Kyčle v šesti týdnech - široké balení

mendoza
13. pro 2018

Doporučeno davat něco mezi nohy na roztazeni kyčlů ma někdo prosim zkušenosti dekuji .

eflerovapetra
13. pro 2018

My od porodu ,co nas pustili domu davame dve klasicke latkove pliny,aby mel maly nozicky od sebe.

mendoza
autor
13. pro 2018

Děkuji za info😉

Široké balení se tomu říká 😉 též jsme dávali ale už přesně nevím teď jak. Na široko složené látkové pleny tuším dvě? Kolem pasu svázané též plenou. Mrkni na netu nebo určitě někdo poradí jak přesně. Nesmí to být jen přehla plena na půl a půl to vím že bylo málo

evka_jurca
13. pro 2018

Ještě je super a míň práce s tím - kalhotky na široké balení Himer, cena 350,-.

nupta
13. pro 2018

@mendoza Nám v porodnici ukazovali 3 pleny složit na třetiny a ty pak dát přes plínku. Fixovali jsme to nějakými zapínacími ortopedickými "kalhotkami", což byl tenký kousek látky.

dzeta
13. pro 2018

my měli Morávkovi ortopedické kalhotky. Jsou super, navrženy ortopedy a hlavně žádní skládání 2 a více látkových plen. A na zádičkách žádné velké vrstvy látek. Kdybys měla zájem, leží mi v šuplíku. Písni do pošty.

olga_
13. pro 2018

Já zase doporučuju přečíst si web tohoto ortopeda: http://www.jansa.cz/problematika-vyvoje-kycli-u...
My se u dvojčat zařídili podle jeho doporučení (konzultovala jsem to přímo s ním) a kyčle jsou v pořádku i bez balení.

mendoza
autor
13. pro 2018

@olga_ moc děkuji našel jsem si to super

mendoza
autor
13. pro 2018

Jinak holky moc děkuji za všechny rady vážím si toho ahoj 😀

mendoza
autor
13. pro 2018

@dzeta super moc děkuji