Jaká byla vaše váha v 30. týdnu těhotenství? Kolik jste ješte přibrali?

sarkal
26. srp 2008

Ahojky.Doufám,že toto téma už někdo nezaložil,ale nenašla jsem ho tak asi ne.
Zajímalo by mě kolik kilo jste měly navíc v 30tt a kolik jste ještě během posledních deseti týdnů těhotenství přibraly?Já mám v 30 tt 10kg navíc ☹ a bojím se kolik ještě přiberu a to se snažím nejíst večer,nejíst sladké atd.Kdybych přibrala ještě tak těch pět kilo tak by to šlo,ale mám strach,že to bude víc.Sice nosím kalhoty,které jsem nosila před těhu(samozřejmě po úpravě pasu),ale přes boky mám asi o 8cm víc 😖 .Tak mám strach aby to nebylo ještě víc a aby to šlo pak dobře schodit.Tak děkuji za každou odpověď.

haniplanetka
4. pro 2012

já mám ve 30tt mínus 1k, jde to spíš dolů..

anickamaros
6. pro 2012

ahojky no ja som zatial pribrala 12 kg ale neriesim to papam vsetko co mi chuti cukor mam v poriadku tak neriesim kolko priberiem tolko ved potom budem makat na sebe aby som schudla hlavne nech je malicky zdravucky

martinailova
6. pro 2012

ja uz skoro 20kg mam na sebe naviac 🙂

akzeret1
6. pro 2012

já mam 7kg navíc budu začínat 32tt

vendullka
6. pro 2012

já přibrala v obou těhu 8kg, přibírala jsem až od 24tt do 36tt🙂

nana
11. pro 2012

začínam 31 tt a mám o 1 kg menej ako pred tehotenstvom ☹ nevoľnosti nemávam od ukončeného 12 tt, ale vraj malinká rastie podľa dr. ukážkovo 🙂

veronikadob
20. pro 2012

ve 30tt jsem měla 2kg nahoru, teď ve 34tt celkem 5 kg

girafka
20. pro 2012

Tak já mám ve 34 týdnu 10 kilíček nahoře🙂Zní to hrozně, ale prej je to tak akorát 🙂 Njn cukroví dělá svoje 😀

saska2208
20. pro 2012

Ja som za cele tehotenstvo pribrala 4,5 kg. Mala sa narodila zdrava a ja po porode som mala hned svoju vahu nazad este o kilo menej okolo nejakych 44 kg. Teraz mam 43 a citim sa super 🙂

alishia
26. pro 2012

ahojky, tak ja budu začínat 32týden a sem ještě o 3kg hubenější než před těhotenstvím. Vážím 53kg....(zdravotní problémy) ...takže sem zvědavá, co ze mě po porodu zbyde:(

maxiiim
21. led 2013

Tak ja začala 31tt a mám +11kg,myslím si,že to budu mít podobné,jako u prvního prcka,kdy jsem přibrala 17kg,aniž bych se nějak přejídala. Prostě to tak je,něco váží mimčo(malá měla 3,7kg),plodová voda,placenta,prsa atd.
V porodnici jsem nechala 10kg,pokus o kojení byl necelý týden,do půl roku jsem byla na původní váze (ale špeky na břiše zůstaly).

koolombina
22. led 2013

Tak já mám ve 30tt +15 kg. Jím hodně i normálně, ale v těhotenství se to všechno nějak ukládá:( Doufám že už přiberu max. 5kg.

luciita
14. únor 2013

Ja mam 14.5 kg navyse, dufam ze sa to trosku spomali, len mi strasne zacalo chutit sladke 😝

katka_halabalka
14. únor 2013

@sarkal No ja som tiež v 30 tt a kedže mám problémy so žalúdkom pribrala som zatial len 5kg, ale čo sa týka tvojich bokov je to uplne normálne, telo sa pripravuje na pôrod a z toho dôvodu sa Ti musí rozšíriť panva, neboj za takých 10 týždňov to oceníš. Inak pre útechu ja som pri prvom dieťati pribrala 28 kg 😀 z toho 13 posledné dva mesiace a do 4 mesiacov po pôrode to bolo preč.

berynka
15. únor 2013

Ve 30tt asi tak 10kg plus 😅 .

bike
15. únor 2013

Ahoj,jsem ve 29 tt a ma uz 12kg
,se desim kolik jeste priberu ☹

tjupina
19. únor 2013

Jsem těhotná již podruhé a váhový přírůstek mám stejný 8-9 kg. Ale teď si příjdu větší🙂 Syn měl 4020g a bříško jsem neměla, teď jsem jak před porodem, tak doufám že mimimčo nebude mít 5 kg:(

tadlen
22. únor 2013

8kg,jsem v 31tydnu

alexis617
5. bře 2013

@sarkal ahoj ja som pribrala 4 kilá nič si s toho nerob ,že si pribrala viac toto je moje 3 tehotenstvo,pri prvom som nabrala 20 kíl,pri druhom 8 aj tak po pôrode kilá zmiznú samé 😉

abika26
6. bře 2013

v 30tt som mala cca 9kg plus v 1. aj 2. tehu.

veronicka12
7. bře 2013

Ja mam +4kg

darkchoco
7. bře 2013

treba sa pozerat aj na vychodziu vahu a bmi index...ja som mala 47kg pri 165cm na zaciatku a teraz 63kg...zeny s podvahou mozu pribrat viac a zase naopak...

nebetka
9. bře 2013

Ahoj Sarkal, já jsem ve 32.týdnů a mám nahoře 5kg, což mi připadá docela málo, ale vzhledem k tomu, že jsem před otěhotněním byla trošku "macatější" - 70kg, tak jsem ráda, že to neleze tak rychle nahoru... kupodivu roste jenom břicho, ostatní zůstává na stejných rozměrech ...

zlatickamoje
9. bře 2013

jsem ve 31tt a mám nahore 10kg

norma
25. bře 2013

jsem v 30tt a mám 6kg nahoře 😉

rebekasaska
25. bře 2013

no tak ja som v 27tt a uz som pribrala12kg

saskahola
26. bře 2013

Ja som v 30. tt a zatial som pribrala 7 kg . 🤐

andulka86
30. bře 2013

Ahoj holky, nechci, aby to vypadalo, že moralizuju, protože sama váhu hóódně řeším a hlídám dost i mimo těhu a minulý týden jsem měla velkou depku, že u druhého dítka přibírám více než u prvního. Každopádně teď jsem si četla přispěvky maminek, které přišly o miminko a řeší jak dál postupovat. A co k tomu dodat ? Jen jim popřát hodně síl a vyjádřit velký obdiv, kéž by i ony mohly mít naše starosti. Já se teď osobně už z váhy tolik stresovat nebudu a budu jen doufat, že všechno stejně jako u prvního dítka vykojím a dám dolů díky nočnímu vstávání. Přeju všem příjemný zbytek těhu bez komplikací 🙂

syslica
30. bře 2013

Riešiť váhu je zbytočné, aj sa porovnávať, lebo každá máme inú "štartovaciu" pozíciu. No pridám sa do výpočtu: + 8 kg.

mariana1
17. dub 2013

ja mam na konci 30 tt +12kg 🙂 snad to dam dole, teraz drobcovi doprajem vsetko 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru