Jsou to poslíčci? Kontrakce, které po pár hodinách mizí

skavenka
13. pro 2013

Ahoj holky jsem ve 37tt, podruhé těhotná,ale to co se děje neznám. Ve středu k večeru mě začlo píchat v podbřišku,kontrakce slabé,bolesti do zad, nakonec se to asi po třech čtyřech hodinách uklidnilo, v noc mě to sem tam vzbudilo,ráno jsme vstala a pak to začalo zas,ale jen takové slaboučké sem tam přes den,večer to začalo mít docela grády ,ale po 4 hodinách opět klid,usla jsem a dnes ráno už zas. Mám doma malýho dvouletýho kluka ,manžel musel do práce,tak proto píšu sem a nejedu rovnou do poordky. Navíc už jsem jednou skrz poslíčky jela,neměla sme nález k porodu a jelo se domů. jsme na prst otevřená,hlenová zátka mi odešla ten minulý týden ve středu,jsme neštastná ,měla jste to některá taky tak?

rilwen
13. pro 2013

Ahoj, jsem ve 39tt a od cca 37/8tt mám to samé. Celý den si připadám, jak když mám silnou menstruaci, břicho mi tvrdne a večer se to vždycky rozjede. Začne mi být špatně od žaludku, průjem, bolesti vystřelující do kříže a zad - jen tam nemám přestávky, kdy by to přestalo. Už jsem si několikrát myslela, že pojedeme, ale vždycky k ránu usnu. Vzbudím se a mám zas břicho jako šutr a "menstruační bolesti" až do večera. Chodím pořád na záchod, protože se mi tím tlakem pořád chce - respektive nepoznám, kdy je to ono, a kdy je to jen ten tlak a velmi špatně se mi chodí - jak bych měla hlavičku až mezi nohama. A tak se to pořád opakuje. Zátka mi odešla před týdnem, trochu jsem i krvácela. Myslím, že je to všechno jen cvičení, protože z toho nejsou pořádné kontrakce a bez nich se porodit dá těžko. 🙂 Jestli a jak se otvírám, to nevím, protože u nás v porodnici nevyšetřují. ☹

klaire22
13. pro 2013

to vypadá opravdu na poslíčky. Já je teda za celé těhu nezažila, tak nemohu úplně přesně posoudit, ale z toho, co popisuješ, to vypadá na ty poslíčky. Kontrakce, bolesti a pak to přejde.
Hodně holek doporučuje si dát horkou vanu. Když to přejde, tak určitě ještě nerodíš a aspoň ty bolesti přestanou.

romantika
13. pro 2013

ahoj ja mela druhy taky divny, porad jsem ke konci krvácela a mne zase tvrdili ze pry u druhého porodu to tak muze byt, ze se tak otviram. porad rikali ze do par dnu budu rodit a nic a krvaceni se stupnovalo. no ja nevim, nemela jsem nervy a vždycky jsem tam jela a nakonec byla moje intuice spravna, takze mne v zaveru vyvolavali a prckovi uz se tam nelíbilo a mela jsem placentu odešlou. nechci strasit, ale pokud bys fakt mela strach ze se něco deje, radeji jed. ja mam pocit ze materska intuice je nejlepší.ale obecne při tom druhem mne ten spodek taky delal vse mozne. byla jsem si min jista nez u prvního. Kdyby si mela pocit, ze něco opravdu zacina tak radeji jed, druhy porod je hodne rychly, hlavne posledn faze otvirani je supka, shodly jsme se na tom všechny. To se otevres rychle, tak kybys mela podezreni, zavolej si sanitku, dite muzes vzit v nejhorsim sebou.

rasha
13. pro 2013

Já měla v druhém těhu taky takové poslíčky a to hodně týdnů před porodem... V prvním těhu jsem to nezažila.Zátka sice neodešla,ani otevřená jsem nebyla,ale třeba den před porodem jsem měla už docela bolestivé posl.po 8-10min,trvalo to třeba 2 hodiny a pak to ustalo...
Na druhý den už bolesti zesilovaly,tak jsem jela do porodnice s kontra po 7min. a při příjezdu nález 4-5cm,za hodinu 8 cm a do další půlhodiny malá venku,takže fofr 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru