III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

tanuki
9. říj 2008

tak naše dítě si se mnou předevčírem dalo 4whiskové bombóny 😅 když já měla takovou chuť na sladký a nic jiného nebylo..
jojo, ty polohy, to je teda něco, fakt prostor k experimentování 😠

vrana
9. říj 2008

jj dámy, uvidíme, jestli to zabere. No nic, jdeme s psíkem a do hajan. Tak hezkou dobrou noc a rození zdar!

spetra
9. říj 2008

dobrou a nezapomeňte zítra je 10.... 😉

tanuki
9. říj 2008

jé, tak my budeme závodit, jestli se někomu podaří porodit toho krásného 10.10.! Tak hodně štěstí, všem Vám to přeju 😉

tanuki
10. říj 2008

Bré ráno, tak co, ubyl někdo do porodnice přes noc? 😎

ilci
10. říj 2008

tak já hlásím, že žádná změna 😀
na dnešek to fakt nevidím

tanuki
10. říj 2008

já už to nebudu komentovat - vnitřně jsem byla přesvědčená, že porodím 38. nebo 39. tt a kde jsem teď? 😀
Teď surfuju, a píšou, že porod je věc dítěte a né matky, toš přesvědčovat, přesvědčovat 😀

vrana
10. říj 2008

Dobré ráno, tak u nás taky nic, víno se sexem jí nic neříká. Takže smůla. A to jsem jí v noci domlouvala, že venku jí bude hezky, že bude jezdit autem, kočárem, atd. Je to tvrdohlavka.

ilci
10. říj 2008

😀 😀
taky doma prckovi ukazujem postýlku a hračky a nic 😉
asi se furt nemůže rozhodnout jako správná Váha 😀

vrana
10. říj 2008

No jo, to mi mohlo dojít, že to je tím znamením. Tak tohle rozhodování znám mooooooc dobře 😠 Tak to nevyleze nikdy.

spetra
10. říj 2008

tak já taky nic... ☹ mám sice něco jako křeče v podbřišku... ale to je tak všechno... teď jsem byla na ctg - v pořádku... kvůli výtoku mě dr. i prohlédl, ale nic neříkal o tom, že by se blížil porod... 😠 doktor noumík,tak jsem se ho ani nesnažila ptát... ☹ další ctg v neděli...
já jsem vyzkoušela snad všechno z přesvědčování a dnes ráno jsem se nafoukla a řekla mu, že když nechce k mamince a tatínkovi nech si nakašle, že mi ho teda taky nechcem když neumí poslouchat... 😔

ilci
10. říj 2008

spetro, chudák malej, ty na něho takhle? 😉

jajdaelda
10. říj 2008

ahoj holky,tak s hlasim z nemocnice. Pokoj č.13 ;) Nechaji si me tu minimalne do pondeli. To mi z toho tady hrabne. a hezky na dietce. Na vyvolavacku to neni. A na porod uz pry vubec ne. jsem zavrena. A zase dr. prisla s terminem 21. Tak uz jsem fakt z toho jelen.

Koukam,jak jste se vcera vecer pekne rozjely 😀
A mimca nic? Nebudou ty Vahy rizly Branem nbo Bejkem? 😉

ilci
10. říj 2008

jajdo, ahoj
hele, tak třeba se prcek do pondělka rozmyslí 😉
ale jak tak pozoruju, tenhle "vrh" je nějaký svéhlavý 😀

spetra
10. říj 2008

ilci: no co člověk mu jakou dobu domlouvá, láká, dělá všechno aby se narodil nejpozději 10.10. a on nic... dobře mu tak... 😝 (to je jediné co jsem ještě nezkusila, tak třeba... 😉 )
jajda: tak aspoň někde je ta 13..... 😀 tak se drž, hlavně at jste v pořádku... no maminka je býk... 😅

vrana
10. říj 2008

jajda, to máš teda taky pech. Jak se jim ty termíny můžou tak lišit? Ach jo, někdo by do těch porodů měl vnést pořádek co...

ilci
10. říj 2008

tak jsem zvědavá, která teď porodíme první 😉

spetra
10. říj 2008

Si dovolím s Lili a Eliotky udělat maminky... ať nám to odsýpá.... 😎 už tu několik dní nebyly tak snad to tak je.... 😅

Maminky:

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3700 g, 49 cm
Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2800 g, 48 cm (CS)
Jadviga - Ella 30.9. ve 23:00, 3,55 kg, 50 cm
Marci - Davídek 2.10. v 1:20, 3,65 kg, 54 cm
Chiwule - Anetka 2.10. cca v 1:00, 2,2 kg, 46 cm
Mikulka - Kája 3.10.
Lili
Eliotka

Skoro maminky:

1. Mila 12 3.10. chlapeček
2. Spetra 8.10. chlapeček Tomášek
3. Tanuki 11.10. holčička Verunka
4. Ilči 11.10. ?
----------------------------------------------------
5. Jajdaelda 15.10. chlapeček Jakub
6. Oskarka 16.10. ?
7. Baji 20.10. holčička Kristýnka
8. Helcah 22.10. ? Adélka, Tadeášek
9. Smradík 27.10. chlapeček Tomášek

spetra
10. říj 2008

Nevím proč ale jsem přesvědčená o tom že ty Ilči... 😠 😉

ilci
10. říj 2008

spetro jo? a ještě dneska? 😉

spetra
10. říj 2008

tak to nevím... 😝
víš co můžeš porodit dneska, ale zařídíš i nám co jsme v pořádníku před tebou, abychom taky dnes porodili.... 😀

tanuki
10. říj 2008

teda..to jsem byla v půlce a už jsem 3.? no to je teda úroveň 😀 toto letí..
Já se jim ani moc nedivím, tady je fakt hnusně..nicméně může být ještě hnusněji, tak si mimča nevyberou 😉

ilci
10. říj 2008

tak klidně pojďme rodit všechny najednou, každá jsme stejně z jiné porodnice, takže si místo zabírat nebudem 😉 😀

spetra
10. říj 2008

Já myslím, že na to že je říjen můžeme lákat i na počasí... vždyt hlásí 20.... taky jsem to zkoušela a nic... 😠

ilci
10. říj 2008

jj, taky říkám, bude krásně, budeme kočárkovat, a nezabírá 😉
MM už se právě ptal, kdy budeme moct jít s prckem ven, už se taky těší
a kolem Bečvy tu máme pěkné procházkové trasy, krásně zbarvené listí,.....

mila12
10. říj 2008

já už taky několik dní přemlouvám marně...jsem první v seznamu už dlouho a nic...to je doba. Počasím to asi nebude, ale jsem pro, můžeme rodit všechny klidně najednou, je to jedno, každá jinde, jak říká Ilči 🙂

spetra
10. říj 2008

😀 tak berem tašky a jdem... 😀 třeba se prckové zaleknou, když uvidí jaké jsme nekompromisní... 😉

ilci
10. říj 2008

aby se nelekli a nezaskli, že ven nepůjdou 😀

tanuki
10. říj 2008

no pozor holky, abychom pak neležely na hekárně a nevyslechly si pár porodů :-P

spetra
10. říj 2008

to nejdou stejně...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru