Jak vyvolat porod

petulejan
24. čer 2019

Dobrý den ženy,mám termín v pátek ale podle dnešní kontroly se vůbec nic nechystá. Hlavička pořád vysoko. Je tu někdo,kdo i přesto porodil v termínu? Anebo aspoň rady jak tomu pomoci? Děkuji 😊

xantista
25. čer 2019

@petulejan hamiltonův hmat 🙂 a pak fyziologicky mají význam krouživé pohyby, vyvolávají stahy dělohy. Takže leštění oken, mytí podlahy hadrem, tanec..🙂 taky jsem vypadala, že se nic nechystá,v dem tp mi udělali hamiltona, nakupovala sem, tahala nákup do 4.patra, umyla jsem okna a za pár hodin se to rozjelo :D

penelopaw
25. čer 2019

Nečetla jsem vše, takže se možná budu opakovat: holčičku jsem si zřejmě vyvolala pálivými nachos v kině 🙂. Jinak je dost účinný sex, obecně i pohyb + všem svým dětem jsem zkoušela domlouvat 🙂. Zatím máš ještě čas, uvidíš, třeba se mimčo umoudří a vyvolávání nebude potřeba. Držím palce!

petulejan
autor
25. čer 2019

@fly80 Ten jsem nasadila včera 😉 Moc děkuji 👍

petulejan
autor
25. čer 2019

@penelopaw já mám právě pohybu dost,pořád ještě pracuji,nasadíme domluvu podobrém tedy 😀

cital
25. čer 2019

@petulejan ale stálo to za to..porod byl rychlý a bezbolestný, až na ten závěr, ale ten se dal vydržet. Byla jsem po něm úplně fit.

eithelwing
10. říj 2020

Prenayelat jsem tyden a ještě s cukrovkou. V noci před nastupem se to rozjelo. 🙂

Každopádně za mě dlouhé procházky v tempu a vaginální naparky. 🙂

petulejan
autor
12. říj 2020

@eithelwing děkuji za radu,malá už má rok a čtvrt 😁 nakonec došlo na vyvolání a poté akutní císař 🤦‍♀️

eithelwing
12. říj 2020

@petulejan Jeeezkovy, člověk vubec nekouka na datum. 😂😂

petulejan
autor
12. říj 2020

@eithelwing nevadí 😁

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru