Malá má hlavičku už dost natlačenou. Budu rodit brzy?

pavlanatlinka
1. pro 2011

ahojky dnes jsem byla na kontrole u doktorky a ta mě říkala že malá má dost hlavičku už natlačenou myslíte že můžu co nejdřív rodit nebo to může trvat ještě dlouho? je pravda že mám občas do odbříšku jentakový jemný bolesti není to nic hrozný co by se nedalo vydržet.pro

akdar1
1. pro 2011

Až začne porod, tak to poznáš... Dítko si samo řekne, že už je čas omrknout nový svět 🙂 Já jsem byla na posledním UZ v pátek,kdy mi gyn. řekla, že se ještě vůbec nic neděje a je to ještě nadlouho a v pondělí už jsem rodila!!! Neplaš a nech se překvapit 😉

marcet
1. pro 2011

Já jsem měla malého takhle dole natlačeného asi 2 týdny před termínem a rodila jsem 39+2.Ono záleží,mě doktorka říkala,že se u mě čeká jenom bud na prasknutí vody anebo na kontrakce.

pablinka
1. pro 2011

malého jsem měla dole natlačeného taky tak 2 týdny před termínem a rodila jsem pomalu 2 týdny po termínu 😀... řekla bych, že v tomhle ohledu je porod dost nevyzpytatelný a lékařské kontroly na konci bych nebrala moc vážně - jednou řeknou, že se už už rodí, a ono se nic neděje ještě pár týdnů, pak zase řeknou, že porod ještě dlouho nebude, a ono porodíš třeba ještě ten den 🙂

janulickaj1
1. pro 2011

U mě taky, malá byla natlačená dole týden před termínem, a rodila jsem tři dny po termínu, kdy už natlačená zase nebyla 🙂

lukza
3. pro 2011

já měla malého nalehající na porodní cesty už od 32týdne a narodil se v 39+2 týdnu prostě když spodek drží tak aji když mimi nalehá🙂

lucidela
3. pro 2011

Ahoj, malý byl dole natlačený už asi 2 měsíce před termínem a narodil se 39+3. Dost jsem se strachovala, když mi to oznámili, hlavně, když lékařka při každé kontrole konstatovala "No, zatím to drží." 🙂

miskadis
4. pro 2011

Já jsem měla malou natlačenou dole od začátku 35tt., doktor mi hrozil předčasným porodem. Ve 36tt jsem musela na týden do nemocnice, protože malá chtěla opravdu už ven a moc mi tvrdlo břicho, naštěstí mi to kapačky a prášky rozehnaly. Po týdnu jsem šla domů a za týden v 37+2tt jsem jela do nemocnice znova, ale to už jsem byla oteřená na 3 prsty a malá se narodila druhej den ráno. Takže já opravdu rodila brzy.

aguaverde
4. pro 2011

Chár měla hlavičku v pánvi už ve 30tt,čípek žádný, otevřená na 8cm zátka nikde a sem tam kontrakce a rodila sem až v 37tt (sice mě udržovali léky ale i tak mi dali max týden a já držela ještě 7 😀 )

pelenka
4. pro 2011

U nás hlavička naléhala 2,5 měsíce před termínem. Měsíc před termínem jsem se otevřela na 3 prsty a doktorka řekla, že do týdne porodím. Nakonec jsem týden přenášela🙂.

adenka84
4. pro 2011

také jsem měla malou natlačenou dole, tvrdili, že porodím dříve než v den TP..nakonec jsme rodila 41+1 a císařským řezem...
takže ne vždy na tom záleží...

marketkameggib
7. kvě 2013

já mám malou natlačenou dole už asi 14 dní. Jenže se furt neotvírám tak nevím 😒 nejspíš budu přenášet jako moje máma ☹

bonavoxa
7. kvě 2013

Taky me malá tlačila hodne dole už dokonce ve 28. týdnu, čípek zkrácený. Nakonec jsem rodila až ve 37. týdnu, takže bych byla v klidu a dala si takový klidovejší režim 🙂

zlatickamoje
7. kvě 2013

ja mam malyho natlacenyho uz skoro mesic dole a sileny bolesti ale stale se neotviram jsem 40tt a pokud sama do 17.5 neporodim tak nastup dfo porodky at si semnou poradi sami tak cekam kdy se neco zacne dit jinak poslicky mam dost silny jakou dobu tak jen netrpelive cekame.jinak jsme byla uz 2x na udrzovani 😀

michaluskami
10. kvě 2013

ahoj 🙂 to samé mi řekl doktor tento týden, jsem ve 27. týdnu a prcek cpe hlavičku nízko.. mývám takové tlaky do podříšku, ale doktor mi řekl, že se neotvírám a čípek se nezkracuje, ale ať odpočívám, tak snad bude všechno v poho a taky mi řekl, že nestačí sedět v křesle, ale, že když ty tlaky cítím, že musím LEŽET 🙂

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru