III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

jajdaelda
2. pro 2009

no právě,že tomu tak věřím,že se prostě na to moje tělo připraví a bude 😀

někam jsem zahrabala krabici s trenýrkama od Tchiba 😀 tak doufám,že dopadnu líp než vloni...to jsem prostě někam založila parfém a do dneška ho nenašla...anebo jsem ho někde vytratila, v tom shonu a zmatku jsem si už nevybavila,jestli jsem ho domů přinesla,ale já jsem přesvědčená,že ano 😒 ..výhoda je,že parfém se snad jen tak nezkazí,tak třebas ho za pár let najdu až budu dělat generální úklid 😀 ....nevýhoda tolika pokojů...když jsem měla jen jeden pokoj,tak jsem tam našla všechno 😀 😀 😀

tak jsme se byli projít venku, Kubulín si to užíval,jen jsem ho nemohla dostat domů...teď zrovna nepotřebuji,aby onemocněl...chystáme se příští týden na hory ...jupííí...už se těším, jen se obávám jak to zvládnou moje svaly po dvou letech nesportování 😒 ...myslím,že budu tak jeden den lyžovat a pak se z toho do Vánoc dostávat 😀 ...škoda,že nejedeme tam jako obvykle...tam bych sedla do auta a za půl hoďky byla v termálních lázních 😎 a hýčkala své zmožené tělo.... holky mě už zase hrabe a vůbec nevím z čeho 😀

betina
2. pro 2009

jajdi, tak ty hory teda závidím, na vás budu myslet, hlavně abyste si to pěkně užili!!!! inak s tím těhu no fakt nevím, nějak nám to o víkendu ujelo 😀 , tak uvidíme, Verunka se nám povedla napodruhé, no tak.....
jinak u nás je chození ven velice oblíbené, jenomže nesmíme být v kočárku to je řev jak blázen. tanini taky máme rády, ale u nás holky valí Teletubbies, bez nich bysme ani nejedly 😀

jajdaelda
2. pro 2009

ty jo Teletubbies,to jsem ještě nezkoušela 😀 ..dneska jsem zkusila Krtečka a nic 😔 ..prostě radši dělá blbiny 🙄

beti..."nám to o víkendu ujelo" 😀 😀 😀

spetra
3. pro 2009

jajda: tak už vím, proč jsi to nechala až po novém roce... 😀 užívat si a horách se ti zachtělo...
jajda: Tomáška pohádky nebaví, ale písničky jo, třeba tahle

https://www.youtube.com/watch?v=u0CH5o_by7A
lestep
3. pro 2009

spetra- super video. díky.nám se líbí krteček.

jaji-no my včera taky, jestli jo nebo ne, tak jsme se domluvily po novém roce. 🙂
tak snad dáreček najdeš. 🙂

ilci
3. pro 2009

tak po posledních nocích jsem opět KO 😝
buzení po půl hodině, mlíko 3x za noc ....
další přírustek ještě fakt ne 😀 😀

tak radši než hory bych brala ty lázně 😀 😀
lyžování mě nebere, v dětství jsme museli každý víkend na lyže, lyžařské tábory o prázdninách a nějak se mi to zhnusilo
ale MM má lyže rád, tak budou asi chlapi jezdit časem spolu 😉

radus78
3. pro 2009

ahojky, tak na lyžích jsem stála naposledy v 7. třídě na lyžáku 😀 U nás se prostě nelyžuje.

holky kukněte sem http://www.rodina.cz/rubrika/video některé doma provozujeme 🙂 Mám sice knížku s hrama, ale jak to člověk vidí na videou tak je to lepší. Aspoň pro mě. 😉

U nás druhé taky nehrozí. 😀 😀

spetra
3. pro 2009

jé, tak to jsem ráda že se přidáte k nám... 😉
radus: super videa díky

spetra
3. pro 2009

u nás už se T. budí průměrně už jen asi 3x... tak je to lepší... si to odbydu ted a pak budu spát dalších 100 let bez pláče... 😀

spetra
3. pro 2009

ilci: odtavit od mléka jsi nezkoušela?

ilci
4. pro 2009

petro, v létě už bylo mlíko jen 1x nad ránem, jinak ev. čaj
ale jak se ochladilo, čaj v noci nechce a dokud nedostane mlíko, má příšerné hysteráky (sousedi opět mlátí na topení)
takže dostane mlíko, otočí se na bok a spí
ale třeba dnes bylo mlíko jen o půlnoci
sice v noci poplakával, ale ze spaní a to se uklidnil sám

jajdaelda
4. pro 2009

ahoj holky...

tak lestep....to je super,že se přidáte...to nebudeme muset ani zakládat téma snažilek a následně těhoteství...

ostatně teď mi došlo,že my jsme pořád v těhulkách 😅

Jinak vás,co vstáváte několikrát v noci k prckovi, obdivuji...já dneska byla vzhůru v půl čtvrtý,půl pátý, v půl šestý zvonil budík, a od sedmi vyl sousedovic pes a byla jsem po ránu jak praštěná palicí 😖

Tak máme další přírůstek...kámošce se narodil včera Adámek 🙂

tanuki
4. pro 2009

jé, na videa se těším, tady to raději otvírat nebudu..dost na tom, co si asi řeknou až tu v historii třebas uvidí modrého koníka 😀
já to nechápu, u nás stále nejdelší spací interval je od usnutí a nad ránem je schopná si taky kňourat po hodině..a já jsem tak zlblá, že jí dám mlíko s tím, že už je to asi ranní hlad..a on je pak ještě 3krát 😠 😠

Beti, co vy, dokázali jste něco podle těch rad z knížky??

Hehe, no to jsem zvědavá, na další přírůstky a koukejte se svěřit brzo a ne až na konci prvního trimestru, jo 😝 😀 ať se můžu radovat a prožívat to s Váma 🙂

lestep
4. pro 2009

ilci- my se těšíme na lyže. to vstávání je mazec.

jaja- uvidíme, kdy se přidáme. mluvíme o tom, záleží, kdy bude realizace plánů. 🙂

spetra
4. pro 2009

jajda: to jsme v těhotných... a už se těším až budu chodit konečně do správného tématu III. trimestr... 😉

jajdaelda
4. pro 2009

tak jsem se vrátila od kámošky,co má o den mladší holčičku a potěšila mě,protože se chtějí snažit taky o druhýho prcka 😀 to je fakt boom...

jen jsem naprdnutá,protože jsem byla líná jet s kočárem,tak jsem jela autem a když jsem se vrátila,tak vylejzám z auta a slyším,že něco syčí,tak si kleknu k autu a vidím,že tam je vraženej kamen...jako fakt nechápu, protože je kulatej 😠 ...no,takže budeme rychle shánět zimní pneu,abychom mohli s tímhle autem jet na ty hory...a Kubulín usnul,tak musím jít přehodit sedačky,protože večer pojedu pro tatínka, mají Mikulášsko-vánoční rozlučku v práci ...ach jo,když se to,tak se to....

jajdaelda
4. pro 2009

holky,nemáte někrterá zkušenost s Nutrilonem 3 banán nebo vanilka? Přišel mi kupon na slevu (nevím,jak na mě přišli),tak bych to docela ráda vyzkoušela...

ilci
4. pro 2009

u nás je taky tatínek na Mikulášské nadílce - na jižní Moravě ve sklípku 😀

už tu usínám, ale Mikeš je furt čilej, snad brzo zabere

s Nutrilonem 3 zkušenost nemám, já teď dávám Sunar s vanilkovou příchutí, ale jí to vpodstatě stejně jako bez příchutě 😀

tanuki
5. pro 2009

s \nutrošem neporadím... Jajdi a kam že to jedete na hory? My taky, 11.-15. já jsem ale pro změnu pořádně sjezdovala před 5ti lety, od té doby jen 1dopoledne+1večer, jinak jen běžky, takže z toho mám taky celkem strach, navíc si myslím, že se mi zase zvýšil pud sebezáchovy-od porodu. Poprvé se mi dost zvýšil, když jsem se velmi vysekala na bruslích, teď cítím, že bych např nevlezla na koně, že mi to za to nestojí...

jajdaelda
5. pro 2009

tanu...co tady děláš tak brzo??? 😨 😨

My jedeme do Ischglu - rakousko-švýcarský hranice...jj,taky mám ten pocit,že mám větší strach ...uvidíme na sjezdovce 🙂

spetra
5. pro 2009

nutrilon kupon mi taky přišel, asi ho zkusím...
sunar přichutový občas koupím a je moc mnam hned bych ho T. vypila... 😅
já moc lyžař nejsem, byly jsme lyžovat s manželem na horách tak 4x a teprve s ním jsem se to učila, takže styl fakt nic moc... ale hrozně mě to baví...
na horách si to moc užijte, trošku vám závidím.... 😉 ale ne moc jsem ráda že jsem těhotná... kdybych nebyla tak jedem na hory taky... 😉

tanuki
5. pro 2009

no my zas kdybychom to nedostali k Vánocům tak to taky zazdíme..
Jajdi-usnula jsem s Veru, pak jsem si myslela, že se budí jako obvykle před půlnocí a ony byly 4hod 😵 a já vyspalá 😀 jdu na ta videa

tanuki
5. pro 2009

mně nejdou ty z rodiny pustit ☹ jen se mi tam ukáže básnička ☹

jajdaelda
5. pro 2009

spetra...já se lyžovat naučila taky až s manžou...a můj styl lyžování je "šusem" 😀 a můžu mít sebelepší carvingy,proto mám docela obavy...

já si právě řekla,že letos vyrazíme,že se zase 2 roky nikam nepodívám 😔

lestep
5. pro 2009

na horách jsme bylis mnažou před 3 let v itálii. Byla to bomba. těšíme se, až vyrazíme s dětma. 🙂
taky mě přišel kupónek na Nutrilon, asi ho vyzkouším. 🙂

jajdaelda
5. pro 2009

tak Nutrilon máme doma,banánovej,tak uvidím,jak bude Kubčovi šmakovat...sranda je,že k tomu byla čepička jako dárek a je to tak na půl roční mimi - k Nutrilonu, kterej je od 12.ti měsíců...tak ji dám kámošce...
tak jsme byli u kámošky a její 14ti denní Markétce, no holky, asi se nakazil i taťka 😀 pěl na ní ódy,jak je to krásná princezna a jak je malinká...ona tedy malinká opravdu je,tedy je normální,jen prostě Kuba byl při narození větší,tak jsem se ji bála i vzít 😅

lestep...jj, na Itálii jsem slyšela jen samou chválu, hodně sněhu, hlavně skoro pořád sluníčko a i zázemí pro rodiny s dětma...no,tak snad jednou tak vyrazíme..

ilci
5. pro 2009

my jsme si pouštěli včera nějaká videa z foťáku stará cca rok a taky hrozně jsme se divili, jaké byl Mikeš miminko
že už si to ani nepamatujeme 😀

vy se chystáte na hory a my za týden na víkend do Prahy - okouknout trhy, dokoupit dárky apod.
snad bude Mikeš zdravej

tanuki
6. pro 2009

Já z Prahy utíkám a Ilča se tam hrne 😀 Mně je z těch přecpaných obchodů blivno 😅 letos jsem udělala objednávku přes net (což je zase potřeba zavčas, ty pošty jsou děsně narvané) ale ještě mi toho pár zbývá ☹

ilci
6. pro 2009

tanu, no jo, no 😀 😀
u nás mají na trzích akorát pití + jídlo, tak jdu nasát trochu atmosféru
a v obchodech tu není nic zajímavého
jedou i naši, takže ev. se ujmou vnoučka a já si to oblítám, s kočárem do obchodu nechodím

lestep
6. pro 2009

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru