Jak dlouho vás nechali přenášet?

petka136
5. říj 2007

Zdravím, tak dneska 10. den přenášíme. Vojtí i já jsme v naprosté pohodě, a přesto už mi dnes chtěl doktor dělat Hamiltona. Odmítla jsem a prý teda v pondělí nástup na vyvolání. Je to nutné, když je vše v poho?

llucka
5. říj 2007

Ahoj, v Praze v Podolí nechávají přenášet 14 dní...ale víc se mimčo kontroluje. Já mám termín v neděli, tak uvidíme.
Držím palce, ať se chlapeček brzo umoudří a vykoukne!!

petka136
autor
5. říj 2007

To doufám!!! Mám z tý indukce trochu strach ☹ , radši bych přirozeně!!!

michelle.k2
5. říj 2007

Ahoj, mě v Praze v Krči nechali přenášet také přesně 14 dní.... Pokud je mimčo i ty v pohodě, nemělo by to něčemu vadit, ale měla by jsi být častěji sledována 😉

nlenka
5. říj 2007

Ahojky. Já jsem přenášela týden a ppřesně ve 41 týdnu se Jurášek narodil.Nicméně uměle vyvolaný porod jsem měla hroznej. Trpěla jsem dva dny a ty poslíčni opravdu stály za to. Doufám,že ty to bude mít mnohem příjemnější. Hodně štěstí

paja
5. říj 2007

Ahojky, tak mě doktor nechal přenášet jen 4 dny a byla jsem moooc ráda 😀 . Ráno jsem přišla na kontrolu, udělal mi nějaký ten "hmat", pak jsem šla domů s tím, že do konce víkendu by to už konečně mělo přijít (byl zrovna pátek) a taky že jo - a byl to docela fofr - do dvou hodin se rozběhly kontrakce a v deset večer byl náš brouček na světě 🙂 . Jinak se ale opravdu nechává přenášet těch 14 dní. Já osobně bych to ale nechtěla - už ty 4 dny byly pro mě psychicky dost náročné - porod se blížil, já byla nervózní, plná strachu, očekávání a taky těšení se... 🙂

mysulka
6. říj 2007

A nevíte jak je to, když má těhule vysoký tlak?Slyšela jsem, že tam nechtí, aby se přenášelo vůbec, ale je to tak nějak jedna paní povídala, tak by mě zajímalo, jaké s tím máte zkušenosti. Děkuju 🙂

betka007
6. říj 2007

petka136 : ahojky, rodila som v Prahe v Podoli, ale prenášala som a pôrod mi museli vyvolať.Nastupila som 41+5tt a porodila som ďalší deň 41+6tt. V podolí nechavajú prenášať 14 dni,ak je všetko ok. Ja som sa bála prenášať,aby sa nepokazila plodová voda, takže som na jednej strane bola rada, že mi dr.pomôžu,ale na druhej strane ako už spomínala aj nlenka, tak tie dva dni s poslíčkami trvajú nekonečne,kým nenastane samotný pôrod.

mysulka: ak máš problemy s tlakom, tak ťa rozhodne nenechajú prenášať, budeš častejšie sledovaná, lebo problemy s tlakom spôsobujú to, že sa dostava malo živín do placenty a plod sa nemusí vyvíjať dobre, väčšinou ma podvahu,ale to si dr. ošefujú , neboj.

mysulka
6. říj 2007

Betko, děkuju moc, naštěstí podvyživené nejsme, jsme o 14 dnů větší 😉 ale to se ještě může změnit. Děkuju moc 🙂 Aspoň na Tři Krále už budem taky tři 😀

bredmax
6. říj 2007

tak já měla termín 1.10. a 5.10. a ve čtvrtek 11.10 musím nastoupit (snad do tý doby porodím), ale zatím snad na pozorování a pak se prej uvidí kdy začnou vyvolávat 😕

terezkaaa
7. říj 2007

Já jsem podle měsíčků přenášela 3týdny! a podle USG 2týdny.Stejně se muselo vyvolávat

pucik
7. říj 2007

ahojky, tak já porodila 13 dní po termínu po 2. denním vyvolávání, prostě se mu nechtělo.Byla to docela síla, to nechci nikoho strašit, ale řekla bych, že na mě vyzkoušeli snad všechny metody kromě císaře. Měla jsem nastoupit 10. den po termínu, přijela jsem , řekli mi , že mají plno, ať přijedu druhý den, že už mě tam teda nechají a pak to začalo, ale stojí to za to, když je to mimčo pak tak krásné, my měli pak 4 kg a Apgar skóre 9-9-10, takže vše o. k., akorát jak byl Daník velký, tak mě pěkně potrhal, tak okamžitě narkóza a šití, tak když jsem se probrala, tak jsem ani nevěděla, co se stalo, jestli už jsem porodila nebo co, ale je to krásné mít toho koblížka, stojí za to ty bolesti vydržet, tak všem držím palce ať je to rychlé a pokud možno téměř bez bolesti 😉 😀

elucinka
7. říj 2007

Já jsem měla vyvolaný porod 8 dní po termínu, malýmu se taky nechtělo a nakonec to skončilo císařem ☹

iwca
8. říj 2007

Akojky, mě doktor vyvolal porod po 12dnech. Sice se Eliška začala chystat už o den dřív, ale nakonec jí stejně musel vyhnat injekcí 🙂

anavka
8. říj 2007

Já jsem přenášela 16 dní 😒

kacenka1979
17. zář 2013

Ahojky všem mám 3 dny do tp...a furt to prý nevypadá že se malému chce . Rodit budu v podolí teď chodím každý 3 dny na monitor jsou tam fakt zlý baby až me to zaráží:-/ jinak ultrazvuk dělali jen při 1 návštěvě vubec nevím váhu mimi☹ máte někdo čerstvou zkušenost jestli po tp dělají věcí kontroli či ultrazvuky? Díky

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru