Jak dlouho můžu přenášet? TP mám zítra a jsem zavřená

luciepelichova
22. čer 2014

Holky.Zítra mám TP a jsem pořád zavřená.Jak dlouho mužu přenášet a jak mi vyvolají porod?

lanyza
22. čer 2014

Ja prenasela tyden a prislo to samo. Nekde nechavaji prenaset az 14.dni. Pokud te objednaji na vyvolani tak treba jen prasknou vodu a prijde to samo nebo ti i neco pichnou nebo zavedou aby to slo ale nemusi to vyjit hned na poprve ☹
Nekomu ale pomaha sexovat 🙂 , trochu vinecka, uklid v klece ( vytirat....), rychlejsi prochazky.... je spousta babsky rad, me ale nepomohlo nic..... proste kdyz miminko nechce tak nepujde 🙂 a pokud uz zacnes mit nejaky kontrakce ( slabsi a nepravidelny) zkus teplou sprchu ta to vetsinou rozjede...... ja to zkusila, okamzite se mi rozjely po 3.min a mala byla za hodinu venku i s cestou do porodnice .
Hodne stesti 🙂

eluska87
22. čer 2014

@luciepelichova Ahoj tak předně gratuluji...já mám zítra také termín a nic se neděje..ve čtvrtek jsem byla na kontrole a doktor řekl, že to na porod zatím absolutně nevypadá.Jinak u nás v Prostějově nechávají přenášet 10 dní a pak jdeš na vyvolání..já nevím jak to teď bude u mě...protože jsem po císaři a nevím jak se to bude brát teď..každopádně ti přeji ať se ti to rozjede samo třeba hned zítra ráno...a jak se cítíš?

eluska87
22. čer 2014

jak píše @lanyza jsou to babské řeči..mně u prvního nepomohlo taky nic...sexovali jsme, makala jsem doma jak vzteklá chodila na procházky pila víno dávala si teplé vany a nic...malej se rozhodl 9. den po TP že vyjukne

luciepelichova
autor
22. čer 2014

@eluska87 je mi naprosto normálněžádné bolesti.často mi tvrdne břicho.

eluska87
22. čer 2014

@luciepelichova no 😀 to mám taky...a taky nic jinčího...a já už bych tak hrozně chtěla jet a porodit...🙂

luciepelichova
autor
22. čer 2014

Jojo.už aby to bylo za mnou.hrozně moc se těšíme

medvidek
22. čer 2014

Přenášela jsem 12 dní, v sobotu byla bouřka a v neděli ráno se dcera narodila 😀 .

zlobidlocb
22. čer 2014

Já přenášela 13dni

zzuzinda
22. čer 2014

Držím palce, ať se porod brzy rozběhne a máš ho rychle za sebou. Adam je narozený 42+1, vyvolávali ho 42+0 (ale původně to mělo být o den dřív, ale paní doktorka mě nenapsala do PC, takže jsem neměla postel a musela jsem dorazit o den později 🙂 ). Rodila jsem v Podolí.

pavlapl
22. čer 2014

U nás nechávají přenášet 10 dní. Já jsem rodila 41+3 po vyvolání. Vyzkoušela jsem úplně všechno abych porod vyvolala a když mě přijímaly do nemocnice tak doktor říkal že nejsou porodní cesty na porod připravené. Holky když se narodila tak měla popraskanou kůži na rukách i nohách takže byla přenášená dýl jak 14 dní. Kluk se narodil 40+6 spontáně sám.

nikollita
22. čer 2014

Já jsem přenášela 12 dní. Moc jsem se bála vyvolávaného porodu, tak jsem dělala, co se dalo, aby se porod rozběhl sám. Kromě známých záležitostí, jsem i 3 dny vytírala podlahu na čtyřech, dokonce jsem dostala tip - sednout si na ždímající pračku 😀 ale to mě jen pak asi 15 minut bolelo břicho a nic 😀
Nakonec došlo k vyvolávání, ale kvůli velikosti plodu byl po 12 hodinách porod ukončen císařem.

hhanca
22. čer 2014

Já byla zavřená totálně až do konce :( Přenášela jsem 10 dní, pak mi v noci praskla voda, tak jsme jeli do porodnice. Ale byla jsem úplně zavřená takže se muselo vyvolávat. Přesně po 24 hodinách přišel malej na svět...Příjemný to nebylo vůbec, ale zvládli jsme to všichni. Držím palce ať je prcek brzo venku a ať se rozhodne sám 😉

eluska87
23. čer 2014

@luciepelichova Ahoj tak jak to s tebou vypadá když máme dnes ten termín? se mnou nijak.byla jsem na kontrole a zatím jako nic 🙂

luciepelichova
autor
24. čer 2014

já jdu na kontrolu dnes a uvidím co se dozvím

luciepelichova
autor
24. čer 2014

@eluska87 tak v pátek jdu na kontrolu a dovim se asi co dál

maxinkaa
24. čer 2014

Všude je to jiné, u nás nechávají přenášet 4 dny a jinak vyvolávají.

eluska87
24. čer 2014

@luciepelichova já jdu ve čtvrtek tak etaky jako zeptám...

zuza01
24. čer 2014

Přenášela jsem od prvního termínu 14 dní, ale jen 7 podle druhého. Píchli mi vodu, dali kapačku, musela jsem pod teplou sprchu a pomalu se to rozjelo. Nebylo to nic strašného, jak se tu často straší, klidný, rychlý porod 🙂 Zkoušela jsem všechno možné, aby to přišlo samo, ale nic z toho 🙂

musipe
24. čer 2014

Syna jsem přenášela 41+1 a porod se spustil samovolně byl však ukončen akutním císařským řezem. Teď jsem ve 38+6 týdnu a dnes my doktor na kontrole řekl, že mám tuhý čípek, že to vypadá tak ještě na 14 dní....Takže mě nepotěšil a mám taky obavy z přenášení.... Četla jsem, že když byl předchozí porod císařem tak se nemůže vyvolávat.

eluska87
25. čer 2014

@musipe tak vyvolat semůže,ale je to horší, protože prý kontrakce jsou po tom větší nebo ne větší to jsem napsala blbě,ale děloha se víc stahuje a to není pro jizvu moc dobré.ale když není zbytí...

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru