Magnosolv v těhotenství, berete někdo?

tadlen
20. únor 2013

berete prosim nekdo magnosolv v tehotenstvi a jak jek uzivate?3xdenne?

anina32
20. únor 2013

Brala jsem 3xdenně.

shel44
20. únor 2013

ja to tiež beriem, ale doktorka vravela, že Magne B6 sa ovela lepšie v tele rozpúšta. a stačia 2 tablety denne..

pejtho
21. únor 2013

Já brala jen 1x denně ráno. Záleží, jak vám i řekne lékař a jaké máte obtíže.

alyssa.anna
21. únor 2013

ano a beru 1x denně

zelva
21. únor 2013

Já užívala 1x denně.

rasha
21. únor 2013

1x denně v každém těhotenství cca od 4.měsíce proti tvrdnutí břicha

gepe
21. únor 2013

Ja ho uzivam xx let, na migreny aj. veci. V tehotenstvi stale i nadale 1x denne - kdyz nezapomenu 🙂 Standardne je i v davkovani v pribalovem letaku 1x/2x denne - v jedne davce je to vysoka lekarenska davka. S ohledem na to, ze je to ciste na predpis, tak bys mela mit od MUDr. info o tom kolikrat denne a ne se ptat, jako kdybys k nemu prisla pokoutne 😕

Jinak tady mas pribalovy letak... doporucuji ho vsak uzivat opravdu jen na recept od lekare. http://farmaceutika.info/magnosolv

ivca_doubek
21. únor 2013

Já ho brala v těhotenství také, ale hlavně kvůli potížím se křečemi do nohou, nejdříve na doporučení 1x denně, když nezabralo tak opět po konzultaci 2x denně a bylo to v pohodě. Záleží na obtížích, věřte lékaři a rozhodně nic neberte bez jeho vědomí!!

speedygon
21. únor 2013

lepší je se poradit s dr...nadměrné mnžství může uškodit...někdy stačí pouhé pití Magnézie 🙂

mpavlinka
21. únor 2013

Dvakrát denně na tvrdnutí břicha od 21tt.

akzeret1
21. únor 2013

já brala 1 sáček celé těhotenství

antarres
21. únor 2013

Brala jsem a v pohodě, měla jsem silné křeče v nohou. 🙂

muminek
21. únor 2013

Ano beru jednou za den u oběda 😀

missymici
21. únor 2013

Ja 1x denne...rano.Tvrdlo mi břicho a křeče v lýtkách.... (dr. rikal pripadne muzu davku zvýšit při potížích)

kammka
21. únor 2013

3x denně je moooc.. brala jsem obden, zpočátku denně, ale zrychlil se mi krok 😀 trvdlo mi břicho už dost brzo..po zmíněných potížích mi dr. doporučil to omezit a radši se natáhnout, byla jsem doma na PN, tak bez problémů..neměl by se brát déle, jak do 30tt, tuším..

kophana
22. únor 2013

3x denně? to jsou i tablety? já to dostala jako prášek, který mám mít 1 sáček denně, navíc mě v lékárně upozornili, ať si to dám do většího množství vody, protože je jinak projímavý. tak to vždy lupnu minim. do 1/2litru a popíjím celý den. prý se pak lépe vstřebá nebo jednorázově to vypít.

ladik1
22. únor 2013

1x denně v minulém těhu i teď. moc pomáhá 😉 Jen bacha, prý 14 dní před porodem minimálně se musí vysadit... jinak budete mít moooc dlouhý porod 😉

krmv
22. únor 2013

Ja ho mam od doktorky narizene 2x denne a jsem v 31tt a rikala.ze ho mam davat dokud me bude tvrdnout bricho. Jen 3tydny pred porodem se to ma vysadit!!

martinka24
5. bře 2013

Já ho beru taky, měla jsem brát 2x denně, ale mělo to na mě projímavé účinky a to mám i při jednom balení ráno, už od druhého měsíce asi mi tvrdlo břicho. Myslím, že i kvůli těm projímavým účinkům míň přibírám než při prvním těhotenství, máte to někdo taky ?zase je to dobrý, že nevím co je to zácpa 😀

jandulinkaa
25. bře 2013

Beru ho 2x denně od 20. tt, musím potvrdit projímavé účinky, ale zase v kombinaci se železem, které musím brát denně kvůli chudokrevnosti, netrpím zácpou 😀 . A zmizely migrény, na které jsem od začátku těhu trpěla 🙂.

dezyre
25. bře 2013

Brala jsem jedenkrát denně - tvrdnutí břicha + občas noční křeče do lýtka 🙂 Projímavé účinky můžu potvrdit 😅

misa147
17. dub 2013

holky a pomohl vam magnosolv? ja zacla brat od pondeli mam takove rkece trpnuti v tylku v prave noze tak sjem zvedava ejstli pomuze

berev
18. dub 2013

Já ho beru 2x denně, tvrdlo mi břicho a k tomu se mi v noci i přidali křeče do lýtek a začlo mi tikat v levém oku, což bylo doooost nepříjemné...beru ho od 6 měsíce...teď jsem ho vysadila protože jsem si řekla že už je vše v poho...ale začalo mi opět tikat levé oko...takže zase pokračuju v užívání

jirinka89
6. črc 2013

ahoj ano dostala jsem ho od doktorky ,ale vubec nepomáhá takže na to prdím a piju magnesii🙂

katiik
6. črc 2013

1X denně 🙂

medrin
6. črc 2013

@tadlen 1x denně víc krát se brát ani nemá.. může totiž způsobit průjem.. jinak je v těhotenství vhodný díky čistému hořčíku a že pomáhá děloze vytvářet dobré prostředí pro mimi (tak mi to řekla porodní asistentka). Jinak je to dobré, takže jsem ho pila před, piji během.. a určo budu pít i po 🙂

tkanicka
6. črc 2013

@medrin před porodem určitě včas vysadit, potlačuje děložní činnost, taky bys nemusela porodit 😉

lalajuska
4. zář 2016

presne tak, vysazuju podle doktora postupne z 1x denne na 1x obden (predposledni mesic tehotenstvi) a posledni mesic uz budu uplne bez 🙂

kackarub
4. zář 2016

2x denně, ale nezabíral mi .. doktorka mi dala tabletky, které jsou silnější beru 3x denně a super 🙂 záleží na jednotlivém těle 🙂

duck09
4. zář 2016

Brala jsem v obou těhotenstvích. Brala jsem 1x denně

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru