Je možné cítit pohyby miminka v 19. týdnu?

nikkik
29. čer 2018

ahojky 🙂
Jsem ted 19+2tt. Sice prvorodicka, ale pohyby citim od 16tt.
Je mozne, ze jsem dnes citila prcka rukou pres bricho? Lezela jsem na posteli, ruku na podbrisku a nekolikrat mi dost znatelne nadskocila i přítel to cítil.Bylo to opravdu jakoby kopnuti, ale prijde mi to dost brzy…Máte někdo podobnou zkušenost? Je to vůbec možné, když prcek je ještě tak malinký?

berynka
29. čer 2018

Jasne, je to mozny

nhaty
29. čer 2018

Je to možné, měla jsem to stejně. I manžel malého cítil už v 19 tt ☺️.

lobella
29. čer 2018

Urcote, jsem tez prvorodickaa prvni pohyby jsem necitila, ale videla v polovine 18tt a o 3 dny pozdeji citila prvni kooanecek do ruky, trvalo cca 3 tydny, aby to bylo pravidelnejsi, ted jsem 22tt a mrnous kope i pres dencitim i kdyz stojim, jen pri pohybu zatim ne, ale vecer uz kope casto...

nikkik
autor
29. čer 2018

jee holky díky 🙂 uz jsem si trosku pripadala jako blazen. Ale byly to fakt docela silné pecky, tak si myslím, že to nejde s nicim zamenit. Mam placentu nekde vzadu, tak to mozna bude i tim. Nesel nam internet, tak se mi tenhle prispevek ze vcerejska ulozil az dnes. A dneska rano jsem mela teda v brisku pekne rodeo, trosku me to i bolelo, tak snad bude vse v poradku.

cherris
29. čer 2018

Já jsem u prvního cítila pohyby od čtrnáctého týdne, nikdo mi sice nevěřil, ale jakmile zesílily, tak mi bylo jasné, že už tehdy to bylo ono. U druhého až od 16. a manžel taky cítil už před 20tt

preiba
14. črc 2018

U prvního jsem cítila v 17.tt, u druhého teď od 15.tt...

urtica
14. črc 2018

Taky taky...od 17 tt , kolem 20 tt už to byly slušné kopance

bayt
14. črc 2018

Ja je citila od 16 tt nebo 17 tt, uz nevim.

monikaah
9. říj 2018

Je to možné, já je začla cítit v 17tt 😊😊

ladyhacek
9. říj 2018

V 18 týdnu jsem " něco" cítila. DR se na to moc netvářil, že až bsi budu jistá ( prvorodička) ve 20 týdnu už kopal manžela do ruky
Říká se, že u druhého cítíš pohyby dřív. No rak u mě to neplatilo 🙂 druheho ho nějak pi 20 týdnu kolem 20 týdne

lillyh
9. říj 2018

Ano 🙂 u první dcery to bylo okolo 19tt a druhé teď na konci 16tt 🙂

karlajasmine
9. říj 2018

Ja jsem prvniho citila kolem 14tt, a druheho jsem citila uz v 9tt. Dr mi tvrdil, ze je to nesmysl, v 9tt neco citit, ale naprosto jasne jsem citila v brise drobny pohyby, jakoby bublinky, a bylo to uplne neco jinyho, nez kdyz bublaji streva. Prcek byl v te dobe na predni stene delohy, tak asi proto.

misicka1988
9. říj 2018

První jsem cítila v 16tt, druhé ve 14tt, a třetí také kolem toho 14 tt. Takže určitě je to možné 😉

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru