III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

vrana
12. říj 2008

spetra ne ne, ten hadr furt leží netknutej v koupelně ☹

spetra
12. říj 2008

vrana: myslím že to neva, důležitá byla procházka na jeho nákup... 😉

vrana
12. říj 2008

ono na něj třeba ještě dojde, jsem den ode dne zoufalejší, tak si nějaký pokusy ještě musím schovat 😉

baji
12. říj 2008

jo tak dřepy s tou mojí XXL nohou fakt nedám 😝

spetra
12. říj 2008

vrana: a kdy máš další kontrolu?

vrana
12. říj 2008

taky mám pocit že po dřepech by mi ruply kolena, s mojí váhou 😕

spetra: zítra odběry krve a kontrola v úterý

spetra
12. říj 2008

já dřepy udělala 3 a boleli mě z toho kolena.... takže konec...

baji
12. říj 2008

no já mám tu nohu oteklou tak, že ji v koleni neohnu, takže fusekli mi na ní musí oblíkat MP 😅 jsem zvědavá, jak s tím budu rodit... 😝

tanuki
12. říj 2008

gymnastika, jo? já se asi dnes zas odhodlám k sexu
Tak ja cucam první decku - Medoc z roku 2000 - muž to vybral, když byl ve sklepě u rodičů pro kočárek 🙂

vrana
12. říj 2008

baji s ponožkama to znám, na pravou nohu mi ji taky navlíká MM, kolikrát mě tak bolí v zádech že se prostě neohnu. 😝

vrana
12. říj 2008

tanuki tak držím palce ať víno zabere, mě způsobilo akorát vedro a opilost 😉

jajdaelda
12. říj 2008

tanuki.pouzivas jeste ten epi-no? atu lahvinku zavidim...ja muzu na alkohol i sexik zapomenout... 😠

tanuki
12. říj 2008

díky, uvidíme, třeba budu alespoň povolnější 😉
epi-no je fajn, ale dnes jsem ještě netrénovala a včera jen jednou a ani nebyla masáž hráze..prostě jsem nějaká demoralizovaná..

baji
12. říj 2008

holky a kolik jako toho vína? 😉 teda dneska ho na ten rozbouřenej žaludek nerisknu,ale třea zítra bude líp 😉

vrana
12. říj 2008

v poho jsou prý dvě deci, mě teda stačili bohatě

spetra
12. říj 2008

mě mrzí, že jsem kvůli večným mykozám nemohla epino ani masáž hráze.... ☹
jsem dneska nějak unavená, tak jdu zkusit jestli usnu dřív jak ve 2.... dobrou...

vrana
12. říj 2008

dobrou 🙂

baji
12. říj 2008

já jdu taky do hajan, tak dobrou 🙂

tanuki
12. říj 2008

no uvidíme, zda mi to trénování k něčemu bude. Muž už je teda unavený z masírování..jsem to počítala, že celkem masíroval skoro 5hodin 😅

jajdaelda
12. říj 2008

spetra....urcite,alespon nekdo bude 13. Kuba uz ted jazne ukazal,ze bude osobnost,takze si rozhodne,kdy se mezi nas koukne..

ja se ale hlavne chci na porod vyspat a to tady proste nejde 😠

mam pocit,ze tou sprchou jsem odrovnala spis sebe. Je mi sileny vedro.

Tak holky...dobrou a rozeni zdar! 😎

jajdaelda
13. říj 2008

Dobre ranko,tak jak jste se vyspaly?

tanuki
13. říj 2008

zdravím po ránu 🙂 u nás celkem klid - v noci 2krát bolest a dost 😠

baji
13. říj 2008

dobré ránko, tam je mlha, že to vypadá jak kdyby byl sníh, mám úplně vánoční náladu, moc se těším na vánoce, to bude s malou super 😵
tanuki, takže vínko zatím nezabralo, co 😒

hlavinka
13. říj 2008

Jajdo, tak jak to s Tebou vypada? Doufam, ze dobre. Muzu se zeptat na to svedeni? Mne ted posledni tyden svedi cely clovek a je to docela husty, tak se bojim, abych nemela nejaky vyssi ty jaterni testy - manzel mne strasi, ze pry to ma spatny vliv na mimi. Ale kdyz jsem teprve ve 30tt, tak by vyvolani (o kterem pisi v chytrych knihach) bylo jeste brzy, ze jo? Ve stredu jdu na kontrolu, tak to Dr. reknu, ale jen by mne zajimalo, jak to tak byva....dekuju

jajdaelda
13. říj 2008

a spetra? 😉 Tady se zase rodi od rana...
Hlavinka...zatim dobry,zitra pri velke vizite se uvidi,co a jak. 30TT je brzy,pry se to jater tyka vetsinou az tak od 36.,ale za zeptani nic nedas. Na mimi to vliv opravdu muze mit,pokud je ta hladina vysoka. Me to srazeji tou dietou a nejakymi esencemi/vitaminy.

mikulka
13. říj 2008

Ahoj kočky, jen vás jdu pozdravit a kouknout, jak pokračujeme.

Holky, já před porodem nespala aspoň 3 týdny, byla jsem hodně unavená. To je asi normální. 😒
No a teď... Teď nespím nikdy víc jak 2 hoďky v kuse. 😀 Ale stojí to za to. 😉

spetra
13. říj 2008

jajda: nechte mě vyspat 😀 Tomášek má taky svou hlavu a žádný z datumů vybraných od rodičů mu nic neříkaly... sem si říkala co kdyby náhodou dnes... ale pro čisté svědomí jsem potřebovala od tebe povolení.. 😉 ale zatím to nevypadá, už jsem zase v pohodě 😉
Hlavinka: mě svědil celý člověktaky okolo 30 tt, ale já to nijak neřešila... 😅 Brala jsem to že jsem prostě rozdrážděná... děsně mmě svědila ta mykoza.... rostlo břicho... tak jsem to tomu přisuzovala na celém těle... Po vyléčení té mykozy mi opravdu přestalo svědit i celé tělo...

spetra
13. říj 2008

Ty jo Mikul, jsme měli stejný termín a ty už má 10 denního Káju... 😅 Nějak jsme se s rozením zasekly, teda až na Ilču... Užívej si prcka a ať vás netrápí prdíky... Vše v pohodě, je to zlatíčko nebo malý řvounek?

vrana
13. říj 2008

Dobré ráno, tak co nového? My jsme po krvi. Byly tam zas ty dvě umělkyně, co mě posledně mučily 20 minut a rozpíchaly obě ruce, naštěstí mi už mezi dveřma strčily formuláře, že si mám dojít do laboratoře. Tak jsem je ještě požádala jestli mi můžou přeměřit tlak, no kdybyste viděly ten ksixćht, že přece poradnu mám zítra... Tak jim říkám, že ani, ale že bych ho nechtěla zanedbat a že včera jsem měla 150/100, tak mě nakonec změřila a měla jsem 125/80. Juchů. Takže asi zabírá to, že jsem si nedala svůj ranní čaj.

Jinak v laborce super, okamžitě mě napíchla a za vteřinu jsem byla pryč.

spetra
13. říj 2008

Maminky:

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3700 g, 49 cm
Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2800 g, 48 cm (CS)
Jadviga - Ella 30.9. ve 23:00, 3,55 kg, 50 cm
Marci - Davídek 2.10. v 1:20, 3,65 kg, 54 cm
Chiwule - Anetka 2.10. cca v 1:00, 2,2 kg, 46 cm
Mikulka - Kája 3.10. - 3 kg, 51 cm
Lili
Eliotka - chlapeček 2.10.
Ilči - Mikuláš 11.10. v 17:09, 3610 kg, 52 cm

Líná miminka 😉 - ostudy co se nechaj přenášet:
1. Mila 12 3.10. chlapeček
2. Spetra 8.10. chlapeček Tomášek
3. Vrana 10.10. holčička Karolína
4. Tanuki 11.10. holčička Verunka

Skoro maminky - čekáme mimi tento týden:
5. Jajdaelda 15.10. chlapeček Jakub
6. Oskarka 16.10. ?
7. Baji 20.10. holčička Kristýnka

Skoro maminky - další:
8. Helcah 22.10. ? Adélka, Tadeášek
9. Smradík 27.10. chlapeček Tomášek

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru