III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

jajdaelda
30. zář 2009

Raduuuuu!!!! Aničce VŠECHNO nejlepší k tomu 1. roku a do toho dalšího hodně lásky, zdravíčka a štěstíčka

ilci
30. zář 2009

taky posíláme gratulaci, dneska jsem na to nezapomněla 🙂
hlavně to zdravíčko a hodné rodiče 😉 😀

spetra
30. zář 2009

Připojujeme se k vélké gratulaci Aničce..... 😉

radus78
30. zář 2009

holky, Anička děkuje a posílá hubana za přáníčko 😉
Dneska jsme byly na roční a má 10450 g a 75 cm. Ale ta délka se mi nezdá. Stejně měla před 2 měsíci a od té doby určitě porostla.

rehos
30. zář 2009

Ahoj holky,omlouvám se ale nestíhám vůbec dočítat,Maru mě dost zaměstnává.kdyby se některé z vás chtělo udělat souhrn nejdůležitějšího budu moc vděčná,jinak se pokusím dočíst 😉
Dnes jsme byly na roční prohlídce a váží 10kg a měří 80cm 🙂 Jinak nic nového krom toho že se umí pěkně vztekat slečna naše 😝 jo začala prosit když něco chce a dělá to docela srandovně.Jinak nechce být v kočáře,vydrží maximálně půl hodiny a chce ven.Kočár beru jen když máme cestu do krámu jinak chodíme po svých.Hrozně ráda se schovává a už se jí podařilo říct není když se schovala 😉
Jo dnes má Anička rok že tak moc gratuluju a ať vám dělá jen radost a je šťastná a spokojená 😵

radus78
30. zář 2009

Tak jsem aktualizovala tabulku 😉

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm 10 kg, 80 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3,7 kg, 49 cm 14,45 kg, 75cm

=======================================

Budoucí oslavenci

Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2,8 kg, 48 cm (CS)
Ilči - Mikeš 11.10. v 17:09, 3,61 kg, 52 cm
Jajdaelda – Kubík 15.10. v 16:15, 3,88 kg, 54 cm
Spetra - Tomášek 17.10. ve 3:20, 54 cm a 3,95 kg,
Tanuki – Verunka 18.10., 3,58 kg, 51 cm
Lestep - Ondrášek, 7.12.2008., 3:18 hod, 3100 g a 49 cm.

radus78
30. zář 2009

samozdřejmě tam mám chybu 😒

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm 10 kg, 80 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3,7 kg, 49 cm 10,45 kg, 75cm

=======================================

Budoucí oslavenci

Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2,8 kg, 48 cm (CS)
Ilči - Mikeš 11.10. v 17:09, 3,61 kg, 52 cm
Jajdaelda – Kubík 15.10. v 16:15, 3,88 kg, 54 cm
Spetra - Tomášek 17.10. ve 3:20, 54 cm a 3,95 kg,
Tanuki – Verunka 18.10., 3,58 kg, 51 cm
Lestep - Ondrášek, 7.12.2008., 3:18 hod, 3100 g a 49 cm.

rehos
30. zář 2009

Jo všimla jsem si že u mě jediné není čas narození Maru tak až to budete některé upravovat tak prosím dopište že ve 20.00h,děkuji moc 🙂

tanuki
30. zář 2009

hehe, 14kg, to by už bylo fakt moc 😀
Radu, tak dnes je ten Váš velký den! tak přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a napiš, jak jste slavili. Jo a naše narození - 12:27

betina
30. zář 2009

radu, vše nejlepší Andulce k 1.narozeninkám hodně zdravíčka a vymyšlených lumpáren 😀

jajdaelda
1. říj 2009

betiiiiiiiiiiiii!!!! Verunce vše nejlepší k 1.ročku, hlavně hodně zdravíčka, lásky a šťastných chvilek s rodiči 😉

jajdaelda
1. říj 2009

to je strašný,že to je rok,co jsme tady jásaly nad prvníma miminkama 😉

holky, zítra nás pouští domů 😉 super zpráva,a ještě suprovější je,že Kubčovi už střívka pracují normálně...takovou radost z normální stolice jsem už dlouho neměla 😀 😀 😀

radus78
1. říj 2009

Verunce taky přejeme krásné narozeniny, hodně štěstíčka a zdravíčka a ty lumpárny ať máš nejlepší ze všech 😉

radus78
1. říj 2009

jajdi, tak to je skvělá zpráva 😵

ilci
1. říj 2009

Verunce všechno nej, hodně zdravíčka a štěstíčka 🙂

jajdi, tak super, snad už se to v dobré obrací

spetra
1. říj 2009

jajdi: super,to jsme všichni rádi s vámi...

tanuki
1. říj 2009

gratulujeme a gratulujeme. jajdi, to je neuvěřitelně rychlé 🙂

ilci
2. říj 2009

holky, jak ty děti oblíkáte, když je tak 12-15 st.?
já koukám na ulici, některá mamina má na kočárku nánožník, jiné dítě není přikryté ani dekou
tenkou čepičku jsem nesehnala, tak jsem nakonec uháčkovala, ale uvažuju o nějakých rukavičkách, páč má ruce jak led
a tchýně se vždycky tváří, jakože je malej moc oblečenej a za rohem mu sundá čepici apod.
jsem ráda, že už nachlazení ustupuje a tak nevím, ať není oblečenej moc nebo málo, no

tož jsem dospěla k názoru, že Mikšík bude kouzelník
kouzlení si nacvičuje s dudlíkem ....
minulou noc se vzbudil, že mu vypadl dudlík, no zaboha jsem ho nemohla najít
malej vystupňoval řev do hysterického záchvatu, nic nepomáhalo, sousedi na nás mlátili a my s MM kmitali a hledali dudlík
protřepali jsme postýlku, malýho, spací vak, prohledali každý centimetr v ložnici a nic
nakonec se trochu uklidnil po mlíku a usnul u nás, páč jsme nenašli ani jeden dudlík 😅
a ráno se vzbudím a koukám, Mikšík spí s dudlíkem !!!
jako fakt nevím, kde si ho vyčaroval .....

tanuki
2. říj 2009

😀 hehe, no mi s dudlíkem taky válčíme, ale moc se neobjevuje, spíš jen ztrácí.
Ty Vaše zážitky s těma sousedama, to je fakt hrůza 😀

Jsem zoufalá, V. teď skoro úplně bojkotuje jídlo

betina
2. říj 2009

ahoj holky,

mockrát děkujeme za gratulace. včera jsme měli mimiparty a ted budeme slavit celý víkend, protože má ještě navíc MM 30. takže napíšu pak více.
jinak jajdi, Kubík je šikulka a je opravdu zlatíčko, že to tak hezky zvládá.
ilic, napadá mě jiný řešení, které také hodlám praktikovat po stejných příhodách jako těch vašich-koupím tak 5 dudlíků a ty dám do kapsáře a v případě nouze je budu vytahovat 😀

jajdaelda
4. říj 2009

ilci...no já malýmu dávám body s dl.rukávem, teplejší mikču a ještě vestu...čepičku má takovou podzimní...ale koupila jsem mu už i zimní od Tchiba, má kritku i na uši,akorát asi budu muset k tomu uháčkovat šňůrky,protože si ji pořád sundavá...

hm..teď mi Kuba vymazal kus příspěvku 😠 😀

beti..a co Veru nakonec dostala k narozkám? 😉
my jsme koupili tu tříkolku a k tomu jsme dostali 800Kč kupon,tak jsme mu vzali odstrkovadlo,to jsme mu dali hned,tak na něm řádí...tedy ještě se neodstrkuje,ale nalejzá a slejzá 🙂
a taky udělal 3 krůčky sám a začíná se pouště u stolu,tak to vypadá,že snad začne brzo chodit...

holky v Tescu maj krásný nový věci a některé ze starší kolekce zlevněné (vestu,co jsem si tam vyhlídla, stála 320,- - to jsem za ni nechtěla dát, tak jsem koupila za 93,- 😉 )....akorát je mi smutno, když koukám na ty pidi věcičky a já musím už do velikosti 12-18 🙂

tanuki
4. říj 2009

mně je zas smutno, když vidím, jak jsou drahé ty boty! A taky jsem včera koukala po kabátkách - Zara, HM..haha.1200. ať žije mimibazar..

jajdaelda
4. říj 2009

jj,boty jsou drahé,ale na těch šetřit nebudeme....Kabátky,resp. bundy jsem koupila také v Tescu - každý za 350,. a svůj účel taky splní....a měli tam moooc krásný na holčičky..jsem přemýšlela,že ho vezmu kámošce...

spetra
4. říj 2009

já oblíkám T. to co sobě + malinko navíc třeba já krátký rukáv a on dlouhý + čepičku tenkou na uši
z botiček už T. taky vyrůstá, tak musíme koupit nové a ještě chceme koupit papučky....
dnes jsme koupili na veletrhu hraček traktůrek od 1 roku k vánocům - 1200,-- ☹ k tomu mu koupíme autosedačku a máme ho z krku....
jj, malé velikosti jsou krásné, taky jsem dnes slintala na malou mikinkou... ?
jak oslavujete, plánujete oslavit
Kubík je šikulka... 😉

ilci
4. říj 2009

jajdi, už velikost 12-18m? 😀
já beru běžně 18 - 24m, páč už má trpaslík přes 80 cm, ať mu to vydrží aspoň přes zimu
už potvora dosáhne krásně na parapet u okna, takže sbohem, moje kytičky .....

jinak u nás v tescu na kluky mají velké houby, o slevách ani nemluvím, ale na holky asi 4 regály a krásný bundičky
kdyby to nemělo vyšitý kytičky, tak do té hnědé jdu 😀

jinak k tomu dudlíku - mě říkala na rehabce, že by děti už od roka dudlík kvůli zubům neměli mít a že ho to mám odnaučit, prostě mu ho nedat
že bude tak 3dny trochu protivný
to by ho měla vidět v tu noc 😀 😀

ilci
4. říj 2009

Rehos - Marie Tereza 19.9., 3,45 kg, 51 cm, 10 kg, 80 cm
Radus78 - Anička 30.9. v 6,32, 3,7 kg, 49 cm 10,45 kg, 75cm
Betina - Verunka 1.10. v 14:30, 2,8 kg, 48 cm (CS)

=======================================

Budoucí oslavenci

Ilči - Mikeš 11.10. v 17:09, 3,61 kg, 52 cm
Jajdaelda – Kubík 15.10. v 16:15, 3,88 kg, 54 cm
Spetra - Tomášek 17.10. ve 3:20, 54 cm a 3,95 kg,
Tanuki – Verunka 18.10., 3,58 kg, 51 cm
Lestep - Ondrášek, 7.12.2008., 3:18 hod, 3100 g a 49 cm.

radus78
4. říj 2009

Ahoj holky,
Ilci, to je teda fakt kouzelník. A on má postýlku u vás v ložnici nebo má pokojík? že by si ho hodil k vám do postele a pak našel. Já jsem se na roční ptala na dudlík a prý hlavně ať jí ho neberu, že je to její jediná jistota. Kdybych jí ho vzala předčasně, mohla by mít i nějaké psychické problémy. Pokud vím, tak zubaři prý tolerujou do roka a půl. 😉

Taky jsem se ptala na boty. Ukázala mi jaké ji mám koupit a ty stojí 1200 😕

Já ji oblíkám body s dlouhým rukávem, tenkou mikču a bundičku. Na nohy punčucháče a kalhoty a když se mi zdá velká zima tak ji nohy zabalím do tenké deky. 😉

Jo a u nás v Tescu mají taky prd.

ilci
4. říj 2009

radu, my prohledali i tu postel, protože má postýlku hned vedle a občas tam něco dolítne 😉
pokojíček budu chystat, až doděláme obývák, MM se moc nechce stěhovat malýho z ložnice 😀

radus78
4. říj 2009

Ilci, my ji sice namáme kam stěhovat, ale já si na ni tak zvykla, že by se mi taky nechtělo 😵

jajdaelda
5. říj 2009

tedy to je hezký,jak se názory lékařů liší 😒

no u nás v Tescu nevím,co mají,ale na Zličíně mi přijde výběr docela slušnej..

jako holky,tohle vstávání do tmy je příšerný 😖 Kuba se v nemocnici naučil vstávat kolem půl šestý a ani doma ho to zatím nepustilo 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru