou dohodlli na tý trojkolce,jak má to táhlo...když to neužijeme venku,tak přes zimu se na tom bude učit doma a na jaře vyrazí sám 😀

holky, jak odnaučit prcky kousání? My jsme byli v pondělí v restauraci,kde byl dětský koutek a přišla tam mamina asi s 2letým klukem a ten furt Kubu objímal a hladil a při jednom takovémhle objetí ho kousnul do zad...naštěstí přes tričko,ale tak,že tam má Kubík ještě teď obtištěný zuby ☹ Vím,že to děti dělají a bojím se,že to Kuba bude dělat taky,protože mě při každém chování taky kousne,ale přes pusu se mi ho zatím "bít" nechce....poraďte-už jste to některá odnaučla?

martinka.t
9. zář 2009

Hola hoj...
tak jsem zpet.. skvrne je vyfoceny v albu... a mel asi skytaka😀

martinka.t
9. zář 2009

Jezisi holky pardon, ja se preklikla😀 😅

tanuki
9. zář 2009

🙂
Tak já pořád špekuluju zda nejet k moři, ale Martinovi se nechce ☹
Včera jsme byli na tom plavání, je to celkem makačka, aby se ennalokala, obzvlášť, když to porůběžně chtěla ochutnávat 😉

betina
9. zář 2009

ahoj holky!!!!!

nějak nestíhám, Verunke je fakt drak a já jsem z ní hotová. Jadi, tak kousání je u nás aktuální téma, protože to verunka dělá. Když ji něco nedovolím nebo tak, tak se vztekne a kousne mě a to dost. takže...jedna kamarádka radila kousnout taky, ještě jsem to neudělala, ale nemá smysl je plácat, oni neví, za co. takže ted dělám to, že ji pevně chytnu (metoda pevného objetí) a ona se vzteká, ale časem se uklidní. takže ji vlastně potrestám, ale nedávám ji najevo, že bych i neměla ráda, jako tím plácnutím. no uvidíme, jestli tato metoda u nás bude účinná.
jinak k narozkám taky budeme kupovat tříkolku s tím madlem.
tanu, plavání je super, uvidíš, že se bude moc a moc líbit!

spetra
9. zář 2009

ahojky holky,
tak sláva mám internet.... 😉
My tříkolku s madlem koupíme až ke svátku, ten má v březnu, teď stejně bude zima, tak na ní nebude moct jezdit, a jak mu to budud vysvětlovat...
Tomášek mě mlátí a kouše... ☹ ale mám pocit, že to bouhání má z toho když jesm ho párkrát plácla po ručicce, že něco nesmí.... ☹ takže za mě nedoporučuju...
jinak já už úplně od začátku týdne odstavila, už nekojím....

betina
9. zář 2009

spetri, tak s kojením sme a tom stejně, taky jsem odstavila od začátku týdne 😀 ted se jen bojím, bach nedostala zánět 😠

jajdaelda
10. zář 2009

😀 tak to byla asi nějaká telepatie,protože já už taky 4.den nekojím 🙂 A zatím to vypadá dobře,jak u mě,tak u Kubči..

my plavání museli teď odložit 😒 ,tak snad zas na jaře

spetra
10. zář 2009

😀 tak to se povedlo... já na svých prsou ani nepoznám změnu... mléko už skoro nemám...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru