Jak silně cítíte kopání miminka ve 28tt?

burdka
13. led 2013

Ahoj maminky,chci se zeptat, jak silně a hlavně kde všude cítíte, že Vás miminko kope? Jsem těhotná poprvé,tak se zcela neorientuju 😉 děkuji..

berynka
13. led 2013

Tak záleží, jak je mimčo otočené 😉 . Většinou nejsilnější kopance jsou, kde má nožičky. Někdy je to větší šťouchání, jindy spíš takové převalování. Ve třetím trimestru některá miminka taky trpí na škytavku. Když je hlavičkou dolu, je to cítit lehce dole v podbříšku 🙂 .

aneta0707
13. led 2013

tak to ja si pripadam jako jarni zahrada - krasne okopana 😀 kopance cejtim casto a silne tam, kde ma nozicky... nekdy, kdyz se trefi, tak to i boli. ale ja uz sem tehotna podruhy a rika se, ze to je cejtit vic 🙂

terainspira
14. led 2013

Ahoj, taky jsem těhotná poprvé a příjde mi, že kope, dke může, několikrát denně a nejlegračnější je to ve vaně, protože ty kopanečky dělají vlny 😀 Spíš mi vadí přesuny ze strany na stranu, když sedím v práci za stolem a najednou se takhle po desce stolu převalí to moje břicho... 🙂

veronikadob
14. led 2013

já jsem taky těhotná poprvé, sice už jsem 37tt, ale kopání cítím stále velmi intenzivně 🙂 malý začal kopat brzo kolem 17tt a cítím to hodně kolem nožiček, kolena, patičky, lokty...čím je větší tím intenzivněji 🙂. Od začátku měl rád houpání při chůzi...za chvíli mi to bude chybět ☹ držte se a přeju čilé a zdravé miminko

ela9
15. led 2013

ahoj ja jsem mela uz tri tehotenstvi a s kazdym ditetem to bylo jak intenzivni a jine pohyby a jinak casto.

zamilovanadonej
15. led 2013

@burdka Mně někdy kope malinko, a někdy až to bolí...záleží vážně na tom, jak je zrovna otočené 😉

lucihudy
21. led 2013

Ja jsem v 29.tt a kopance jsou nekdy az agresivni. Uz se mi stalo, ze mala vystrcila asi ruku a udelala se mi takova boule, ze jsem na to zirala jak z jine planety, taky to teda bolelo. Takze v souhrnu je dost aktivni, ale alespon o ni vim 🙂

muminek
3. únor 2013

Malej už kope tak silně že se to dá pěkně pozorovat hlavně večer když si lehnu po celem proběhaném dnu 😀 😀

zlatickamoje
18. únor 2013

Nas honzik kope jak o zavod a posledni dny snad nonstop

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru