III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

vrana
13. říj 2008

spetra, správně, jen je nazvěme lenochy! 😀

baji
13. říj 2008

spetra 😀 😀

spetra
13. říj 2008

vrana: tak to je super, že tlak je v pořádku, opravdu to někdy divně skáče.... ale nevím jestli je to náma, někdy mám pocit že spíš těma tlakoměrama 😠

vrana
13. říj 2008

já taky nevím, ale zařekla jsem se že už na černý čaj, kafe, kolu a pod. do porodu nechmátnu, že mi to za nervy nestojí. Ještě jsem zvědavá, jak dopadnou zítra ty výsledky z krve, snad v poho. A co tady, koukám, že zas nikdo nerodí... Mně se v noci zdál sen, že jsem špinila. Fakt to byl jen sen. 😠

spetra
13. říj 2008

no prostě zkouším všechno, tak třeba když budou na koníkovi za ostudy a lenochy, tak se před ostatníma mimčama zastydí... 😀 😉 ale pšttt 😉

vrana
13. říj 2008

Já včera zkoušela uplácení, listovala jsem katalgoem z Tesca s hračkama a říkala jsem jí ať si vybere, že jí koupím cokoliv, ale že musí vylézt a ukázat na to. No a pak jsem jí i vyhrožovala, že když nepůjde sama, tak od paní dr. to bude horší. Taky nic. A vydírání slzama taky nezabírá. I když fakt je, že když jsem se večer rozbulila, tak mi tak divně pobolívalo břicho, že ve svitla naděje, ale zase prd.

spetra
13. říj 2008

vrana: 🙂 no prostě zkoušíme všechno... kdyby nás někdo sledoval, tak se musí bavit...
já teda dneska dostala strach že to na mě příjde když nebude MM doma... 😅

vrana
13. říj 2008

čoveče, to už je mi asi jedno prostě by přijel z práce sockou rovnou k porodu, zatím co já bych se asi odvezla autem. 😀 Nejhorší je, že jsem si už i protivná, jenže to si člověk kterej není ve stejný situaci jako my neumí ani představit jakej to je opruz. A pořád slyšíš jenom, si to ještě užívej s bříškem, vyspi se do zásoby.... Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!!!!

tanuki
13. říj 2008

Vrani, gratuluju k tlaku!
No je to bída, alespoň, že jsme se tu tak hezky sešly a můžeme se podporovat.
Taky mám pocit, že je venku asi sníh 😀

tanuki
13. říj 2008

Mila tu dnes ještě nebyla koukám, no už by si to těhule jedna fakt zasloužila..

spetra
13. říj 2008

u nás je krásně...

baji
13. říj 2008

holky já jsem dnes nějaká líná... a to tu mám ještě tolik práce 😅 taky bych měla sjet k dr. vrátit glukometr, ale vůbec se mi do tý mlhy nechce...
spetra, pošli trochu sluníčka 😉

spetra
13. říj 2008

posílám sluníčko pro všechny.... 😉

jajdaelda
13. říj 2008

Spetra... no doufala jsem,ze tady bude nejaka ta 13. kdyz Kuba se k tomu nema...

Vrana....no vidis,ze ten tlak upravil..super

Tak monitor byl dneska divokej....deloha 2x 90, asi 3x 50 a jinak kolem 30...a tep mezi 100a 170 😕
A pres noc se mi stocil tak,ze mi doube co minutu na mocak 😠 Ale zase by to mohlo byt znamka toho,ze je nad "vychodem",protoze v patek jsem ho mela spis nad panvi...

A trochu z nemocnici stravy,kdyz je ten cas obeda- polevka krupickova a opet omacka neidentifikovatelne chuti,platek veproveho,spenat a br.knedlik. Takze jsem snedla polevku a maso a zajedla to cerstvou mrkvi,co mi privezl manza. Ja se tomu Kubovi fakt divim
😀

spetra
13. říj 2008

jajda: ještě máme naději v mile, ta se dnes ještě neozvala 😉

tanuki
13. říj 2008

ja dělám chilli con carne, když na nás dítě prdí, budeme prdět taky 😉
Jájo, ty 90tky, to už je teda dost dobrý a cítila jsi je jak? Fakt jako vlnu???

vrana
13. říj 2008

tanuki tak tak. Jen na ně. Já jsem dneska zkusila pálivý. Zatím taky nic. Myslela jsem že zkusím i to vytírání, ale já jsem dneska nějaká hrozně líná, to je asi jak jsem brzy vstávala 😖

mikulka
13. říj 2008

spetro, mně můžeš doplnit pak někdy čas narození 15:03 😉

Koukám, že ilči už má chlapečka, super 🙂

hlavinka
13. říj 2008

Jajda, Spetra: dekuju za info. To jste mne uklidnily. Ale radsi se zeptam ve stredu. Diky 🙂

hlavinka
13. říj 2008

Vrana: tak super, ze mas nizsi tlak. Mozna to opravdu bez caje bude lepsi. Tak drzim palecky 😉

A moc gratulaci Ilci, snad na nas bude mit jeste cas 🙂 At se mimcu i mamince dari 🙂

tanuki
13. říj 2008

Hlavi, určitě se zeptej, vezmou ti pro jistotu krev..nemusí to nic znamenat, ale moje tchýně v prvním těhu měla hepatopatii a rodila pak měsíc před termínem, takže to muselo začít dřív než v 9.... Já myslím, že to může přijít kdykoliv ve 3. trimestru.

mila12
13. říj 2008

ahoj všem, tak bohužel, ne že bych rodila, od rána nám nešel internet...a pak jsem jela s manžou k jeho doktorovi na kontrolu s tou jeho nohou...tak mi to alespoň uteklo. Už aby byla středa, to jdu k dr. a snad se už konečně něco začne dít.

tanuki
13. říj 2008

😒 my doufaly..

mila12
13. říj 2008

😀 😀 já doufám pořád

jajdaelda
13. říj 2008

tanuki...prave,ze to bylo jako tvrdnuti bricha,bez bolesti. Ale bylo to s odstupem cca 5min. mam to vyfoceny,ale pres telefon si to do albicka nedam.

Tak ja bych mohla zkusit to myti oken,tady jich je celkem dost a dost spinavy 😉

tanuki
13. říj 2008

Jajo a když se nic neděje, tak je to na kolikátce? Ono totiž záleží, na kolikátku nastaví základní napětí... Jestli 20 nebo 40.
Tak snad nás to i začne bolet, to tvrdnutí 😠 😠 😠 Ale já se akorát fyzicky(dnes mám oteklé kotníky i když celý den nic nedělám ☹ ) a psychicky zhoršuju a nic se neděje

jajdaelda
13. říj 2008

Tanuki.. myslis,jako kdyby byla deloha uplne v klidu? To fakt nevim,ale myslim,ze tady nic nenastavuji. Spadne to treba i na 5

mila12
13. říj 2008

já si taky žádného nastavování nevšimla, minule jsem měla jen 2 x 50 a jinak pod 20, no a předtím jsem tam měla třeba i pod 5, to je bída...

jajdaelda
13. říj 2008

Teda,netusila jsem,ze si budu nekdy prat,aby me neco bolelo 😅

tanuki
13. říj 2008

Tak to jo, když to leze i tak nízko, to jsou ty 90átky opradu dobrý! Já myslím, že půjdeš Jájo domů s Kubou 😉
Koukám, koukám, že jsme tady samé Střední Čechy! Nějaké blbé ovzduší nebo co 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru