III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

spetra
10. pro 2009

necháme si to říct, přemýšlela jsem před tím než jsem otěhotněla, že si to nenechám říct, byla jsem posedlá holčičkou... tak jsem chtěla doufat delší dobu... ale jak jsem otěhotněla začalo mi být najednou úplně jedno jestli to bude holka nebo kluk... já jsem stejně přesvědčená že to bude kluk.... i když manžel je přesvědčený že to bude holka... 😀 tak uvidíme....

lestep
10. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage... foto z ateliéru. jen prýá jsem jich zmenšila. jinak jich mám skoro 300 !!

lestep
12. pro 2009

ahojte, kde jste všichni?

radus78
13. pro 2009

Lestep, krásné fotečky 😉 Moc vám to sluší. Ty jsi ale takový drobek. Taková si byla i před těhu nebo je to následek kojení 😕 ?

jajdaelda
13. pro 2009

ahoj holky...tak jsem zpět...docela namožená...lyžovala jsem jenom den a půl,protože ten druhý den jsem spadla - lyže mi zajely do prašanu a zasekly se,ale tělo letělo dál...no křuplo mi v krku,že jsem myslela,že se nezvednu...večer jsem to namazala takovým super krémem na unavené svaly a druhý den to bylo v pohodě..ale nenamazala jsem si druhou stranu krku, se kterou jsem taky škubla a v noci jsem se probudila šílenou bolestí,nemohla jsem se ani otočit...no,teď už to trochu jde...

Kuba to u babi zvládl skvěle,ael mám pocit,že přibral asi 2 kila....balení kaše,co mám doma normálně na týden,tak mamina spotřebovala za 4 večery 😅

lestep...super fotečky...

spetra...miminko jsme nezadělali...byla s námi mrcha 😠 a i kdyby nebyla,byli jsme večer tak vyřízení,že na nějaké intimnosti nebylo ani pomyšlení....ale super jsem se po dlouhé době vyspala... ty jo, Ty budeš mít za chvíli po 1. trimestru 😉

betina
13. pro 2009

ahoj holky,

tak to jsem Jajdi moc ráda, že se vám tam líbilo, že to malej hezky zvládl i s přibíráním 😀 a hlavně, že se ti nic nestalo, to bylo štěstí. jo holky, co budete mít za prvním trimestrem závidím.

betina
13. pro 2009

u nás byla Verunka na víkend u babi,tak jsem si myslea, jak si tady naklidím a upeču a MM zase chytl manuální období, chodí to na něj každoročně a bohužel před vánoci (prý to má po dědovi), rozboural nám půl bytu 😀 a já ráno lítala s kyblema špachtlí oddělávala z podlahy sádru, takže nic uklizeno, napečeno, nic. jo a to ještě bude pokračovat další víkend, takže na vánoce sice budeme mít bar, ale budeme hladoví jak psi a v bordelu 😀

jajdaelda
13. pro 2009

beti 😀 😀 😀
už jsem si říkala, co s Tebou je...a Ty zatím makáš.... 😀

lestep
14. pro 2009

beti- tak to je manža teda třída. určitě to všechno zvládnete, držte se.

radus- díky za pochvalu. drobek jsem byla vždycky.jen díky kojení a trochu stresu od mojí mámy mě nepřidalo, tak mám ještě méně než před těhu, ale víceměnéně je to u mě běžné. Nejhorší je, co toho sním a když vždycky někam přijdu, tak mě všichni nutí ať jím pořádně. No kdo mě zná, tak nic neřík¨á, protože ví, že jím minmálně 6 x denně. 😲

jaja- tak sis moc nezalyžovala. a ještě mrcha k tomu. no já sní bojuju už týden. musím si to vynahradit když 12 měs nic. 😲 díky za foto.super, že to Kuba s mámou zvládl. 🙂

spetra
14. pro 2009

no jo holkdy ani nevíte jak se ke konci I. trimestru upínám.... mám ho do konce roku..... už mi je to nepříjemné ty nevolnosti a pnava, tak snad opravdu koncem I. trimestru to zkončí...
beti: no moc si to nenačasoval, ale je to vlastně jedno lepší než ho do toho cpát 3 roky než bar udělá... 😉

jajdaelda
14. pro 2009

spetra...snad Ti to brzy skončí 😉
to je to,čeho se obávám,protože zrovna první čtvrtletí budu potřebovat psát bakalářku 😔

lestep... 😕 12 měsíců bez mrchy??? Šťastná to žena 😉

betina
14. pro 2009

jj, se ti nedivím s tou únavou a nechodíš třeba s mimčem spát? já to takhle řeším, holky v pátek jdu na UTZ, asi jsem těhu, jen krátce, ale 4 testy byly pozitivní. prvotní šok už jsem překonala, ted se en modlím, aby bylo všechno v pořádku a šlo to tak,jak má 😉

lestep
14. pro 2009

jaja- to si taky říkám, že ta únava bude děsná a třeba mě bude i blbě. u Ondráška mě bylo bezvadně, tak třeba to teď bude jiný. těžko říct. 😉
jaja- dostala jsem to poprvé před měsícem. zato si to teď užívám. krvácela jsem teda hodně. 😲

beti- jé, gratuluju. ty jsi těhulka? 🙂 myslela jsem, ž to teď nějak neplánujete nebo se pletu? hlavně a´t vše dobře dopadne. 🙂

jajdaelda
15. pro 2009

betiiiii......supeeeer....tak to moc gratuluji 😉 hlavně,ať jsi v pořádku Ty i mimi...

no to je dobrý....tak spetra od listopadu, beti od prosince, já od ledna 😉 ...kdo se přidá v únoru? 😉 😀

radus78
15. pro 2009

Beti, gratulujemeeeee 😀

Ještě, že tu mám kamarádku Ilču, která zatím nic takového neplánuje jako já 😀 Teda doufám. Ilco?

jajdaelda
15. pro 2009

radu 😀 😀 ono se občas plánovat ani nemusí 😀

spetra
15. pro 2009

beti. jé to mám radost.... 😉 držím palečky nech je těhotenství co nejpohodovější a vše v pořádku bude určitě.. 😉
jj, spát s ním chodím, ale někdy ani to nestačí... ☹

jajda: přesně i na radus s ilcou dojde... 😀

jajdaelda
15. pro 2009

holky, neděste mě s tou únavou,já tu školu chci dodělat 😀
Tak jsem schválně koukala do té čínské tabulky a až do listopadu letošního roku jsem měla holčičku, prosinec a leden 2010 kluka a od února zase holčičku....tak bude mít Kuba brášku,no 😀 nebo,že bychom to zkusili podle ovulky?

teď mě vlastně napadla ještě Tanu 😀 😀

jajdaelda
15. pro 2009

Radu, vše nejlepší k svátku! 🙂

betina
15. pro 2009

no holky, takhle rychle jsem to nečekala, myslela jsem si, že tak až za rok, ale uvidíme, v pátek jdu na UTZ a toho prvního trimestru se bojím, aby bylo mimi v pořádku. Jani, ten čínský horoskop, jak mi to prosím tě vychází?🙂

jajdaelda
15. pro 2009

Beti, potřebuji Tvůj věk a měsíc početí 😉

jajdaelda
15. pro 2009

beti...hledám v historii, jestli nenajdu ten Tvůj věk a narazila jsem na tohle 😀

betina • 1d • 17. červenec 2008 v 16:29
....
Už se těším, jestli budu čekat druhé mimi, protože ted jsem ze všeho vyjukaná jako králík

jajdaelda
15. pro 2009

ale koukala jsem na tu tabulku...předpokládám,že jste počali v listopadu,takže, pokud je věk 23 nebo 25,tak je to kluk, jinak holčička (pokud se dobře pamatuji, přes 30 Ti není) 😉

spetra
15. pro 2009

a lestep... 😉 my budeme mít taky dva kluky 😉 aspon jsem o tom přesvědčená...

lestep
15. pro 2009

taky bych řekla, že plánovat se nemusí. Život si to neplánuje jinak. 🙂

jaja a jak by to vyšlo mě? věk 27 a početí zatím žádný,a le teoeticky myslím 🙂

spetra
15. pro 2009

holky a chtěli byste všechny páreček nebo některá radší už to pohlaví co máte? vím jde oto aby bylo zdravé, ale kdybyste si mohly vybrat....

mydva28
15. pro 2009

Čau holky! Tak se k Vám přidám na pokec. Podle této tabulky mě nevyšlo první a druhé se uvidí až v únoru, ale podle všech UZV to zase nedopadne tabulkově. 😀

lestep
15. pro 2009

spetra- tak mě to vyšlo. datum početí březen- chlapeček a máme Ondráška. při prvním těhu by to byla holčička. tak jsme si to přesně říkaly,. že to asi byla holčička a proto odešla a my si přály kluka. je to blbá úvaha, že? já si říkám, jka kdy. někdy zase chlapečka někdy holčičku. 🙂

ilci
15. pro 2009

jejda, další těhulka !!
beti, gratulace 🙂

radu, neboj, fakt zatím nic neplánuju 😀

jinak pohlaví - možná bych zase kluka, už vím co a jak 😀 😀
ale ty holčičky mají tak krásné oblečení a takový výběr!!!
jsem se zase koukala v Tescu 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru