Kontroly na Bulovce. Jak to tam chodí?

strasidelko
16. zář 2019

Ahojky děvčata, mám na vás dotaz.
Na začátku října jdu naposledy k dr na kontrolu a pak mám docházet do nemocnice kde jsem registrovaná.
A tou je Bulovka.

Nevíte některá jak to tam chodí? A kam přesně jít a jestli se tam musím objednat nebo rovnou mohu přijít?

Děkuji všem kteří napíší.
Krásný den

avital
16. zář 2019

Ahoj, zavolas do poradny, domluvis si termin. Prvni navsteva je s UTZ, nahlasis se v kukani u vchodu, jdes na UTZ(-1.p), pak na poradnu(-1.p). Dalsi navstevy uz se nemusis nikde hlasit a jdes rovnou na poradnu. Do 38tt se dela 5 minut monitor, vysetreni nemusis, od 38tt chtej delat vnitrni vysetreni, od 39tt dlouhej monitor. Dalsi UTZ je v terminu.

merope
16. zář 2019

Jinak na Bulovce je teď nově Centrum porodní asistence - kdybys chtěla rodit jen se svou porodní asistentkou (dodá i nemocnice) a měla absolutně pohodové těhotenství.

A naopak rizikové je hned vedle porodních sálů, šíleně tam táhne od dveří (já tam nastydla) a docela se tam čeká. Je potřeba se tedy předem objednat.

zvaskova
30. zář 2019

@strasidelko Bulovka je úplně super, já tam rodila 2x a v obou případech zachránili život mě i klukům. Jen je třeba si zavolat do poradny pokud nemáte problém tak normálně fyziologickou s problémem do rizikové... Zavolejte a domluvte si termín i čas, v té fyziologické ten čas vycházel dost dobře, riziková už je horší 😀

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru