Kolik máte navíc kileček ve 39tt? Už se z toho hroutím

pavluska88
12. lis 2013

Kolik máte navíc kileček ve 39tt? Já už se z toho pomalu hroutím ☹ Děkuju

jenea
12. lis 2013

Já mám nahoře 20kg, je to pořád v normě. Ale já se cejtím už hrozně... z velikosti 34 jsem na stupni velryby...

monasek84
12. lis 2013

14 🙂

pandicka9
12. lis 2013

ahoj já u prvního měla ve 39tt plus 39 kg 😀 ☹

pe3cka
12. lis 2013

Vůbec z toho nestresuj...to jsou malé věci, hlavně abyste byli oba v pořádku...po porodu to půjde dolů.... mno, já u prvního měla +7, a u druhého -8... 🙂

vespinka
12. lis 2013

Já měla asi 12 kg, a v porodnici nechala minimálně 5. Další šlo dolů samo, neboj se 🙂

frufrunka
12. lis 2013

U prvního 15, u druhého 7 - to už jsem byla poučená a hodně se hlídala. Teď se mi hlídání nedaří, takže to vidím zase na nějakých 15-20... 😀

klaire22
12. lis 2013

Já měla 16,5kg, ale právě v tom týdnu před porodem jsem z ničeho nic dala 1,5kg dolů, takže jsem šla rodit s 15kg navrch.

miskadis
12. lis 2013

U první dcery 8 kilo, u druhé 12 kilo.

selverin
12. lis 2013

20 a jsem jak veleryba 😀 snad to půjde pak dolů nějak 😉

amabilis
12. lis 2013

U prvního dvacet kilo, u druhého trošku míň, ale zase to pak nešlo dolů. U třetího nevím, ale mám opravdu strach, že nabydu obřích rozměrů. Ale za to dítě to stojí, holt pak budu muset na sobě máknout 😀

naomi6
13. lis 2013

U prvního jsem měla ve 39. týdnu nahoře 13 kg, teď jsem ve 30. týdnu a už mám nahoře 10, takže se toho taky bojím. Celkově je teď to druhé mimčo o dost větší, než byla dcerka, tak uvidíme. Přeju hodně sil všem!

andelka
13. lis 2013

U prvního 7kg, u druhého 11kg (děti shodně 3,2 porodní) ..šlo to dolů samo, u prvního rychleji, u druhého trošku pomaleji,ale půl roku po porodu jsem byla ještě v minusu. Klid..každý to má jinak, dopředu se stresovat je blbost..pokud něco zůstane, časem s tím určitě něco uděláš, když budeš chtít a mít pevnou vůli. Užívej si těhu a neřeš to dopředu, přibírání člověk stejně houby jak ovlivní.

lili1986
14. lis 2013

Ahoj u první jsem měla ve 37tt + 33kg 😀 😀 😀 z 60kg jsem skončila na 93kg 😀 u druhé mám ve 31tt + 8.5kg 😀 Jelikož jsem začínala na 80kg a furt skáču kolem malé. Taky záleži kolik byla tvá výchozí váha. Hubené holky přibíraji více 😀 jen je pak těžké to zhodit měla jsem velké deprese když jsem místo 60kg musela kupovat oblečení na 80kg ☹ a ani po roce to nešlo dolu 😖

betysek
14. lis 2013

U první 12 kg, ašlo to po porodu velmi rychle dolů. Během 6 t jsem byla o 3 kg níže než před těhu. S druhým 10 kg, ale ta nějak moc dolů nejdou, mám po 1,5 roce pořád 2 kg navrch, ale hlavní je, že je mimčo zdravé🙂

mimarse
14. lis 2013

Mám 21kg nahoře 🙂 Celé těhu jsem neblindila, jen jedla, takže asi i proto. Jinak počáteční váha byla cca 54 kg.

blondynka400
14. lis 2013

U prvního těhu 17, u druhého 20. (u obou jsem rodila v 39tt),jak jsem ale vysoká, docela se to na mne vždy ztratilo. Po prvním to šlo dolů samo, stačilo kojit a nesedět na gauči, půl roku od porodu jsem byla ještě asi 7 mínus a vypadala jako vyžle, u druhého to šlo dolů taky, ale pomaleji a chtělo to nějaké cvičení, na své váze jsem byla asi za 8 měsíců. V jídle jsem se nikdy neomezovala, ani jako těhu nebo kojící, spš to chce se hýbat, což s prckama není až takový problém. Osobně po porodu nevídím až takový problém váhu, ale pevnost, ta bývá větší oříšek. Dost často máš svojí váhu, ale tělo prostě vypadá jinak. Jak říká můj doktor, už jsme pak použité 😝 😀
Neboj, ono to půjde. Já pak na konci druhého těhu na váhu radši nelezla, protože vidět 8 na začátku , to bylo pro mne na infrarkt 🤐 Takže možná skutečný přírůstek byl ještě větší, já to vzala odhadem 🤐

stazina
16. lis 2013

Ahoj, neřeš to ,ono to potom pujde dolů samo..nebo alespon čásečně..u dvojčat sem přibrala 26kg, odcháze ajsem z porodnice a měla navrh už jen 3 kg, u dalšího syna 16kg, v porodnici jsem nechala 10 a ted asi 12kg...držím palce, at jemimi hlavně zdravé, kila ak pořešíš🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru