III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

radus78
30. kvě 2009

tanu, jen ať jí dám přes postýlku mokré prostěradlo a popřípadě zvednu jednu stranu postýlky. A stříkat vincentku do nosíku. Jinak nic. My ji máme fous do běla, ale taky převažuje průsvitná. Už jsem přemýšlela jestli nebude po mně alergik, ale snad to je jen obyč rýma.

jajdaelda
30. kvě 2009

beti...tak se brzo uzdrav...to je šílený, jak pořád něco řádí..mě lehla kolegyně taky se střevní chřipkou,takovou tou jednodenní,tak doufám,že bacily nechá doma...

tanu..veselo fakt je, protože teď už nestíhám vůbec nic když je prcek vzhůru...pořád někde šmejdí...dneska ráno se postavil sám v naší posteli - přitáhl se za rám - pak dám fotečku...až mi to vyrazilo dech, protože prostě už zjistil, že má nohy,takže teď čekám, že se bude přitahovat a vstávat,jakmile se bude mít čeho chytit..

tak jsme včera koupili koberce - ke Kubovi a do jídelny - 4,5 tisíce 😠 a ještě mám vyhlídlý jeden kusovej do obýváku - 4,8 tisíce 😠 to je šílený ty ceny....

jajdaelda
30. kvě 2009

jinak Kuba má rýmu už 3. týden 😠

jajdaelda
30. kvě 2009

radu...Aníkovi vše nejlepší k 8mi měsícům 😉 a ať pěkně baští, pije...no prostě, ať vám dělá jen samou radost...

radus78
30. kvě 2009

jajdi, díky, doufám,že se to pití zlepší. 😉 Říkala jsem jí, že jí tete Jajda přeje všechno nejlepší a začala se smát 😀
Dostala dneska dárek. Koupili jsme si nové - staré auto, tak jsme ji vzali na projížďku a celou ji prospala jak se ji tam líbilo. 😀

radus78
30. kvě 2009

tete=teta

jajdaelda
30. kvě 2009

😀
taky plánujeme koupit nové auto, rodinné...včera jsme se na tom dohodli,tak to budu muset v práci tak do konce roku vydržet,abych ještě nějakou tu kačku vydělala

tak Kuba má dneska další premiéru - seděl v nákupním košíku a já si koupila celozrnné rohlíky a když jsem začala jíst, tak začal škemrat...no tak jsem mu koupila obyč rohlík a jak baštil 😀

betina
30. kvě 2009

jajdi 😀 my už teda rohlíky taky dáváme, asi tak 3 týdny a verunka je spokojená moc. jinak s tou prací,jak se na tebe lidi dívají? od 1.7 jdu na dva dny do práce a to bude s malou doma MM a ženksý se na mě dívají jak na vraha, že opouštím díte a manželovi se diví, že je takovej bačkora a bude s dítětem doma místo mě. je to dost nepříjemný a taky mě to dost překvapilo, myslela jsem si, že dnes už to není snad tak nic nenormálního, no asi ano 😠

radi, vše nej nej a zdravou a spokojenou Andulku

jajdaelda
30. kvě 2009

holky, tak jsem dostala chuť na langoše, neměla jsem je strašně dlouho..našla jsem recept do domácí pekárny...tak jsem ho udělala, ale nějak jsem zapomněla udělat poloviční dávku, 😀 tak tu teď mám ještě tak na 10 langošů - 😅 Nechcete někdo přijet? 😉
Jsou tedy výborný,ale děsně jsem se přež...a 😝 😝 😝 😀

radus78
30. kvě 2009

beti, děkujeme 🙂

jajdi, já dělala hamburgery. Sežrala jsem 4 a jsem taky přejezená, aly byly dobrý 😉

jajdaelda
30. kvě 2009

beti..v práci to berou v pohodě...já se tam ukazovala od začátku roku,tak to nějak neřeší...a pokud řeší,tak to je jejich problém, tohle fakt neřešte...náhodou Tvůj manža má můj obdiv a v mých očích chlapi, kteří jsou s dětmi doma nejsou bačkory, naopak..
...ńám hlídá babi..po pravdě si nějak neumím představit, že by byl doma manža...i když jsme se o tom bavili,ale nevím,jestli by to nebylo ještě víc náročnější...dneska manža krmil..poprosila jsem ho,aby dal pozor,že ten overallek,který má Kuba na sobě, je poslední čisté ....bylo bílé...po nakrmení bylo oranžovo-bílé 😀 ..neumím si představit,jak by do toho zvládal domácnost,vařit si atd....

holky, pamatujete smardika?...byla tady s námi chvíli ještě jako těhulka...dneska jsem ji viděla v jedné diskuzi,tak jsem tam mrkla a ona je 5TT 🙂

radus78
30. kvě 2009

jajdi, tak to je mazec. To bych asi nedala 🙂

Taky si nedokážu představit MM, že by byl doma. Taky mi stačí, když ji krmí. Minulý týden ji dával oběd a tvrdil mi, že už nechce, protože se sápe po lžičce 😠

radus78
30. kvě 2009

beti, vykašli se na to, co si myslí ostatní. Původně MM chtěl, že by on zůstal doma a já chodila do práce, ale já to zamítla. Prý bude doma s druhým. ALe on nějak netuší, že to bude mít na krku děti 2 😠 😠 😠

jajdaelda
31. kvě 2009

radu..já bych to ted taky nedala..neumím si to představit ani za půl - třičtvrtě roku,kdy do toho chceme jít znovu 😉 , ale říkám si,že nejnáročnější budou tak 2-3 roky a pak to snad už půjde...

rehos
1. čer 2009

Ahoj holky,hodím vám sem video sice dva měsíce staré,nějaké aktuální někdy příště 😉

https://www.youtube.com/watch?v=JKGqWRfPu00
betina
1. čer 2009

jé rehos, tak to je Maruška teda opravdu rychlík, tohle dělá Veruš teprve ted a ne před dvěma měsíci 😀 , ale to neva 😀 u nás jsou ted populární noviny a trhá a trhá, takže je tady všude po zemi krásně uklizeno 😀 a samozřejmě tyranizuje našeho pejska, ten už se chudáček jenom schovává 😀

radus78
1. čer 2009

rehos, to je fakt šikulka, my ještě takhle nelezeme

beti, Verunce všechno nejlepsí k 8 měsícům 😀 😀

radus78
1. čer 2009

hlásím, že máme zub 😀

radus78
1. čer 2009

A přejeme všem dětem vše nejlepší k jejich svátku

jajdaelda
1. čer 2009

radu gratuluji,ať je to co nejmíň bolestivý...
beti....Verušce ve nejlepší!!!

a všem prckům krásný dětský den!!!!

spetra
1. čer 2009

ahoj, tak T. dnes vykoukla špička druhého zubu
jajdi: to je super že Kubík sedí, už se na to taky těším... 😉
radu: já taky takhle spím ráno s T. v posteli... chytnu ho za pytel aby neutekl a dám mu hračku a spím... 😅
Radu: taky uvažuju o gofkách multiway, ale počkám si jak T. bude reagovat na kočárek. Já zase musím vyndávat kolečko ve výtahu... tak pro to gofky a obecně je člověk cyhtne a přenese narozdíl od sportáku.
Ilči: ale jde to jezit na bříšku ve sporťáku (jde to dát úplně naleho), my tak jezdíme, neboť z hluboké krbičky mi vyskakoval. Tak jsem koupila kšíry a jezdíme... 😉 Jinak Mikeš je fakt obr.
Holky, kolik toho mimča vypijou denně a co jim dáváte?
T. vozí tatru - klečí a chodí v kleče a veze tatru před sebou... 😅

spetra
1. čer 2009

U nás taky rýma už 8 dní a stále nemizí... ☹
my koupili nové, staré auto v pátek... no jo prckové rostou a auta nestačí... ☹

radus78
2. čer 2009

spetro, to zní drsně "chytnu ho za pytel" 😀 😀 😀

rehos
2. čer 2009

Ahoj holky,Marušku děsně trápěj ty zuby,je to hrůza!Nahoře pod dásní prosvítaj čtyři a dole další tak to jsem zvědavá 😒 Ohledně toho pití Maruška pije čajík anebo ty zeleninové šťávy naředěné a dá i 500ml 😉

radus78
3. čer 2009

rehos, a zkoušela si calgel? ulevuje od bolesti

neztratila se nám Ilci?

tanuki
3. čer 2009

tak my pořád nezoubkujeme! Ale noci taky pořád mizerné 😀 teď jsem dvakrát šla taky pozdě spát a jsem úplně mrtvá.
Golfky jsme ještě nekoupili, moc se mi líbí traxx candy ale neviděla jsme je naživo a jen tak je kupovat přes net nechci ☹ Neobjevili jste jaký je rozdíl v chicco liteway a multiway, krom předtního kolečka? že není dvojité a je menší.

spetra
3. čer 2009

tanuki: je tam ještě rozdíl nějaký v košíkách a u multiway je opěrka hlavy - jinak nevím

betina
3. čer 2009

ahoj holky,

tanu, my jsme nakonec koupili ABC design Giro, původně jsem taky chtěla chicco, ale tenhle mě zaujal a navíc byl v akci ze 2600 na 1700, tak jsem jej vzala a jsem nadmíru spokojená, ale......opravdu je jen do města, protože na polňačce by se asi rozpadl 😀

rehos, calgel nám nám na zoubky taky moc doporučovali

jajdaelda
3. čer 2009

rehos...zkus nějaký ten gel...my používáme nějaký grepový a zatím dobrý....
tak v novým Miminku píšou, že kojenec od 6-ti měsíců do jednoho roku potřebuje za 24 hodin 900-1200ml tekutin....tak to nevím nevím,jestli tedy s kojením dáme...

nojo, kde je Ilci?

jajdaelda
3. čer 2009

rehos...jakýže to zeleninový šťávy pijete?

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru