Je normální mít pořád hlad? Jsem ve 32tt

nesticka
15. srp 2013

Ahojky všechny, mám takové menší dilema ohledně jídla 😝 Jsem ted 31+1 a poslední tak 2-3 týdny mě trápí ustavičný hlad..pořád v tý papule musim něco mít a když chvíli něco nezobu (max.2 h) tak se mi žaludek hlásí a je mi až špatně od žaludku, jakobych nejedla nic od rána. Dnes například jsme dojídala oběd a kručelo mi v žaludku, vůbec jsem se necítila najedená. Mám nahoře necelých 10kg, všechno v naprostém pořádku. Jen tohle mě nějak znepokojuje připadám si fakt jak nenažranec 😀 Nejsem v tom sama, že ne? 😀 😀

xvink
15. srp 2013

Já jsem teprve 19tt+3 a jsem na tom skoro stejně 😉 Ráno doma snídám, pak v práci hned po příjezdu svačinka, dopo jogurt + ovoce. Po obědě vydržím tak 3h a začíná to nanovo. Ale zase nejsem schopná toho sníst moc najednou. Zatím jsem přibrala jen kilo, ale jestli mi ten hlad takhle vydrží, nevím, jak dopadnu 😎

llluckaaa
15. srp 2013

Já měla žravou už od záčátku a vydržela mi až do porodu. Měla jsem hlad pořád 😒

janapavlik
15. srp 2013

Taky mám furt hlad 😀 A hlavně chutě na nezdravé, pěkně promaštěné chipsy, mňam 😀

ebsian
15. srp 2013

Je to normální, nejvíc žravá jsem ale byla 8+9 měsíc těhotenství a ještě více po porodu při kojení, takové návaly chuť na sladké jsem dřív nezažila!! Přibrala jsem v těhu +10kg a i když cvičím, jak drak, mám stále nějaké kilčo navíc, protože si dopřávám 😀 Už mi to končí, protože i to kojení už není taková frekvence, malá krásně papá jídlo, už nebude výmluva na kojo a šup do hubnutí zas. 🙂

lv
15. srp 2013

Musela jsem mit v misce par piskotu na noc, bo bych hlady a nevolnosti asi zdechla..jedla jsem vetsi porce nez muj 110kg muz..jo je to tak 🙂

mabe
16. srp 2013

zrovna včera jsem si rikala, ze to není normalni. poslední dny me chytla zase zravka, ale silena, jak pises. musim porad mit něco v puse a jak nemam delší dobu něco, tak je me zle. proste telo si zada prisun energie a zivin pro mimco, tak mu to musíme dat 😉 zatím jsem pribrala +8kg, snad to nedostanu na 20kg. 😀

alpakovo
16. srp 2013

neřešila sem to, v kuse jim celý druhý měsíc 🙂 jak v té puse něco nemám, je mi hned strašně zle 😠

lenicka07
16. srp 2013

Taky jsem se hrozně rozežrala, hlavně při druhém těhu 🙂 Myslím že tělo ví, co je potřeba a řekne si o to... protože já po prvním těhotenství hodně zhubla kojením, tak jsem si mohla dovolit se nacpat... sice jsem celkem přibrala za druhé těhotenství skoro dvacet kilo, ale je to pryč a já mám o deset kilo míň než před prvním těhu.... takže u mě ta žravka byla příprava na kojení 🙂 bez těch kil už bych dneska byla jak z koncentráku 🙂 .. jím dvakrát tolik co manžel, on přibírá a já hubnu, sice pomaleji, ale jistě...

sany284
1. únor 2016

Ahoj holky,ja jsem 30tt a mam neustaly hlad uz si pripadam blbe ze partnerovi doma vsechno snim🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru