Kolik jste měly cervix skóre v 33+0?

sparka
3. dub 2009

ahojky zajímá mě jaký byl stav vašeho hrdla v 33+0 a velikost dělohy v cm...

romankav
3. dub 2009

Doktor mi hodnotil CS až od asi 36.tt Do té doby se asi počítá s CS O. A velikost dělohy, to se snad neměří.. Na co to potřebuješ vědět?

bledulka
3. dub 2009

sparko- u minulého těhu nevím-lékař mě vyšetřil jen ve 28 týdnu (pak až při docházení do porodnice mě vyšetřovali tam) a ve 28 týdnu jsem měla CS 1,nyní v tomto těhu jsme měla ted v úterý CS 2-což je Ok

myslím,že máš v těhu průkazce takovou tabulku,kam lékař CS píše a tam je i kolonka kolik v kterém týdnu je kritická hodnota...vše pod tuto hodnotu by mělo tedy být v pořádku..určitě by Ti lékař řekl,pokud by se něco dělo 😉

velikost dělohy mi měří dr také a většinou mi to plus mínus jeden cm odpovídá týdnům těhu 🙂

krista
4. dub 2009

Ahojky,
já jsem měla kolem 32tt CS 2 a rodila jsem 38+6. Velikost dělohy moje bývalá Dr. sice do průkazky zapisovala, ale nikdy mi ji neměřila 😝

andara
4. dub 2009

Ja mela od 16tt CS1 kvuli polotuhemu cipku a ted mam od 30tt C3 - jednicku mam u konsistence (polotuhy), smeru cipku (medio-sakralne) a zkraceni (mene nez 50%) a vsechno v pohode,ted jdu v pondeli,tak jsem zvedava jestli je nejaka zmena. A velikost delohy,no onami tam vzdycky psala mesic,kteremu odpovida a obcas merila vysku tim gravimetrem.

sparka
autor
5. dub 2009

holky díky já už si to u malý nepamatuju ale ted v 33+0tt jsem měla cs 3 z ničeho nic během 12dnů mi to z 0 zkočilo na 3 tak jestli to takhle půjde dál tak budu rodit asi dřív...hlavně ještě vydržet aspon 3týdny...no já mám právě dělohu nad hranici normy

lucie.krajcarova
6. dub 2009

u mně to bylo rozhodně 0, 1 až v týdnu 34.

laska.nezna.hranic
7. dub 2009

já to mám úplně jako krista. ale možná je to tím, že mám stejnou doktorku jako měla ona 😀

bertica.h
15. dub 2009

ja mám v 34tt CS 0

lada82
15. dub 2009

ja mela u Davidka ve 33+0 cervix score 2 a vysku fundu 30 cm...
ted u Betky jsem mela ve 26+0 vysku fundu uz 23cm - CS 0

lada82
15. dub 2009

jo, a narodil se 2 dny pred terminem

poradvpohode
15. dub 2009

Ahoj,
mně bylo dnes sděleno CS 3! Doktorka nebyla rozhodlá, zda mě pošle do nemocnice, tak mě poslala do FN, aby to zvážili jiní. Zatím mě poslali domů a uvidím v pátek........... 😒 Čípek mám 23 mm.

cernobilka
15. dub 2009

Mně tedy ještě nikdy můj doktor žádné CS sklore nesdělil ani nikam nenapsal... jenom na minulé kontrole v třicátém týdnu mi řekl, že mám čípek asi 3cm a že to je v pohodě.

karotky
15. dub 2009

32+6.............SF 29cm,CS 3
33+6.............SF 30cm,CS 3-4! 😀
Sparka,neboj se.Mě dr. strašil předčasným porodem,ládoval mě magnéskem a nakonec mi porod vyvolávali ve 40tt,protože jsem měla náběh na preklampsii(doufám,že to píšu správně 😅 ).Nebýt oxitocinu,byla bych těhotná do teď. 😝

simbro
15. dub 2009

tak já teda nevím, ale já mám od cca 20tt Cs 1, teď ve 33tt mám CS4 a nikdo mi neřekl, že bych to měla nějak řešit, podle někoho není CS směrodatný k předč,porodu tak nevím

bertica.h
16. dub 2009

ja by som sa už rada posunula..aspon na tu jedničku..dvojku..ale asi to má by´t tak,ako to je.pri prvom tehu neviem ani ako som to mala..
symfýzu mi nikdy táto dr.nemerala

sparka
autor
17. dub 2009

tak včera sem byla udr a ám cs 4 v 36tt tak snad ok...

marticumacek
17. dub 2009

Holky,a kde to v té průkazce čtete?Já jsem našla kolonku CS na dvojstránce s názvem porodnické vyšetření.Zápisy tam mám od 14+3tt a vždy jsem z toho vyluštila číslovku 34 😕 Tak vůbec nevím,jestli je to dobrý nebo co....Jinak můj doktor šíleně škrábe,vůbec nepřečtu ty další pozn.(jak jsou vypsané subjektivní stesky,medikace...)
Každopádně doktor neříkal,že by mělo být něco špatně.Na další kontrolu jsem pozvaná zase až za měsíc.Takže nějaký rizikový případ nejsem 😉

sparka
autor
17. dub 2009

marti:to se vtom teda fakt nevyznám...já to mám napsaný i u tý křivky

kalerat
13. říj 2009

aaabbbc • 1d, 32tt • Dnes v 16:48
ahoj maminy, jak dlouhý máte čípek po 30 tt?moc děkuji za informace.

katullaa
2. led 2015

Můžu dotaz - jsem 33 tt (32 + 1) a dneska jsem se dozvěděla toto:
cervix 38 mm, mírný funneling, hrdlo po špičku prstu, střední konzistence.. Co to znamená pořádně?
Moc tomu nerozumím ☹
Díky za reakce..

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru