Málo červených krvinek v 31.tt. Zůstanu v nemocnici?

deniska2
30. črc 2019

Ahojte.Od pondelka sem nemocnici mnela sem prujem s nedele na pondeli celu noc a nespala sem vubec nic kdyz sem si lehla mne natahovalo..pondeli 7 rano sem byla uz u Dr.poslala mne do nemocnice dali mi kapacky a neco na prujem.Tak ze vse je poradku miminko taky.Jen ze zistili mi ze mam malo červenich krvinek.Brali mi krv primarka s hematologie chtela odemne krv.zitra se dozvim co budu delat.jestli mi daji prasky nebo do zily železo ..Ja mam planovanej cisařak 26 27.9.ale uz mam strach jestli mne tadi nenechaji do 36ttnebo do 38tt cisařak mi muzu udelat uz pak kdy koli..Bojim se moc chci domu jeste mam spousta prace nakupit neco nema nekdo skusenosti myslite ze mne tadi nechaji uzmalimu a udelat...
Neco pro neho.

katherine177
30. črc 2019

Jsem ve 32.tt a už týden beru železo na chudokrevnost,bylo mi na omdlení a pořád bych spala

deniska2
autor
30. črc 2019

@katherine177 a si doma nebo nemocnici ?? Ja cekam na vysledky zitra budu vedet co budu delat.Snat mne pusti domu nevim jestli to je tak zavažna situace hmm taky mi je na omdlení mam zavrate

katherine177
30. črc 2019

@deniska2 neležela jsem v nemocnici ,ale chodím na kontroly na diabetologii a tam mi brali krevní obraz ,vyšel jím hemoglobin 104,normální je 120-150

hezz17
30. črc 2019

Pochybuju že tě tam nechají do porodu. Transfúze je od hemoglobinu 80 (doporucene) a to by jsi ma sobě na 99% poznala.

marketa1218
31. črc 2019

Dostaneš železo a půjdeš domů, taky ho beru.

Těhotenský newsletter

Každý týden dostaneš nejdůležitější info do e-mailu

Zjisti víc o svém těhotenství: Těhotenství týden po týdnu. Neznáš týden těhotenství? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.


Modrý koník ti poradí v každém trimestru.
Zjisti víc o prvním trimestru.
Zjisti víc o druhém trimestru.
Zjisti víc o třetím trimestru.
Jak se zjišťuje pohlaví dítěte?.
Důležitá jsou různá vyšetření v těhotenství.
Určitě tě nemine 3D ultrazvuk.
Nebo také screening v 1. trimestru.
Někdy se může objevit i streptokok v těhotenství.
Závažná pak je preeklampsie.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru