III. trimestr, začínáme. Jak se cítíte?

eliotka
14. črc 2008

Ahoj holky, je tu už sice téma gtřetí trimest, ale tam jsou kočky už spíš těsně před porodem, tak bych chtěla pokecat s někým, kdo třeba teprve III. trimestr začíná.

Jak se cítíte, co máte teď na programu? Já jdu do poradny tento týden. Snad se dozvím, kdy bude velký screening, snad někdy 30. týden?

ilci
5. říj 2009

tak Mikeš se naštěstí vrátil ke svému vstávání kolem 8h
spát pak chodí kolem 13h a večer pak až ve 21h

u nás ve městě je celkově houby, když jsem dělala v Ostravě, tak jsem si chodila nakupovat, tady ani není kam a občas mi to chybí 😉

jajdaelda
5. říj 2009

tak Kuba má pořád 2 spaní...dopo i odpo..právě,kdyby to dopo připojil k nočnímu spaní,tak spí tak do 7-7:30..taky už bych raději aby spal jen po obědě....

lestep
5. říj 2009

holky, všem oslavencům vše nej k roku. 🙂

jaja- KUbíček je šikula. 🙂

Jo, ji z tesca máme od kámošky super mikinu, takovýho chlupatýho medvídka. Všem se v tom Ondrášek líbí. Zajela bych do tesca, ale u nás je nejblíže v Jihlavě nebo pak do Brna, ale moc tam nejezdíme. 🙂
Ondráškovi teď dávám body s dl. ruk, triko s dl. ruk a na to mikinku a vestu.

ilci- o dudlíku už také přemýšlím. malej z toho má vyrážku, okolo ousinky, jak pořád slintá. Dávám mu ho jen na spaní. 😉

spetra- jé, traktůrek. taky takový plánujeme na vánoce. Ještě předtím má ale Ondrášek narozky a svátek. No v jednom měsíci. 😉

spetra
5. říj 2009

Tomášek spí taky 2x denně, ale ráno brzo vstává většinou před šestou... ☹

radus78
6. říj 2009

Anička taky vstává kolem šesté a chodí spát po osmé. Někdy už spává jen jednou denně. 😉

spetra
6. říj 2009

Jakpak budete, jste slavili 1. narozeniny?

ilci
6. říj 2009

nám to vychází teď na víkend, takže jdem do ZOO a na oběd 😀
a s příbuzenstvem to budem slavit až koncem října, asi zajdem někam na oběd, bude dort a tak nějak klasika, no 😉

radus78
6. říj 2009

my to slavili tak normálně. Jen se sešla rodina a byl dort. Nic velkého. 🙂

jajdaelda
6. říj 2009

my taky plánujeme jen rodinu na příští víkend..bude to spojeno sice s mými narozkami,ale neplánujeme nic velkýho...myslím,že z toho prcek zatím moc mít nebude

jajdaelda
7. říj 2009

holky, jak vyřešíte boty na podzim pokud prckové ještě nechodí? Nechce se mi mu zatěžovat nohu normální botou a taky dávat za to takový prachy,když z toho možná vyroste než začne chodit,ale zase ty capáčky maj jenom do určité velikosti a to už Kubovi není 😒 Tak nevím,co mu dávat na nohy,když jdeme ven

radus78
7. říj 2009

jajdi, já už koupila zimní boty. Jsou jí trošku větší. Když bude velká zima tak jí dám ty, jinak bude mít punčucháče, froté ponožky a nohy pod dekou 😉

jajdaelda
7. říj 2009

tak já doufám,že do zimy začne Kubík chodit a taky mu koupíme,ale teď mi to fakt přijde zbytečný

radu a koupila jsi nějaké zdravotní?

radus78
7. říj 2009

jajdi, ne, ale splňujou to, co mi mudra říkala.

spetra
7. říj 2009

já už koupila botičky v polovině prosince, občas venku třeba podél něčeho šel.... ale ted už jsou mu skoro malé... ale ráda bych vydržela ještě tak měsíc a koupila pak zimní...
jajda: kup mu jen nějaké vlněné ponožtičky.... 😉

ilci
7. říj 2009

o botech jsem se bavila s kámoškou, co má o něco staršího kluka
dr. jí říkala, že nemá syna nechat v zimě chodit po venku, že je to pro ty děti zátěž i tak, ne když jsou ještě navlečené v zimním oblečení
tak prý zimní boty kupovat nebude

jinak na rehabce mi říkala, pořídit ty kožené boty, kdyý bude tak 3týdny stát, takže už sonduju, kde je dobrá značka

radus78
7. říj 2009

ilci, taky si myslím, že bude většinou v kočáře, proto jsem ji koupila jen ty nezdravotní boty. Jsou s kožíškem,takže ji v tom nebude zima. 😉

betina
7. říj 2009

aho holky,

bavíte se o botičkách....hodně jsem si oblíbila botičky od českého výrobce Essi, e to atestovaná obuv, i když nemá žirafku, je naprosto výborný a zdravotní.takže...botičky od firmy Essi. kupovali sme letní a ted máme podzimní a naprostá spokojenost.

tanuki
7. říj 2009

spetra, v polovině prosince?? 😀

Ilči, to je ale hrozné trápení.. Verunka vždy řve, když jí dávám do kočárku... Já jsem včera koupila nepromokavé kalhoty a bundu a počítám, že se v zimě bude řádit venku 🙂

jajdaelda
8. říj 2009

beti...koukala jsem na net a ty botky vypadaj úžasně a fakt pohodlně...jen nevím,kde je sehnat normálně v krámu,abych mohla zkusit velikost

ilci
8. říj 2009

o Essi jsem slyšela, že je to dobrá značka
o kolik větší boty kupujete?
já slyšela 12-15 mm

tanu, tak Mikeš už taky začíná řádit, chce stát v kočáře, ale pokud má kolem dost vjemů jako např. auta, motorky, tak sedí v pohodě a dívá se

oblečení zimní ještě nemám, a MM říkal, že se má příští týden ochladit, to abych už nachystala fusak

ilci
8. říj 2009

jajdi, na netu je seznam podnikových prodejen Essi, jedna i v Praze

jajdaelda
8. říj 2009

ilci... jj, konečně jsem to taky našla...výrobnu mají v okr. Příbram 😀 ...zrovna zítra jedeme do Prahy,tak se tam možná zastavíme...

jajdaelda
8. říj 2009

holky,tak máme další pokrok....Kubík se dneska 2x vykadil do nočníku 😀 ...super,jen se ještě naučit o to říct,protože ne vždy vystihnu ten správnej okamžik...

radus78
8. říj 2009

Zkoušela jsem Aničce jedny Essi a byly jí úzké ☹.

Ilci, ty zimní boty, co jsem ji koupila,tak jsou 17mm a paní mi říkala, že je to tak hraniční, že větší by být neměly. Než v nich začne chodit,tak ji nožka ještě poroste 😉

Jajdi, taky už párkrát zvládla kadit do nočníku, ale dávám ji na něj jen ráno po mlíku. 😀

jajdaelda
8. říj 2009

já četla, že normální botky mají být tak o 1 - 1,5cm větší a bačkůrky max do 0,5-1cm

radus78
8. říj 2009
lestep
8. říj 2009

🙂 jaja- Kubík je šikula.

essi jsou super.

jajdaelda
8. říj 2009

holky,teď jsem viděla reportáž o tý dnešní příšerný bouračce...normálně bych toho řidiče odpráskla...říct "Asi jsem předjížděl špatně, ale dalo se vyhnout" fakt pěstí mezi oči 😠 😠 😠 😠 zbytečná ztráta dvou životů díky někomu,kdo nemá za volantem co dělat...a samozřejmě jemu se nic nestalo 😠 😠 😠 teda...fakt jsem se vytočila....

tanuki
8. říj 2009

jeje, no já poslední dobou na zprávy moc nekoukám- kryje se to s uspáváním 😉
No, v létě to není problém, ale ty boty na zimu..když tam bude ještě teplejší ponožka 😒 Já mám boty dost ráda, asi to přenáším i na dítě. Doma chodí bosky, ale v zimě budou bačkory- uvažuju o sandálkách, ne klasických bačkorách, zrovna tu u nás mají akci -30% na essi 😉 na ven botky..a ještě jedny repre k šatičkám 😉 to Vám s klukama odpadá 😀
Každopádně essi jsou v Renu.

tanuki
8. říj 2009

na sucháč je to super, ale pý si ho prcci dost rozepínají ☹ V. už si rozepíná svrchňáky od plenek 😠

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru