Jak aktivní je Vaše miminko ve 30. tt?

pajav
24. dub 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat,jak moc aktivní je Vaše miminko ve 30tt? Můj klučík je aktivní až až, mele sebou, kope a boxuje do obou boků zaráz, škube celým bříškem, boulí se na jedné straně a v mžiku zase na druhé, někdy sebou pěkně zatřese, dělá vlny jako na moři,vydrží i dvě hodiny v kuse 🙂 Někdy mám pocit,že mě roztrhne 😝 Jak živé dítko máte Vy? Jen tak ze zajímavosti,budu se těšit na Vaše příspěvky 😉

ladybugie
24. dub 2012

když jsem čekala první mimi, tak jsem myslela, že horší než její kopance a to, jak sebou mlela ve 30tt to být ani nemůže... a mohlo... když jsem čekala dvojčata. To jsem fakt myslela, že mě roztrhnou. No a kopali tak usilovně, že si o pět neděl později A prokoplo bazének 😀

camelinka
24. dub 2012

Naše čertice řádila jak černá ruka, nemohla sem pořádně ani sedět 😀 ,zadkem tlačila do žeber a nohama sem myslela že mi provalí bok a je pořád stejný číslo jako byla v břiše 😀 😀

pehaka
24. dub 2012

mám v bříšku taky pěknýho psychouše...ten co tam dělá to nie možné!!!! je fakt že od tý doby co se ráčil přetočit to není takový šílený ,ale pokud si sednu nebo lehnu funguje to jako spínač....a jede 😀 první byl zlatíčko občas se zavlnil...ale toto 🙂

palomitacheca
24. dub 2012

Takhle Paťulka řádil ve 32. týdnu

https://www.youtube.com/watch?v=GcWwZPpaK8s

a nepřešlo ho to ani po porodu 😀 I během kontrakcí jsem cítila, jak se vrtí 🙂 Zatím to vypadá, že druhý drobek bude taky rošťák, protože už teď ve 25.týdnu vyvádí psí kusy 😀

ronyx
24. dub 2012

Taky jsem měla v bříšku malého draka 😀 hrozně rádi jsme s přítelem pozorovali jak dělá mamince boule na bříšku.Zvláštní je,že se zdržoval jen a jen na pravé straně. 😀 vypadalo to,jako by mi z pravého boku rostl hrb 😀 aktivní byl až až a nepustilo ho to do dnes,máme necelých 5 měsíců a dráček jsme pořád. 😉

missymici
24. dub 2012

Ahoj,u prvniko ditka to bylo zajimavy...Kluk byl akcni tak normalne,zadne neustale kopance,atd.Ale kdyz uz kopnul,nebo se otacel ci co,...tak to teprve stalo zato,to jsem se vzdycky zakuckala,nebo mi vybehli oci z dulku,z toho necekaneho kopnuti,ktere bylo opravdu silne,...Ted u druheho,je to presne naopak,...zatim.Hodne caste pohyby,ale moc prijemne,a casto mi dela budicek i v noci kopancema. 🙂

majinka1981
25. dub 2012

Moje holčička řádí jak blázen. Možná to je tím, že mi chutná coca-cola a sladký celkově, tak je z toho celá nadupaná 😀 Mám občas pocit, že mi z břicha snad vyskočí.

kamino
25. dub 2012

My mame klidase,zavrti se tak 5x denne,ale takove vlnobiti nepredvadi.

nikollita
17. črc 2012

Já jsem měla až do toho cca 29-30. týdne úplně klidné miminko, které se pohlo úplně minimálně. Ovšem za ty poslední 2 týdny je to fakt rebel 😀 Nevím, co si o tom mám myslet 🙂

pucik
17. črc 2012

Ahojky, tak já měla obě děti aktívní, od té doby, co jsem cítila pohyby, tak ten první spal 4 hdoiny denně a to druhé snad jen hodiny, snad v bříšku dělal i kotrmelce, když jsem ho porodila zařval si jako lev, pak tak 3 měsíce skoro jen spal a jednoho dne se vyspal a pokračuje doteď v kreacích, které dělal v břiše a to už jsou mu 2 roky, jinak skáče na nožičkách od 4 měsíce a popolezl už v porodnici,takže fakt divoch sna od zárodku 🙂 😉

marca46
14. srp 2012

Ahojky, moje malá taky řádí skoro pořád. Jsem moc ráda, alespoň vím, že je v pořádku. 🙂

lca180
17. srp 2012

Díky za tuhle otázku,odpovědi mě uklidnily,že mám v břiše taky "čertici","draka",psychouše 😀 😀 😀 Mám to stejně a občas se mi břicho tak rozvlní,že se nestačím divit. Holky díky za info 🙂

cernalu
17. srp 2012

Tak můj synáček byl v břiše skoro bez hnutí a zatím mu to zůstalo, je to lenoch 😀

jana21278
17. srp 2012

i my čekáme pěkně lenošný miminko. za den se pohne tak 3 - 5x. a to jen minimálně. až mám občas strach jestli je v pořádku. ale snad jo. a snad mu to vydrží i po narození.

andrejsp
5. zář 2012

Já mám občas pocit, že čekáme miminka aspoň 3 😀

peetule84
1. říj 2012

Já mám taky občas pocit,že je tam snad miminek víc,jak tam dovádí.Bude to asi ďáblík 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru