Krvácení na konci těhotenství. Máte zkušenost?

jani12
7. bře 2011

Ahoj všem, chtěla jsem se zeptat, máte někdo zkušenost s krvácením na konci těhotenství? Jsem v 39 tt a včera večer jsem začala krvácet, byla to krev s chuchvalci, ne moc, vzala jsem si vložku - intimku a během noci neprotekla.Někde jsem četla, že pokud neprotečou 2 vložky, je to ok, ale nevím. Myslela jsem, že pojedu do nemocnice, ale ráno to přestalo. Teď jsem začala špinit tmavou krví, ale není toho moc, ale chvlílemi je to zase s chuchvalci tmavé krve jako při menstruaci. Čekám první dětátko, tak se bojím, máte s tím někdo zkušenost? Myslíte, že to může být hlenová zátka? Bolí mě v zádech, ale nijak výrazně, voda mi neodtekla. Děkuju moc za rady 😉

mabe
7. bře 2011

@jani12 ahoj, ja s tim zkusenosti nemam, ale jela bych radeji do porodnice. podle me to muze byt hlenova zatka, ale radsi bych zajela.

dlabinecka
7. bře 2011

@jani12 Moje segra takhle začala rodit. porodila cca 12hodin po tom, co začala krvácet. hlenová zátka není takhle tmavá. jela bych do porodnice...

wacinka
7. bře 2011

jela bych určitě do porodnice, určitě to nic nebude, ale abys měla jistotu

rubika
7. bře 2011

Určitě je lepší zajet si do porodnice aby zkontrolovali miminko,a jestli se případně nechystáš k porodu, hlenová zátka to asi není to bys poznala.
Znám pár případů kdy krvácení ke konci těhu neskončilo dobře tak se raděj nech vyšetřit.

jani12
autor
28. bře 2011

Ahoj,, děkuju Vám za rady, jelikož to krvácení sláblo, do porodnice jsem nakonec nejela. Porodila jsem za 4 dny: 11.3., vše je OK. 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru