Kolik jste přibraly ve 28. týdnu těhotenství?

martinka24
5. bře 2013

Chci se zeptat, jak jste na tom s přibíráním na začátku třetího trimestru a jestli se cítíte unavené jako na začátku těhotenství?

pismenka
6. bře 2013

@martinka24 pořád jsem byla unavená,pořád jsem po obědě chodila spát. Váhu už si nepamatuju,ale tak v normě, 12kilo za celé těhu.

martinka24
autor
6. bře 2013

Tak to jsem zvědavá , já mám teď na začátku 29 TT 7,5 kg nahoře, ale s prvním jsem to měla podobně a skoncila jsem na 18 kg... 😒 ale malý měl skoro 4 kg, teď bych to chtěla zmírnit, aspoň na těch 13 kg, ale nevim jak...

pismenka
6. bře 2013

@martinka24 prosím tě neřeš to, jéé no tak budeš mít víc. To se vycvičí!! 😎

andulka86
24. bře 2013

ahoj, já jsem právě teď docela nešťastná z váhy. U dcery jsem nabrala celkem 13 kilo, což mi přišlo akorát, protože jsem byla před těhu hubená asi 56kg, ale teď mám už 10 kilo nahoře, vůbe to nechápu, ale je mi jasné, že se do 13 kilo v životě nevejdu. já tedy začínám teprve 27.tt, ale chodím spát kolem půl deváté, déle to nedávám a kdyby mi to dcera umožnila tak bych si dáchla i po obědě 🙂

ladenka
24. bře 2013

Jsem 29tt a mám nahoře 11-12kg, je to víc než u prvního těhu, ale co se dá dělat.

nikola2216
24. bře 2013

ja pribrala 11kg

kajalka
24. bře 2013

Zatím kilo a půl. A unavená jsem furt, ovšem je otázka, jestli už nejsem jen rozválená 🙂

martinka24
autor
24. bře 2013

Mně doktor řekl, že se přibírá cca 1,5 kg za měsíc podle tabulek , takže kilo a půl jsem měla nahoře asi tak ve druhym měsíci 😀
@kajalka a nemáš nevolnosti, nebo čím to je, že tak málo nabíráš?Taky se říká, že hubeňouři nabírají rychleji než ty holčiny, co už nějakou zásobu mají, vidím to u kamarádek....

kajalka
24. bře 2013

@martinka24 Přesně tím to je, nejsem hubeňour 🙂 A snažím se nerozežírat, hodně čtu, jak si některý (i dost výrazný) holky dopřávaj kolikrát v noci šílený kalorický bomby a po pár měsících pláčou, že jim to nejde dolů. Nechci tak dopadnout, takže večer jím hlavně zeleninový saláty a vůbec dbám na to, co jím. Vždyť to se mnou "jí" i to mrně 🙂

martinka24
autor
24. bře 2013

@kajalka já jsem ve 31TT a mám 9kg nahoře, před otěhotněním jsem měla 59kg a asi 170 cm, takže zatím jsem spokojená, snad za ty dva měsíce nenaberu ještě pět kg ikdyž asi jo 😀 , s prvním jsem přibrala kolem 18kg, ale šlo to rychle dolu ...

peetulka22
24. bře 2013

Já jsem 27+6tt a mám +5kg

quiquo
25. bře 2013

jsem 28tt a mám nahoře 17 kg!! horor a to se v jídle hlídám, protože u první dcery jsem přibrala celkem 25kg, proto jsem si řekla, že tentokrát to nesmím nechat zajít tak daleko, ale ono to stejně letí nahoru, i když skoro nic nejím a lítám kolem dcery ☹

caroliine
26. bře 2013

Jsem 28Tt a mám 10kilo nahoře s prvním dítětem jsem přibrala 29 kg a vše jsem schodila do 3 měsíců... 🙂 tělo si vezme co potřebuje tak váha jde pro mě stranou po porodu musím svičit a cvičit ale jde to suprpvě doloů až pak se hlídím co jím 🙂

abby003
26. bře 2013

Ja jsem pred otehotnenim mela 57, pak jsem shodila 4 kg behem prvnich 4 mesicu a ted mam 58 kg, mam ale sileny bolesti bricha, mam pocit ze mi bouchne, boli me pri cemkoliv, takze mam narizeny prisny klidovy rezim minimalne na 14 dni do dalsi kontroly, mate taky nejake potize nebo vse klape jak ma?

eva518
27. bře 2013

ahoj, končím 27tt a mám zatím 4 kg plus. Ale radši bych měla víc a neměla stresy 😒

wladka73
10. čer 2013

já jsem zatím zhubla 6 kilo ale mimi roste dobře tak jsem v klidu.

speedygon
11. čer 2013

Tak já jsem 29.tt a už mám nahoře 15.5kg-nechápu...teď jsem za týden někde nabrala 3kg...v předchozím těhu jsem před porodem měla +20kg, do toho se ale s takovou rozhodně nevejdu

lenkabeg
18. čer 2013

ahoj já sem 29 týdnu a přibrala sem 10 kilo ))

mmaarrket
17. črc 2013

Ahoj, já jsem 28+2 a máme nahoře 9 kg 🙂

lostris88
17. črc 2013

já jsem 28+5tt a mám nahoře 8,5 kg 🙂..myslím si, že to je akorát..a jsem spokojená 😀..a baštím na co mám chuť, nijak se neomezuju..ale je taky výhoda, že žádný extrémní chutě nemám a ani pocity hladu 🙂.. ale každopádně třetí trimestr bude asi rozhodující..tak uvidíme s kolika kg půjdu rodit 😲 😀

angelsb
18. srp 2013

ja jsem 27tt a jen 3kila 😉

zrzzynka
10. zář 2013

já jsem 27tt a mám nahoře už 14 kg :( do 5 měsíce jsem přibírala jen po 1 kg za měsíc ale mezi 5-6 to najednou byly 4 kg a jde to furt nahoru :( vždycky se vážím až na poradně u doktora a děsím se, kolik se mi tam zase ukáže ☹
Dobré je, že kromě břicha a prsou to na mě není nijak zásadně vidět, za což jsem ráda ale děsím se, kolik ještě přiberu do porodu a jak se toho pak zbavím ☹
Nesnáším totiž cvičení 😀 a to jím úplně normálně jako předtím, než jsem otěhotněla 😒

zrzzynka
10. zář 2013

@angelsb obrovská závist!!! 😉 😉 nějaký recept jak moc nenakynout? 🙂

angelsb
10. zář 2013

@zrzzynka no teď jsem byla na prohlídce 30 tt a poskočila jsem pěkně + 7 kg miminko má už 1300 g😉

zrzzynka
10. zář 2013

🙂 🙂 tak to je prima, očividně je to normální 🙂 🙂
a pociťuješ to nějak zásadně na sobě ta kila?

1miska
10. zář 2013

jsem 25 tyden a zatím + 2 kila 🙂 ale radost z toho moc nemam - poslouchat ty vecny reci kde mam bricho a ruzne rady.... to člověka spis stresuje nez se raduje ze moc nekyne... ale je to tim ze az do 22 tydne jsem ještě porad občas zvracela a byvalo mi blbe

wwpetulkaww
30. zář 2013

Já jsem 31 týden a mám nahoře 3,5 kg 🙂 a s takto malou vahou cítím pohyby dosti, často i bolestivé 😉

barunka87
29. říj 2013

Tak ja jsem 26tt a jsem konecne na sve puvodni vaze, kterou jsem mela pred otehotnenim, coz je 58kg. Prvni 4 mesice jsem jen prozvracela, takze jsem hodne zhubla, a vlastne sem tam zvracim jeste ted.... Taky porad jen posloucham, kde mam bricho, ze vypadam jak ve tretim mesici, a pritom jsem uz na konci sesteho. Budte holky rady, ze pribirate, radsi bych mela o par kilo vic a byla v pohode neztohle....

leejlaa
5. lis 2013

@zrzzynka tak to jsme na tom skoro stejně já jsem 28tt a nahoře 13 kilo, dneska sem byla v poradně a úplně sem se zděsila, když řekla že sem od minule přibrala 5 kilo!! Nemám doma váhu, takže se nekontroluju, a jím si všechno co chci, tak jako sem to vždycky dělala celý život...je to na prd

lujdicka
6. lis 2013

Ahojky holky, tak ja jsem 26+4tt a mam nahore 8-9 kg, jak kdy, porad to kolisa. Dlouhou dobu jsem se držela na 5 kg, ale ted mi najednou vystřelilo brisko strasne rychle a roste snad kazdym dnem téměř před očima a vaha zacala pekne stoupat. Je teda fakt, ze si nic nezakazuju a jim všechno, na co mam chut 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru