Lehce růžový výtok 31tt

lepsa
21. pro 2016

Holky, neměla jste některá nějaký světlounce růžový výtok v 31tt?
V noci, když jsem šla na WC, tak je na toaleťáku jsem měla lehce růžové. Celý den nic, žádná námaha. Pohyby cítím stejně. A teď když jsem šla na WC, tak zase, ale jen po utření.

adelinkkaa
21. pro 2016

Muze jit o zatku.asi bych sjela pro jistotu k dr.at na tebe koukne at to neresis mazi svatky🙂

lepsa
autor
21. pro 2016

@adelinkkaa co jsem zkoušela najít, tak zátka by měla být jako hlen, ale toto nebylo nic hustého. No na pohotovost se mi moc nechce, hlavně ne teda MHD, pač manžel dojede až za pár hodin :( jsem si říkala, že bych tam zkusila nejprve zavolat.

alassel
21. pro 2016

Taky jsem taky jsem měla cca dva dny zpátky, nic se neděje dle mého dr, kam jsem volala. Pokud nejsou bolesti a mimi se hýbe jak obvykle, nikam nejezdi. Pouze pokud by se to zhoršovalo nebo neustupovalo, byl vodnatý výtok nebo krvácení, jed, jinak nic ☺. Polehavej a buď v klidu.

lepsa
autor
21. pro 2016

@alassel díky za uklidnění. Teď už nikde nic růžového. Nic mě nebolí a malá se hýbe. Kdyby se to vrátilo, zavolám alespoň na pohotovost. Jinak zítra raději zavolám své DR.

lepsa
autor
21. pro 2016

Akorat do patku jsem jeste v praci :( ale v kanclu, takze nic narocneho :(

adelinkkaa
21. pro 2016

@lepsa no tak ja mela presne takovou zatku ale i ta muze odchazet nekolik tydnu pred porodem...zalezi i jak se citis celkove... Je to na tobe🙂

lepsa
autor
21. pro 2016

@adelinkkaa fuuu, no citim se normalne :D zadne bolesti, mala se v brise pohybuje porad stejne. Kdyz by se to vecer opakovalo, tak to jisti pohotovost, jinak zitra zavolam sve Dr urcite, aspon se zeptam. Ja jeate nechci rodit :D jeste mame hodne casu 🙂

zajickova16
23. zář 2017

Ahojky holky, nemáte s tím některá čerstvou zkušenost? Jsem ve 33 tt, na kontrolu jdu v úterý. Dneska ráno jsem měla na papíru opravdu lehoulince růžový vytok, řekla bych spíš vodnatejsi, žádný hustý hlen. Nic jiného nepocituju, jen včera večer jsem měla takové svědění.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru